Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry w piękny słoneczny dzionek 🙂

Ja już jestem w domku... uff, ale to badanie na glukoze wcale nie było takie najgorsze 😉 bardziej mnie męczyło siedzenie w tej poczekalni 2 godziny. Po drodze na autobus zwiedziłąm całe miasto i Marysia ma nowe pieluszki + gruszkę do noska. Całe szczęście, że szwagier mnie odebrał bo godziny w autobusie i 30 min na nogach już bym nie dała rady.

Laaf piękne zdjęcia i rzeczywiście przygotowanie do karmienia dzieciątka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w piękny słoneczny dzionek 🙂

Ja już jestem w domku... uff, ale to badanie na glukoze wcale nie było takie najgorsze 😉 bardziej mnie męczyło siedzenie w tej poczekalni 2 godziny. Po drodze na autobus zwiedziłąm całe miasto i Marysia ma nowe pieluszki + gruszkę do noska. Całe szczęście, że szwagier mnie odebrał bo godziny w autobusie i 30 min na nogach już bym nie dała rady.

Laaf piękne zdjęcia i rzeczywiście przygotowanie do karmienia dzieciątka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babki już jestem 😉 Mój mały ma 2457 g i mówił,że mogę szybciej urodzić, ale najlepiej jak mały poczeka jeszcze z 2 tyg... No wiecie co, ale mnie pocieszył he he, ja nie chce tak szybko 😜 i że mały jest 3 tyg do przodu i tak poprostu zostanie, bo jest od samego początku coś do przodu i że mam duży brzuch. A wyniki były dobre;D i teraz 10 maja mam do położnej a potem 25 maja do ginka, ale mówił,że możemy się już nie spotkać... a i mówił,że małemu trzeba liczyć +/- 521 g, więc może mieć 3 kg, albo 2 dopiero he he, stawiam,że więcej, bo czuje wyraznie jego części ciałka i w ogóle mówił,że mały jest dobrze ułożony;D prawidłowo.

[URL=http://www.naobcasach.pl]







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, dobrze że mały jest zdrowy 🙂) a kiedy się urodzi - zadecyduje on sam 😉

Ja się nastawiam znów na cc, bo młode ciągle w tej samej pozycji i nic zmian nie zapowiada. Więc jeżeli cc, to mnie wezmą do szpitala w okolicach 25 maja. Zakładając, że wcześniej nie będzie żadnych problemów. Więc jeszcze miesiąc i będę się rozdwajać 🙂

trzeba trochę przyspieszyć tempo i kupić w końcu ten wózek i łóżeczko :/ ale muszą nam podłogi w mieszkaniu zrobić najpierw, bo tutaj nie mamy gdzie tego trzymać. Ech, nie mogę się doczekać 🙂

w ogóle to czekam jak durna na chwilę, kiedy zobaczę mojego męża z dzieckiem na rękach. Zawsze mi się niesamowicie podobał widok faceta z dzieckiem. A teraz to będzie mój mąż i moje dziecko. No normalnie masakra 🤪

No i imiona chyba w końcu wybraliśmy... 🙂 dla Chłopaka Tomek (na drugie Jarosław), dla dziewczynki Natalka albo Agnieszka (nie wiemy które pierwsze, a które drugie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a na jakiej podstawie lekarze mowia Wam ze szybciej urodzicie? cos nie tak? tzn szyjki Wam sie otwieraja? Moja ginka nic tam nie mowi o wczesniejszym czy przenoszeniu...ciekawa jestem jak to jest? No w sumie obie mialyscie jakies tam perypetie....

NO i Angela chlopaczek na skwał 🙂 Kurcze jak to fajnie ze te nasze maluszki jak cos moga normalnie juz zyc po naszej stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf lekarz powiedział tak Angeli pewnie dlatego że jest te trzy tyg. do przodu i w zasadzie powinna być majówką 😜 a jak wiemy na nie teraz kolej :P a kwasiek jak ma mieć cesarke to lepiej ciut wcześniej ją planować (chyba że dzidzia mała) bo najlepiej się robi lekarzom cc jak nic sie nie dzieje czyli nie ma skurczy, rozwarcia itp. chyba że tak jak wspomniałam patrzą na wage i wolą czekać aż podrośnie... (a tak po za tematem fajniusie foto) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, kindzio posiada czapeczki na zime na lato nima zadnej i szuka potem jakis szmatek coby okryc lepetynke;=)
No to mamy lysych 😉 Kkasia Laaf 😎
Danielosowi tez wygodnie jak obciachany, a golenie robil w piatek wieczorem wiec akuratnie na sobotnie i niedzielne slonko 😉to mu sie wylapalo troche.
Jak zapuscil kiedys wlosy to mial takie slodkie loczki...a ze za mocno mu slodzilam to w ramach protestu wrocil do swej lysej;]
Mojej mamie naturalnie skojarzylo sie z jakims skinheadem jak jej powiedzialam ze daniel goli glowe;] Ale jak go poznala i zobaczyla ze ma 'szczeniacka slodka buzie' cytujac moja mamuske to juz nie dramtyzuje;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Aleście naprodukowały tych stron, nie dam rady chyba nadgonić.
Odebrałam dziś posiew z szyjki i oczywiście przyplątały mi się dwa gady - do tego na każdego inny antybiotyk. Paciorkowiec i drożdżak. Idę do gina we czwartek - powinno chyba wystarczyć?
We czwartek będę też wiedzieć, czy Mały rośnie jak trzeba i jakie są prognozy co do porodu. No i w ogóle mierzenie do kwadratu, bo jeszcze długość szyjki.
A teraz zmykam się położyć, bo coś dziś tak sobie się czuję, a wieczorem jeszcze szkoła rodzenia, na szczęście dziś tylko wykład.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela elegansio, ze Synus sie ladnie polozyl i w ogole, dzizesie niedlugo przybedzie Kaszubka malego 😉 lojezuuuu! Ciekawa jestem kiedy, ale tak jak mowia dziewczyny nasze pociechy jak beda chcialy to sie zaczna pchac na ta strone, poki co dbac i uwazac na siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow, Angela, ten Twój lekarz jest zabójczy "dobrze gdyby mały zaczekał 2 tygodnie" hehe. Żeby aż tak mały był "do przodu"??

Kwasiek proponowałabym Agnieszka Natalia 😉 to takie śliczne imię 😆 😎 😁

Ja teraz leże plackiem na kanapie bo na słońcu dłużej niż 15 min nie wytrzymałam (za ciepło) i może uda mi się zdrzemnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ dziweczynki zapomniałam sie pochwalic ze moj synus jest bogatszy o 2 pary dresikow , no takie pikne były ze musiałam kupic 🙂 🙂 🙂 laaf hehe trzeba sobie umiec wychowac co mezulka, ja swojego prosze u musze go przydusic bo komunia za dwa tyg i bedzie wstyd . A jeszcze jak moja mamusia(kochana)zobaczy to mi zyc nieda 😁 😁 😁 😁 😁. Byłam po wypis w szpitalu i ciemniaki pomocili moje wyniki wszystkie napisali ze miałam pobierane po 2 h a tak naprawde po1 h mialam 😞 przy badaniach na cukrzyce to bardzo wazne , ciekawa jestem czy moja gin mi uwierzy ze to wyniki po godzinie 😠 japitole zawsze jakies problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

produkcja widzę dzisiaj masowa he he

ja się zaraz biorę za obiadek dzisiaj będzie rybka ale nie taka ze sklepu tylko prawdziwna he he bo tatuś mi 2 całkiem spore złowił i do tego ziemniaczki mężulkowi wstawię...

jutro mnie czeka pobudka rano bo idę na zarobek he he będę z teściową sadzonki sprzedawać na targu ciekawe jak mi pójdzie

o porodzie nie myśle bo nie mam na to czasu i całe szczęście przynajmniej się darmo nie stresuje...

Laaf dzisiaj byłam w zusie i to faktycznie tak jest jak piszą warto nad tym pomyśleć a ty jak już masz firmę na siebie to tylko tą składke sobie podnieś a po macierzyńskim obniżysz i kaska leci za frii

coś jeszcze chciałam napisać ale mi się zapomniało...

buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka ja mam być głównie jako kasowa he he czyli przyjmowanie pieniędzy i wydawanie reszty bo do pakowania to mnie teściowa nie dopuści bo po pierwsze trzeba się nachylać a mi jak nawet w domu coś upadnie to zaraz mi podnoszą żebym brzucha nie gniotła a po drugie ja to sie nie znam na tych jej odmianach więc wolę się nie dotykać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, widze ze na Ciebie ciaza dziala "twórczo". NOrmalnie biznesy robisz 😉
Dzieki za info juz mojej ksiegowej o tym mowilam i ma sie tym zajac. Najwazniejsze ze wystarczy podniesc skladke...ciekawe o ile 😜
Agulka wiem tylko ze cos takiego jest ale na ile skutkuje to nie wiem, poczytaj w necia. A Twoja mala tez zle ulozona? pewnie pisalas a ja nie pamietam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Troszkę długo nie pisałam, miałam małego leniucha a na weekend nie miałam netu.
Biorę się za nadrobienie zaległości ehhh, a jest tego sporo...
Jak Wasze zdrówka, bo mnie coraz ciężej. I chyba zaczynam się powolutku pakować 😉
A tak wogóle zaczęłam prać rzeczy dla Juli i pralka mi się zepsuła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, o ile dobrze pamiętam, masz manię kupowania rzeczy z Kubusiem Puchatkiem 😉 a ja coś znalazłam, co może Ci się spodobać 🙂 wklejam linka http://www.yobaby.pl/disney-disney-sukienka-kubusiem-puchatkiem-k500074-p-121.html
sklep jest w bloku obok mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...