Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez melduje sie ze schowana Julka 😉
Konieczynka tez mam na dzisiaj termin a czuje sie super, jakos tak nie bardzo porodowo.

Jak widac tez nie moge spac 😞Bo jak sie przebudze to od razu zaczynam myslec o Malutkiej a jak juz tak zaczynam myslec to z emocji nie moge zasnac 🙂

Buziaki moje drogie Brzuchatki:*

P.S ciekawe kiedy Kwasiek wychodzi ze szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziś znów cisza pewnie połowa na porodówce

a ja muszę jechać do kielc odebrać moją prace mgr poprawioną i ciekawe ile mi z niej zostało he he

a z drugiej strony może się troszkę wytrzęsę i coś się ruszy albo chociaż mi się brzuch obniży bo na razie to mam tak wysoko że nic nie zapowiada porodu
co prawda do terminu mam jeszcze 15 dni ale już może wyłazić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉
Ja też jeszcze z brzuszkiem termin mam za dwa dni a tu nic..... wczoraj seksik, zakupy, mega sprzątanie i nie nic kompletnie... i co tu jeszcze robic?
Mnie strasznie puchną ręce i nogi, bolą mnie plecy- dobrze że to wszystko na sam koniec 😉
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konieczynka ja rodze w Środzie Śląskiej z tej czesci Wrocławia w ktorej mieszkam jest najblizej do tego szpitala.A Ty na jaki spzital sie zdecydowalas??

Na przyspieszenie porodu podobno dobre tez jest rozsypanie zapalek na podlodze a pozniej zbieranie ich 😉

Te kilka dni przed porodem dluza sie znacznie bardziej niz cale 40 tyg 🙂
Ciekawe jak tam Angela? Czy wyjdzie dzisiaj ze szpitala tak jak pisala czy jednak urodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 waja jak widzisz wyszłam 😉
A Kwasek wczoraj wyszedł do domku, bo pisałam z Natka 😉
Ja jutro na ktg jade do szpitala, a torbę juz tam zostawiłam 😉 bo w każdej chwili mogę tam wrócić jak skurcze się zaczną, a miałąm co 10-8 min ale sie wyciszyły po 6 godzinach ale rozwarcie sie zrobiło i głowką się obnizyła i mówią,że szybko urodzę;D Mam nadzieję 😉 idę na dwór bo sliczna pogoda a jeszcze grill nas czeka 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no witak Angie ponownie wsrod nas 😉 spokojnie pogriluj 😉 Pojedz smakolykow 😉 Sily nabierz, zregeneruj sie po szpitalu i jak juz bedziesz znowu na silach to jedz rodzic 😉 upal niesamowity dzis elgansio 😉
Ja juz miesko przygotowalam na grillka, salatke zrobilam, czekam na dnaielosa az wroci z pracy ponoc ma byc tylko do 12,wiec okolo 13 wpadnie do domu, szybki prysznic i spadamy nad jezioro,obiad grill i byczenie sie 😉 ksiazke wciagam nastepna 😉 az przyjemnie mi sie tu dzis od po siodmej siedzialo na balkonie ale nad woda bedzie jeszcze lepiej 😉
Maxymek sie wygina wlasnie, gimnastykuje sie chlopak troszke 😉 Malo ma miejsca, mowie mu jak chcesz wyskakiwac synek to wyskakuj 😉 ale poczekaj do nocy, bo mama z tata nad jeziorko jeszcze dzis skocza 😉 a w nocy mozesz sie rodzic 😉ehhehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

ja nadal w dwupaku ... zwiałam na chwilę ze szpitala , żeby sobie na spokojnie włosy umyć i powtórne golenie zafundować , bo w szpitalu to jakoś nie to ... ale zaraz wracam

Widzę że sporo się dzieje ... GRATULKI DLA OBU SZCZĘŚLIWYCH MAMUŚ - ANI I ANULKI 🙂 🙂

A ja czekam na decyzję co ze mną , mam makrosomię płodu (czyt. duuuuuże dziecątko 🤪 ) ,mały w poniedziałek ważył 3600 a wczoraj już 4050 (+-500) , prawdopodobnie więc będzie cięcie ,w poniedziałek lub wtorek wszystko się okaże ...

Kwasiek wyszła wzoraj do domu , ,ale na tym nowym mieszkaniu nie ma jeszcze internetu więc nie wie kiedy pojawi się na brzuszku ...

to tyle póki co ...

dam znać jak się rozpakuję , i czekam na wieści od Was ... jestem pod telefonem

Buziaki 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natkaaa!!!! Jak milo, ze znalazlas chwileczke na nas;]
Dzieki za wiadomosci, wczoraj ktorasz z dziewczyn prezkazala ze Twoj synus taaaki duzy chlopak 😉
Najwazniejsze, ze jestes pod opieka i ze sie dobrze czujecie 😉
Niezle rosnie Antek ajjaj. Moj ma 3600g ciekawe czy dopakuje cos jeszcze do porodu czy stamal juz w miejscu.

Cosik Laafika nie widac. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Jest tak śliczna pogoda, że siły na wszystko napewno się znajdą... 🙂 ja już zdążyłam zrobić zakupy, umyć auto i ugotować obiadek 🙂 poleżałam trochę bo plecy mi wysiadały, ale jest już lepiej więc teraz zabieram się za prasowanie koszul 🙂 a wieczorkiem jademy do Wisły na otwarcie amfiteatru 😆 Chociaż Kosmi zrobiła mi chętkę na wypad nad jeziorko... taak bym sobie na rowerku wodnym pojeździła 🙂

Brzusio coraz częściej robi mi się kwadratowy, właśnie córcia wypina pupcie 😁

Natka dobrze zrobiłaś kąpiel we własnej łazience i możliwość odpoczęcia przez chwile we własnym fotelu to jest to 🙂

Angela witaj spowrotem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom ja obiadek robię, kupiłam truskaweczki i zrobię z bita śmietana, wszak to ostatnie dni 😉 a potem dietka dla karmiącej;D Kolezanka w szpitalu przyjechała z tymi skurczami co ja ale urodziłą dzis koło 3 a ja nie;( a termin miała dzien po mnie 😉 ale była zobaczyc do niej i mala wazyła 3650 i 57 cm ale fajniutka;D

[URL=http://www.naobcasach.pl]






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
jestem Komsi Ty moj aniele strozu 😘
nie odzywalam sie bo do poludnia odsypialam nocke....mialam tak silne skurcze jakby ktos mi obejme zalozyl na wysykosci brzuch - krzyz. Oczuywiscie nie byly regularne tak wiec poprostu lazilam po mieszkaniu bo leze bylo nie do zniesienia.
We wrocku tez przelicznie ale jedyne an co sie zdabede to zakupy z Miska w pobliskim sklepie bo katar i kaszel mnie wykanczaja.
Natka syna zes wychodowala dorodnego, koniecznie powinni zrobic CC bo szkoda zeby Cie porozciagalo na maxa i pozniej ciezko dojsc do siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Zgłaszam się znowu w przerwie w leżakowaniu 🙂 Jakieś przestoje tu widzę, od wczoraj jeszcze żadna się nie rozpakowała 😉 ???
Mnie już roznosi przy tej pogodzie, mąż mi wystawił fotel na balkon i leżakuję na zewnątrz, z widokiem na mopa, drabinę i stare doniczki 😉 Na szczęście prawie już minął pierwszy z tych dwóch tygodni aresztu kanapowego. Jakoś damy radę 🙂 Tylko że jak już wrócę z aresztu, pewnie wszystkie będziecie miały na głowie inne sprawy niż pogaduszki 😎
Trzymajcie się i korzystajcie z ostatnich dni wolności 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf Ty sie spokojnie pomalu wyrobisz 😉 przy tymnaturalnie rowniez podpieczesz 😉 wrocilismy wlasnie znad jeziora, dzis bylismy gdzie indziej. byli z nami znajomi, z dwujka dzieci, jedna duza 9lat, druga 3latka bylo zabawnie. spieklismy sie syscy 😉wciagamwlasnie kokosowego lodzikamniaaaamiii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu mężulek.
Maja od południa jest w szpitalu w środzie śląskiej. Byliśmy na ktg i tętno płodu było podwyższone i została na obserwacji. Teraz tętno itd jest w normie. Rozwarcie na jeden palec i szyjka skrócona o 40%. Na razie brak zagrożenia porodem.
Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...