Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka dziewuszki 🙂

Sywlia ja tak sobie mysle ze my zamnkniemy tabelke czerwcowa 😉 Ja tez ktg nie mialam bo nadal nie rozumiem po co mi to skoro i tak te skurcze sa przepowiadajace i nie ma potrzeby sprawdzac...jeszcze zaczeliby mi gadac tak jak Angeli ze juz zaraz urodze i bede siedziec jak na szpilkach. Jak widac natura jest zupelnie nieprzewidywalna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Angela obowiązek obowiązkiem ale zależy na kogo się trafi i na jaki humor

Laaf ja wcześniej zamawiałam sobie kolejkę na samym końcu ale teraz to bym chciała wcześniej urodzić bo ta obrona nieszczęsna mnie czeka i niby mogłabym się we wrzeniu bronić w drugim terminie ale wolałabym teraz bo już chciałabym mieć spokój święty

a dzisiaj moja koleżanka (miała termin na 15) pojechała na porodówkę bo ją rano skurcze złapały i czekam na wieści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, róznica 16 lat jest świetna, u mnie jest 4,5 i obecnie starsza jest w depresji: albo jest smutna albo dla odmiany rozhisteryzowana, ostatnio powiedziała dziadkom że ona chciałaby teraz do nich cześciej przychodzić (serce mi aż się ściska gdy na nią patrzę). chyba najwiekszy problem mam nie z nowonarodzoną ale z tą starszą........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, poniewaz ma byc dziewczynka badz przy nadziei (tzn juz jestes 😁) ale tej ze urodzi sie wczesniej 🙂 I wcale Ci sie nie dziwie bo jednak lepiej w terminie pozaliczac i miec swiety spokoj 🙂

WB wydaje mi sie problem zazdrosci u rodzenstwa jest zawsze tylko w rozny sposob sie objawia. Moze masz troszke trudniej bo 4 -letniemu dziecku ciezej wytłumaczyć pojawienie sie istotki ktora nas tak bardzo absorbuje ale wierz ze i mi nie jest lekko. Liczylam na to ze w tej mojej nastolatce (wlasciwie jakby nie patrzec) juz kobiecie obudza sie instynkty macierzynskie...narazie jednak nie widze tego. Jakis czas temu (nie wiem czy pisalam) tak z glupia frant zapytala mnie czy ja juz kocham Dawida. Odparlam ze owszem ale napewno troszke inaczej niz ja...i zaczelam jakos tam tlumaczyc, ze jeszcze nie narodzony itp., itd. A np. we wczesniejszej ciazy czy tuz przed zajsciem (kiedy ja informowalam ze bedziemy starac sie o dziecko) pytala kogo bardziej bede kochac 🥴 Wydaje mi sie ze tu dochodzi jeszcze kwestia tego ze to bedzie dziecko z innego ojca i ona boi sie ze bedzie tej drugiej kategorii...no nic licze ze jak sie mlody pojawi to zakocha sie w nim na umor 🙂

A o roznice wiekowa zapytalam odnosnie Twojego lekkiego porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane ;*

jeju jaki ja wczoraj miała dzień... 🤢 mała cały dzień przy cycu zasypiała tylko na 10/15 min 🤢 płakała wierciła się i nie miałyśmy pojęcia co jej jest... wkońcu dzisiaj doszłyśmy do wniosku że musiało jej być za gorąco bo naprawdę duszno jest i cały czas pić jej się chciało 🤢 u mnie w pokoju mimo że są otwarte dwa okna to zero wiatru i słońce do środka wlatuje... ja byłam cala mokra a te maleństwo w śpiochy ubrane przebrałyśmy ją na noc w body i dziecko spało jak zabite do 3 potem o 7 wstała i do teraz śpi

a wogóle to dzisiaj położna przychodzi ciekawa jestem jak to bedzie wyglądać i co powie...

miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂

Wiejska Babo gratuluje córeczki... a zazdrość chyba zawsze się pojawia. Mam koleżankę która urodziła 6m-cy temu drugiego syna. Z tego co mówi to dzień w dzień przeżywa koszmar bo 3 latek jest zazdrosny że młodszy noszony jest na rękach, że poświęca się mu więcej uwagi itp. Może trzeba "zatrudnić" młodszą córę o pomocy przy malenstwie? Może to cosik da?

Ja dzisiaj spałam do 5 bo później co zmieniłam bok do leżenia to skurcz mnie łapał. Potem tak mniej więcej powtarzały się co 5-10min (nie panikowałam bo były i są nieregularne), potem jak mnie przeczyściło to mój mężulek zaczął się bać 😉
Przed wyjściem do pracy jeszcze się za mną licytował o to kiedy mam dzwonić czy jak skurcze będą się powtarzać co 5 czy co 7 min i stanęło na 6 😉 koc\hany chłopek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiem o czym zapomniałam... jeśli byłaby taka sytuacja, że w dzień wyznaczony do planowanego porodu nic się nie będzie działo można jechać do szpitala na ktg kontrolne i nic nie powinni mieć przeciwko? czy coś się musi dziać żeby móc sprawdzić co i jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku jak tak mysle ze mala tylko w bodziaka i pod pieluszke terowa do snu, pogoda jest niesamowita jak po 5 razy dziennine pod prysznic chodze bo leje sie ze mnie 🙂

Komsi meldujesz sie ale w dwupaku czy jak 😜 😁

Agulka no kochana jesli wczesniej nie mialas takich skurczy to wypatruj bo czyszczonko tez lubi sie pojawiac tuz przed 🙂
WB Agulka ma racje moze zaangazowanie coreczki przyniesie efekt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka ja mysle ze ktg powinni zrobic Ci w kazdej chwili...ja nawet nie startuje bo u mnie w szpitalu na przyjecie na izbie czeka sie kilka dobrych godzin. Nic mnie nie niepokoi tak wiec grzecznie poczekam na skierowanie do szpitala (mam je dostac dzien po terminie) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf to musisz mieć skierowanie do szpitala?

Mi to doktorka powiedziała że 21 jak nic się nie będzie działo to mam się zgłosić do szpitala a to będzie dopiero jeden dzień po terminie tyle że ja mam zwolnienie do 20 czerwca bo dalej mówiła że mi nie może dać a później to już musi być szpitalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Sylwia ...tak mi powiedzial gin z tym skierowaniem. Moze dlatego ze tak szybko po terminie chce mnie wyslac do szpitala bo chyba standardem jest jakos 7 dni po...w sumie to nie wiem. Powiedzial ze woli mnie wyslac wczesniej bo to drugie dziecko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf wlasnie gadalam z siostra mowila wlasnie zeby sie zapytala poloznej czy da mi tabsa na wyproznienie po porodzie, bo ona przy pierwszymdziecku nie dostala nic i 4dni nic, a potem 4h z kibelka zejsc nie mogla, takie zatwardzenie miala... Wiec ja bede pytac, i lykne jakiegos tabsa na przeczyszczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ja miałam taki sam problem 🤢 w szpitalu po 3 dobie udało się i to tak malutko że szok bałam się że mi szwy pójdą a w domu po dwóch dniach od wyjścia ze szpitala się udało czyli tylko dwa razy jak narazie się udało... po za tym coś mi się tam ślimaczy... w całym porodzie i po porodzie zszyte krocze jest najgorsze dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewzynki 😉
Największe cudo i szczęcie jest już nami 🤪 🤪 🤪
Przyszła na świat bardzo szybciutko bez większego wysiłku 😁 Ma 3400 i 54cm, wczoraj wróciłyśmy do domciu. Jest po prostu extra, nie mogę się napatrzec. Napiszę więcej jak się ogarniemy. Wtawie pózniej zdjęcie. Buziaki dla Was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...