Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie w rodzinie przy każdej imprezie jest okazja do wypicia 🤢 ale kupiłam wino czerwone dla mnie, siostry i mojej mamy białe winko dla teściowej i dziewczyny szwagra a dla męża, taty, teścia i szwagra muszą wystarczyć dwie 0,5 :P (weselne taki mamy zwyczaj że zostawia się wódke weselną na chrzciny pierwszego dziecka)

a i dzięki za propozycje musze zobaczyć czy coś takiego wogóle posiadam 😁 hehe bo dawno w takich rzeczach nie chodziłam bo na maturze miałam ciuchy o kilka rozmiarów większe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI

Ale żeście stron naprosukowały 15 mam do nadrobienia

wczoraj mieliśmy dostawę towaru i musiałam to wszystko wystawić i dopiero skończyłam więc zapraszam do obejrzenia kolekcji jesienno-zimowej he he link nad suwaczkami

prosimy o dzisiejsze głosiki

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy mamuski 🙂
Juz w domku jestesmy, Bartus wlasnie spi, a gdy tylko sie obudzi to zmykamy na spacer.
Pobyt w szpitalu masakra, to cewnikowanie bylo najgorsze 🙂

Kochane mamy siusiaków 🙂 pani doktor kazala naciagac siusiaki delikatnie tyle ile mozna, ponmalutku szczegolnie po kapieli bo wtedy skorka latwiej sie zsuwa, Ale mimo naciagania moze dojsc do stulejki poniewaz jest to norma fizjologiczna i jednak 95% chlopcow mimio naciagania ma stulejke.
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, chwilowo wpadlam potem nadgonie co tam sie dzieje u Was. My bylismy na szczepieniu jakos mniej Niuniusiek plakal niz poprzednim razem. zobczymy co bedzie jest marudny ale jak do tej pory nie bylo takiego ataku jk poprzednio ze zaczal plakac i sie zanosic. wlasnie sie obudzil i kinol ogarnai go na przewijaku. ooby tak dalej. brrrr za cztery tygodnie nastepne klucia i potem prezrwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf sklep się opłaca bo dużo mniej się płaci za wystawienie danego przedmiotu ale są mniejsze szanse że ktoś to znajdzie bo w sklepie wystawiasz na 30 dni i jeżeli aukcja nie jest promowana to wisi na szarym końcu ale ogólnie moim zdaniem wart bo są rzeczy które się rzadziej sprzedjają i wtedy wrzucam je przez sklep i do tego płacisz prowizję od sprzedaży bo już nie pamiętam czy na zwykłych aukcjach też się płaci prowizję czy tylko za samo wystawienie przedmiotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie ogladnelam wystep mojej Kamiski w szkole. Kurcze za kazdym razem chce mi sie ryczec jak ogladam jak tanczy....czy to jeszcze hormony pociazowe czy co? wlasciwie to raczej duma ze tak sama sobie daje rade. Z dwoma dziewczynami wymyslaja uklady (opierajac sie na mistrzach tanca nowoczesnego) i naprawde daja rade. Za dwa miechy kolejny wytep i maja zamiar przygotowac cos extra. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do chrzcin to u nas niestety była popijawa. W sumie dużo nie wypili ale liczy się ze był alkohol. U nas jest taki zwyczaj ze na chrzcie sie pije i tez jak u Zuzki zostawia się z wesela ( my mielismy w browarze Żywieckim wesele i tam się płaciło za tyle ile wódki poszło) więc nie trzymaliśmy tradycji.
Ja ubrałam się na chrzciny w ołówkową spódnicę i żakiet to tego z kompletu. Ale patrząc na innych ludzi to nie byli zbyt elegancko brani.
A torcika sobie sama upiekłam o takiego :


[URL=http://img209.imageshack.us/i/img3711modified.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/82/img3711modified.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SLicny tort 😉
Laaf no to ngraj choc chwilke tego wystepu do 2minut mozesz na facebooka wstawic nawet. No nie hormony, ja nie raz ogladajac telewizje becze... ehehe
mlody jakos ogarnia dzien nie ma atakow placzu, jest marudny ale niesamowicie jakos wcale.bylismy na spacerku wstystko bylo git, teraz lezy na macie i daniel go zabawia jest ok. oby tak dalej 😉w sumie jak do tej pory spokoj to chyba juz nic nie bedzie niesamowitego.

Kapalycie swoje pociechy po szczepieniu jak nie byly marudne, bo ja poprzednim razem to masakre mielismy i usnal przy cycku bez kapania a teraz chyba go wykapiemy.dajcie znac prosze.

a u nas na chrzcinach byly dwie butelki wina czerwonego wiecej nic.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestey nie mam nagrania bo z komorki widzialam i jakosc kiepska 🥴 ale widzialam ja nie raz live i niesamowite wrazenie dla matki 🙂
Komsi owszem komentarz wstawilam ale tylko widze te zdjecia na pierwszej stronie a reszta to dla mnie magia ale czekaj gadzino poogladam wszystkie twoje foty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 dzis była na poszukiwaniach butów ecru ale nic nie znalazłam i zbytnio nie chciało mi sie ganaic po Słupsku, kupiłam Kubusiowi deserki i obiadki, zobaczymy jak bedzie wcinał, na razie oki 😉 ale jabłuszko było mu za kwaśne he he. J atez kapałąm małego normalnie, jutro znowu na wesele. Teraz maz oglada film na polsacie z kolega a ja na necie... potem idziemy na małe co nie co, za 3 dni wyjezdza buuuuuuuuu;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...