Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehehe Ann zjadlo mi 5, czyli 5 miesiac ciazy, tak bys napewno zrozumiala. KOrzystam z kompa corki i ona ma taka zryta klawiature nie woiem jak ona na niej pisze 😉

a dzisiaj mam generalnie dzien obrzarstwa i juz oddycham ledwo co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, rozumiem 🙂 Ale w takim razie nadal pytam, jakie kupiłaś i czy polecasz 🙂 Ja zaszalałam na jeden ciążowy Anity i noszę go non stop, jest nie do przebicia (ale to nie jest do karmienia). Gorzej, że czasem trzeba wyprać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak tam dziewczyny samopoczucie , bo ja taka jestem dorypana tym spaniem ze chyba zaraz ide spac spowrotem. Cos ostatnio z sił opadam ☺️ ☺️ chyba ciaza zaczyna mi dokuczac bo mało wydajna jestem ostatnio 🤢 🤢 🤢 staniki kupuje wieksze ale sportowe zapinane z przodu lub z odpinanym ramionczkiem odczepie i bach cyc jest 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się przyznam że robimy z mężem grilla :P (wkońcu pierwszy dzień bez deszczu) :P jest troche zimno ale dajemy rade ostatnie dni korzystam z takiego jedzenia 😁 jutro mama obiecała jeszcze lasanie bo długo jej nie bede mogła zjeść :P hehe

to chyba taka odskocznia od jutra... żeby nie myśleć o maturze... i do tego kumpel ma wpaść bo jutro ma urodziny ale dzisiaj posiedzimy troszke bo jutro czasu nie bedzie miał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KKasia ja czuje sie podobnie.A wlasciwie mam jak te kroliki z reklamy baterii na poczatku dnia jestem pelna energii, a z kazda minuta mam jej coraz mniej i mniej, w koncu mam jej tak malo, ze nic tylko sie obalic i lezec 🙂

Zuziek jak ja bym zjadla cos mega grillowanego albo pizze, oj zazdroszcze Tobie zadroszcze 🙂Zjedz tez za mnie 🙂I siekobieto relaksuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny na wsparcie. Jak by mnie tak czasem wzięło to dam którejś znać. Czułam się ostatnio fatalnie ale w życiu bym nie przypuszczała, że tak z dnia na dzień rozwarcie. Ale podobno tydzień można chodzić z rozwarciem. Tak czy owak to końca miesiąca mogę nie dociągnąć. Muszę dużo odpoczywać to się to może przeciągnie jaki tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela z jednej strony bym chciała a z drugiej strony się boje. Tak jak bym jeszcze tydzień wytrzymała to dzidziuś by coś jeszcze podrośl. Zanim mi lekarz nie powiedział, że mogę w każdej chwili urodzić to mówiłam, że już bym chciał mieć to za sobą ale teraz coś strach mnie obleciał.
Tak teraz chodzą mi głupie myśli po głowie: czy wszystko będzie ok, czy dzidziuś będzie zdrowy i jak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf lekarz powiedział ze teraz powinno być wszystko ok bo ciąża jest już wysoka, a w tych tygodniach ciąży już nic nie jest wstanie zatrzymać porodu. Powiedział mi, że płucka są już rozwinięte i że dzidziuś powinien mieć około 3kg. Ja się urodziłam w 36 tygodniu miałam 2700g a jak duża urosłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to o malucha sie martw a to ze sie boisz jest zrozumiale, ja tez sie boje i mysle ze wiekszosc z nas wpadnie w lekka panike jak zacznie sie akcja 🙂
a innej beczki
Kwasiek nie wiem czy dobrze kojarze ze Wy wzieliscie ten kredyt "rodzina na swoim"? Jutro w wyborczej maja byc jakies info o zmianach i to ponoc nie ciekawych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uciekłam im do domu bo ziiiimno masakra 🤢 ide zaraz do wanny i się relaksować w łóżku bede ufff... jutro czeka mnie ciężki poranek :P

a potem mogę rodzić... chociaż też chce mieć to za sobą jak się zacznie na dobre pewnie wpadne w panike ☺️ Madalena nie ma co sie przejmować dzidzi na pewno bedzie zdrowa i jak lekarz powiedział że możesz rodzić to możesz jak by miał obiekcje to by starał się powstrzymać poród np. fenoterolem w kroplówce (u mnie w szpitalu to przeważnie robią)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek to jutro trzymamy kciuki za Ciebie. Idź sobie odpocząć i troszkę zrelaksować.

Tak więc chyba z waszych sposobów już nie skorzystam na przyspieszenie, bo schodów nie mam ciasna już jestem na maksa ( nawet już nie ma gdzie w....:blush 🙂 więc seks tez odpada a do wanny się nie mieszczę z moim brzucholkiem.

Tak się bałam, że mało przytyłam w ciąży ale jak dzisiaj stanęłam na wadze to zmieniłam zdanie.
Jestem 13 kg do przodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dwupaki :*

ale jestem zdenerwowana... 😞 w nocy spałam może z 2/3h masakra 🤢 okropnie się boje tego niemieckiego... 😞 se pomyśle o tym to nie pamiętam ani jednego słowa po niemiecku... jacie kręce 😞 3majcie kciuki od 8

teraz śniadanie ale zaraz idę parzyć melise 🤢

wybaczcie że z samego rańca wam marudze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia Zuziaczku, na pewno dasz rade, ważne że dziś ostatni dzień matur i bedziesz miała to za soba 😉
Po maturze daj znać co i jak 😉 a jutro możesz rodzić he he;D ja farbuje włoski i już siedzę i czekam,żeby spłukać farbę o 10 😜

ja spałam dobrze, w ogóle ostatnio to dobrze sypiam 😉


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...