Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Komsi, puściłam maila ze szczegółami 🙂

Stasiek po tej lipie spał całe pół godziny ale wstał mega marudny i w końcu teraz udało mi się go znowu uśpić. W sumie może to nie lipa tylko pogoda, ale co za różnica?
Wieża powędrowała na górę na pianino i wreszcie jest do niej dostęp żeby można było poustawiać stacje radiowe. Wcześniej mieliśmy radio z kabla, po odłączeniu wszystko trzeba było ustawiać od początku, ale jakoś nigdy nie było czasu więc żyliśmy bez radia. Nastawiłam Trójkę i od razu świat się poprawił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agulka pytałam się ostatnio pediatry jak była u nas na wizycie domowej o to krzyżowanie nóżek i powiedziała, że Mały pięknie siedzi po turecku - to już druga taka odpowiedź dwóch niezależnych pediatrów (Mały zgina nóżki w biodrach i kolankach i zaplata stópki), także jeśli Twoja Mała też w ten sposób siada to widzisz nie ma się co martwić 🙂

Miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj byłam w takim szoku przy zasypianiu Zuzki ale efekt końcowy bardzo pozytywny najpierw dałam jej danonka i patrze ona mi na kolanach usypia ledwo patrzy na oczy i buziaka otwiera no to ja dałam jej szybko popić i ją do łożeczka odstawiam a ona oczy jak 5zł i zero spania mówie troszke pomarudzi i pójdzie spać ale nie! bo po co... no ale jak juz siedzi w tym łożeczku to moze uśnie w nim sama ale zaczyna się płacz daje jej do zabawy miśki telefon wszystko co było pod ręką i ta nawet nie zauwazyła że wyszłam z pokoju (gdze zawsze wtedy wyje w niebo głosy) se pomyślałam że jak mnie nie widzi to mniej placze bo jak weszlam do pokoju był ryk o to że się pojawiłam! 🤔 no to ja jej bach pokój zamknęłam i siedze i czekam najpierw płacz ale dosłownie chwile potem mruczenie pod nosem i po nawet nie 10min cisza 🤪 🤪 za 15 min wchodze a tak spi wtulona w misia :P śpi już 1h 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja być może też już niedługo się odważę uczyć Stasia samodzielnie zasypiać bo zaczął sam sobie oddzielać zasypianie od jedzenia. Coraz częściej przy cycu nie zasypia, tylko naje się, wstaje i ryczy że mu się chce spać. Wydaje mi się że to pierwszy krok w dobrym kierunku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie bylo kilka metod uczenia ją samodzielnego usypiania :Pale nigdy nie doszłam do usypiania samodzielnie w lóżeczku :P najpierw ją oduczylam bujania na rekach potem wieczorne usypianie kończy się padnięciem na moim łóżku ale w dzień usypia mi przeważnie leżąc na klatce piersiowej 🤨 po czym odkładam ja do łożeczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wcieło mi posta wrr 😠

więc krótko my po rozmowie z doradcą mamy mu dosłać zdjęcia z rozpoczęcia budowy i zaświadczenia które księgowa mężowi źle wystawiła wrr co za menda czytać nie umie czy co jak było napisane że dochód za 3 miesiące to napisała za 1 zła jestem jak nie wiem ale mówił że nic się nie dzieje żeby dosłać pocztą to podmieni później na poprawione i na koniec miesiąca powiinny być już decyzje z banków

teściowa nadal się nie odzywa kupiłam jej dzisiaj worek kartofli he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje szczęście zadowolone wstało 😉 czyli się wyspała (nie dziwię się - spała 2 h). Teraz je zupkę i zaraz spróbujemy pójść na spacer. Trochę wieje, ale może nie będzie najgorzej i uda nam się chociaż pół godzinki pospacerować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja właśnie zasnęła i ja się chyba kładę obok bo oczy mi się kleją w nocy tak często się Iga budziła że zgubiłam rachube i w nocy nieprzytomna zamiast butelki ze smoczkiem wziełam niekapek żeby jej mleko zrobić dopiero jak zakręcałam butelke się jarnęłam że to nie ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Dziewczyny, od kiedy można dać dziecku wywar z mięsa? Czyli gotować mięso razem z warzywami, a nie osobno?


Po szóstym miesiącu już można dawac wywar mięsny. Ja już ponad 2 miesiące gotuje najpierw mięso a potem dodaje do tego warzywa i razem gotuje. 🙂 tak jest o wiele wygodniej

Dzięki Zuziek bo widzę ze załapałam sie na oklaska od Ciebie. 🙂

Anulka Olcia prześlicznie je i powiem ci ze porcje ma taką jak Piotruś zjada przez 3 dni. A tak właściwie jak bym mu chciała dac tak obiadek to miseczka była by po 5 sekundach na podłodze 🤨 Ostatnio to nawet za obiadkami nie przepada ale za to uwielbia mleczna owsiankę z owocami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestesmy z dluuugasnego spaceru, bo kinol jednak(na szczescie ) pojechal do pracy, a my jak wyszlismy o 12 to wrocilismy teraz... z buciora chyba z 15km zrobilam, jutro pewnie odczuje.....
wstawaim dlugo obiecana fote...poprosilam znajomych bo wstapilam na kawe zeby mi strzelili bo samej jakos mi nie poszlo 😉 moja fryza i poza dzikusa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, ale Ty schudłaś... 🙂 super! I pogody zazdroszczę (jak zwykle...) 😜

Zuziaku
, na początku nie powinno się gotować na wywarze z mięsa. Pisałyśmy o tym na forum nie raz 🙂 poza tym we wszystkich przepisach zawsze było napisane, że mięcho i warzywa gotuje się osobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...