Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mezowaty 😉 heh Zuzku tez Ci sie podoba to okreslenie 😉 ? 😁

Wyprasowalam wszystko , teraz oproznie zmware pomyje jakies paelnie co brudne od wczoraj i budze szkrbola spi juz od 12.00 jeszcze nigdy tak dlugo nie spal, choc slyszalam dwa razy ze cos tam powiedzial i jak zajrzalam za chwilke to spal dalej... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
LAAF jak tam dawidek sie czuje, ja wruv=ciłam własnie z zakupow ze starszym synem szkoła sie zaczeła i masakra takie wydatki 🤪 🤪az sie ciesze ze taka roznica miedzy nimi bo na dwoje nie dala bym rady. Komsi moj gerdzio tez sie nie morze dzis wyspac japka mu sie drze co chwile ziewa i ziewa. troszke od tych zakupow humorek mi sie porawił(mnie ogólnie zakupy relaksuja)pozdrawiam ide robic zamowienie syna hamburgery 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka, to niezbyt ciekawie... współczuję. Kuruj się!
Zuziaku ta zapiekanka jest na bazie ziemniaków czy makaronu? Bo ja mam jakąś makaronową ("zapiekanka serowa") ale jakoś nie mam na nią ochoty, a zjadłabym coś takiego "na szybko"...

kurde, głośno tu u mnie jak na placu budowy 🥴 nie wiem co oni robią, ale rozkopali mi pół widoku z okna. Zdjęli kostkę brukową przy wejściu do klatki (wzdłuż całej ścinany), wykopali dół, zdjęli tynk i teraz coś tłuką młotkiem. Położyłabym się, ale w takich warunkach nie zasnę 🤨 aż szok, że Aga zasnęła... za 20 minut ją budzę. Dziś ograniczam jej dzienne drzemki, bo chcę w nocy trochę pospać.

idę szybko parę naleśników usmażyć. Jadłam ostatnio odrobinę dżemu truskawkowego - Małej nic nie było. Więc dziś na kolację zjem sobie smażone naleśniczki z dżemikiem 🙃 dżemu tyle, co kot napłakał, ale byleby było choć odrobinkę czuć 🙂

aa właśnie! Od dwóch dni jem sałatę - myślicie, że to może mieć związek z tym marudzeniem Agnieszki i budzeniem się w środku nocy? Cholera, nie wiem już co robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Konieczynka trzymaj sie dzielnie i zwalczaj chorobsko/A co do basenow to znalazlam tylko trzy we Wroclawiu gdzie mozna pojsc z dzieckiem(redeco, w hotelu gem i na basen uniwersytetu przyrodniczego).
Kwasiek wydaje mi sie, ze jakby mialo cos Malej byc od salaty to bardziej chyba ze strony ukladu pokarmowego, ale nie wiem.

Ale a propos marudzenia to powiem Wam, ze jak pracowalam na noworodkach to zawsze jak byla pelnia ksiezyca to dzieci byly takie marudne i nie spokojne.Moze to brzmi troche szarlatansko, ale kto wie moze cos w tym jest 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Naszczęście ucho nie boli więc daję radę.

Kwaasiek ja jem sałatę lodową i masłową i nic Małemu nie jest.

Waja no my z FOKI zapisaliśmy Małego, a zajęcia odbywają się właśnie na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek ja też jem dżem truskawkowy. Małemu nic po nim nie jest. Konsultantka laktacyjna mówiła, że dżemy i jogurty truskawkowe są przez dzieci dobrze tolerowane. Zresztą już na położnictwie na śniadanko do chlebka był dżem truskawkowy. Także jeśli Małej nic po nim nie jest to jedz bez obaw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Koniecznka zeby tylko nie bolalo bo to masakra 😞 😲
ja to sie modle zeby mi sie nie zaczely znow te infekcje ale tfu tfu wypluc odkad urodzilam jeszcze nic mi sie nie dzialo 🙂
Komsi a jak tam pakowanko na wyjazd? Pewnie juz sie doczekac nie mozecie? 🙂
Kto wie czy sie dziewczyny na wspolnych basenowych zajeciach nie spotkacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dzisiaj byłam u moich rodziców z Olcią, leżała sobie na rozłożonym łóżku na boczku i tak kombinowała, że sama przewróciła się na brzuszek i jaka była zadowolona, zresztą my też dumni i biliśmy malutkiej brawo.

Konieczka, dużo zdrówka, kuruj uszko. Dobrze, że nie boli, bo sama wiem co to jest mieć zapalenie ucha, ja to miałam kiedyś w dodatku ropne - dosłownie wyłam z bólu.

Kwasiek, ja jem sałatę i moja mała czuła się zawsze po niej ok. Dżemu akurat truskawkowego nie jadłam odkąd małą urodziła, ale inne tak np. wiśniowy, jagodowy i owoce leśne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Kwasiek ja akurat mam "pomysł na..." zapiekanke z szynką ale serową się tak samo robi tylko bez szynki 🤔 hehe 🙂 robi się z makaronu (z ziemniaków nie przepadam) i można się jej najeść ja robie zawsze na 5 osób i zawsze zostaje 😉 do godziny i obiad gotowy 🙂 ;*

a i sałate (jak jeszcze karmiłam) jadłam od samego początku właściwie każdy posiłek w pierwszych tygodniach był z sałatą już miałąm jej dość 😮 hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem sałatę od samego początku, bo nie wiedziałam że nie można 😉 Małemu nic po niej nie było. Teraz natomiast ma od jakiegoś czasu czerwoną i lekko łuszczącą się skórę pod brewkami. Zaczynam się martwić czy to nie jakaś alergia się przyplątała, może pójdziemy jednak wcześniej do lekarza pokazać to.
Dziś dzień mega marudy, właściwie przez większość dnia wrzask na "nie mogę zasnąć" który w żaden sposób nie dawał się ukoić. Ostatecznie snu kwadransik i polka od początku. Najlepsze jest to że mnie ryczał cały czas, a jak tylko przyszedł mąż i wpakował Małego na przewijak żeby go przygotować do kąpieli, od tej pory mamy wesolutkie, gruchające i ćwierkające ze szczęścia niemowlę. Ech... A ja padam na nos po takim dniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi a kiedy wyjeżdżacie?? Kurde, ale Wam fajnie 🙂 🙂
wiecie, no ja generalnie jem wszystko, ale w niewielkich ilościach. A na sałatę akurat miałam ochotę, więc troszkę jej zjadłam... 🤔 tym, co na położnictwie podawali do żarcia się nie sugeruję, bo menu dla całego szpitala jest takie samo, chyba że ktoś ma dietę cukrzycową, wrzodową itd. Więc moim pierwszym posiłkiem po porodzie miał byś strogonow. Dzień później: żurek. Na deser banan. Więc przez te dwa pierwsze dni to niewiele zjadłam, bo wolałam nie ryzykować. Dopiero będąc w domu odważyłam się zjeść coś smażonego, pieczonego itp. 🙂

ok, zeżarłam naleśniki i idę wymęczyć Agę : póki co nie chce jej się spać - zwiedza mieszkanie z tatusiem, gadając coś co chwilę 😉 a! nauczyła się ostatnio puszczać bańki ze śliny i robić buzią "pierdziuszki" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Kicia super ze wyniki Bartusia wyszly oki 🙂 a co to znaczy wstepne? beda jeszcze jakies?

Natka Antoś duży chlopaczeki jaki powazny 🙂 a jak slodko z ta buzia umolrusana wyglada 🙂 😉

Angela no i jak? Kubuś dał się spokojnie rodzicom poszturchac? 😁 😉

Nasza nocka tradycyjna 19,30 - 6,00
Dawidek to sie budzi akurat jak tatus idzie do pracy i zawsze sobie jeszcze chwilke gadaja 🙂

A wczoraj tez jak u Koniecznki maly przelozyl sobie grxechotke z raczki do raczki 🙂
Bańki tez puszcza ale pierdzioszkow jeszcz enie robi 😉 Za to tak skrzeczy ze sam sie sobie dziwi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😁 Wiecie co jak tak czytam o postepach naszych dzieciaczkow , to przychodzi mysl ze to wszystko bardzo szybko sie toczy nie dawno jeszcze byłysmy w ciazy a za nie długo beda u nas pierwsze raczkowania itp 😆kochane te nasze dzieciaczki. Nasza nocka dzis troszke nie spokojna maly poszedł spac o 19.30 i były 2 pobudki na butle , cos mi moje skarbiatko marudziło 🥴 Kicia fajnie ze maly ma winiki ok oby juz mu tam nic nie wyszło bo najgorsze co morze byc to jak szkrabek choruje. miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...