Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,

nasz termin minął w sobotę 😞 wczoraj na wizycie u lekarza ktg wyszło książkowe no ale skurczy zero więc dostaliśmy na sobotę skierowanie do szpitala. Ajaj już chciałabym urodzić a tu nic. A najgorsze jest to czekanie.
Ale coś myślę, że wkońcu wyląduję w sobotę w szpitalu a Mały Pan Antoni umyślił sobie, że urodzi się 13 czerwca, w niedzielę w swoje imieniny...

Kruszyna i Natka gratulacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😉 Waja dziś wraca do domku, a ma się zgłosić tydzień po terminie a to chyba sobota jak sie nie mylę, pisałą dziś do mnie 😉
Gratulacje dla Natki 😉))
Juz jest pierwszy chłopak...;D
Ja byłam n awizycie u połoznej i ktg i oki, mały bardzo niziutko, ale jakos nic z tego nie wynika, ale skurcze przepowiadające od wczoraj mam, może coś się rozkręci, skierowanie do szpitala tez dostałam i zaświadczenie do becikowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, kobieto poczekaj na swoja kolej, widzisz ze malemu u Ciebie dobrze jest 🙂 Dotychczas dwa chlopaki sie wykluly ale prze cc, to sa nasze mamisynki i nigdzie im nie spieszno 😉
Ale malusia bylas....
Czyli Wajeczka jeszcze sie z nami w dwupaku pomeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela zmieniłaś imię dla swojego syna? Myślałam, że będzie miał na imię Adrian. Ja dalej nie jestem pewna jak mój będzie miał na imię 🙂

Muszę się pochwalić kupiłam dzisiaj fotelik samochodowy, oczywiście niebieski bo mam bzika na punkcie tego koloru o taki:
http://allegro.pl/item1057153965_fotelik_samochodowy_foteliki_baby_design_dumbo_wwa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w szpitalu nie chcą wywoływać i się boję że mnie odeślą do domu, niekiedy czekają nawet do 2 tygodni po terminie. A mojego lekarza nie będzie bo ma wolne ( też nie miał kiedy iść a teraz jak ja mam rodzic )
Ale podobno wywoływane porody są znacznie cięższe od tych które przychodzą naturalnie. Niestety chłopcy lubią posiedzieć w brzuszku trochę dłużej i często trzeba ich wywoływać 😞
Ja mam nadzieje, że może urodzę 10 bo wtedy mija mi termin liczony od zapłodnienia ( wiem kiedy dokładnie zaszłam w ciążę). Pomarzyc zawsze można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam już dawno urodzic i nic, myslę,że w końcu będę miała wywoływany poród;/ a wiem,że jest znacznie gorszy, bo bratowa miała... Mały juz tak nisko a skurcze tylko przepowiadające;/ nie wiem na co ten mój mały czeka, no lae do terminu ma czas 😉 to mu się nie spieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem jakie imię wybrać bo jak mi się jakie podoba to już jest w rodzinie. Bardzo podoba mi sie Dawid ale tak mam na imię brat, Paweł i Piotr to rodzeństwo męża.
Marcin to imię, które bardzo podoba się mężowi ale ja mam to tego imienia uprzedzenia bo nie znam normalnego Marcina. Tak więc mam jeszcze to wyboru Arek ale większość twierdzi, ze to nie zbyt ładne imię. A Kacper, Oskar czy Wiktor nie wchodzą pod uwagę. Jakoś nie wyobrażam sobie np Doktora, który ma na imię Kacper ( trochę mało poważne). Kurcze wszystko mi się z czymś kojarzy.
Tak wiec ratuuuuunku...... 🤪
Na dniach urodzę a nie wiem jak będzie miał mój syn na imię 😞 jak ja do niego będę mówić w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Madzia masz problem 😁
Wywolywanie najczesciej bywa gorsze bo podaja oxy a ona powoduje duzo wiekszy bol. Wiem ze zdazaja sie wywolywane porody bardzo szybciutke (jakas dziewczyna pisala z innego watku) ale tez ogolnie licze na samoistna akcje.
Kamiska sama zaczela sie rodzic to moze i braciszek pojdzie w jej slady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos Natki i jej Małego, gdzie ci lekarze widzieli makrosomię płodu? 55 cm i niecałe 4 kilo, całkiem spory, ale bez przesady! To pokazuje jak bardzo szacunkowe są te wyliczenia wielkości Z USG i nie tylko. Takie zgadywanie ze szklanej kuli...Ale rozumiem, że nie chcieli ryzykować.
Niemniej gratulacje dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków!!!
A ja dla odmiany mam ostre zapalenia gardła w sam raz na te upały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też nie chcę wywoływanego porodu.
A boję się, że właśnie tak się skończy 😞
Kurcze myłam już okna, podłogi, seks i nic...
To co jeszcze robić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Ja dzisiaj po wizycie i nic nie wskazuje na to żebym zaczeła rodzić wszystko szczelnie pozamykane... Jak mnie nie ruszy do 20 to 21 czerwca mam się zgłosić na oddział...

śmiały się ze mnie dzisiaj położna z ginką bo powiedziałam że muszę urodzić w terminie żeby zdążyć wyjść do 1 lipca i się obronić he he
no cóż zobaczymy...

Gratulacje dla NATKI wreszcie czerwcowy facet 🙂

Magdalena my też mieliśmy problem z imieniem dla chłopczyka ale okazało się że jednak będzie IGA a tak to miał być Oliwier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...