Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o Boże Kasia masakra jakaś 🤢 jak byłyśmy małe ojciec nigdy nas nie uderzył i nie widzialyśmy że mame też ale jak zaczęłyśmy być starsze to zaczęłyśmy mieć swoje zdanie i mu się to nie podobało że nie jest już panem i władcą... jak już wspomniałam ma manie wielkości wtedy dopiero się zaczęło popychanie szarpanie bicie itp. oczywiście wszystko pod wpływem alkoholu... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO NIESTETY ale dupa dzis wiem ze jak facet raz podniesie reke to juz po zwiazku i sama sobie obiecałam ze nigdy nie pozwole na przemoc w domu , moj ocjiec wywalczył sobie samotnosc bo nawet sam umierał ja naet na pogrzeb nie poszłam bo poprostu nie dałam rady .
dobra zmiana temat 😁 😁czy wasze pociechy tez sie szkrabia po głowce bo strasznie az do strupka czasami a lepek cały czerwony 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi ja juz sie tak do lafika przywyczailam ze jak pisalam nick taki mam wszedzie 😉 a jeszcze jak jest np. zabawnie bo moj mirek tez tego nicku uzywa a czesto np. asialaaf do gry w pokera i jak gra na zywo to takiego nicku musi uzywac jakim sie zapisal online i nie raz jak bylismy na takim wlasnie turnieju to do niego sie zwracali: asialaaf i cholernie mnie to bawilo bo oni tak na powaznie mowia i ani organizatorm ani graczom nie wydaje sie dziwne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sobie obiecałam że nie pozwole nigdy na przemoc w domu i mój nie podniesie na mnie ręki bo mu oddam i wie o tym bardzo dobrze 🙂

moja Zuzka sie nie drapie po główce ale zauważyłam że jak jest śpiąca to łapie się za ucho 😉 tak to komicznie wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pan asiallaf sprawdzam... hehehe dobre

No a ja zarlam sie z maniura na ebay, bo qrwa mac kupilam u niej kostium(ma jakis sklepik) adidasa jednoczesciowy za 12,09€ plus 3,50€przesylka, 19.10. zaplacilam odrazu wieczorem, krowa miala kase na drugi dzien, ostatnio pisze do suki ze jeszcze nie mam stroju i niech mi da znac co sie dzieje, nic mi nie odpowiezdiala, wiec zglosilam do ebay, i nasza korespondencja szla na widoku dla ebay'a, napisala ze kasy malpa nie dostala, ze powinna miec 18,59€ na koncie i nie ma...no jak mnie wqurzyla apytalam czy liczyc nie umie ile jest 12,09 plus 3,50 to raz, po drugie wyslalm jej kpie przelewy z netu, no to sie wyjasnilo ze znalazla ale ebay mam na panienskie bo jeszcze nie zdazylam zmienic, a kasa przyszlaz innego nazwiska i nie powiazala, no to mna tapnelo, bo napisala ze nastepnym razem ebay name mam jej pisac i numer artyk. kurwa ze sie wyraze na tym kwitku z onilne banking jest na szczescie wszystko, tepa baba czytac nie potrafi!! napisalam jej ze nastepnym razem to niech ona sie zainteresuje skad jej kasa na konto wplynela!!! i oczywiscie jeszcze raz wkleilam gdzie bylo napisane ze ja to ja i numr art. wrrr jebne szmacie negatywa za to ze mnie nawet sucz nie preprosila tylko stara sie ze mnie majmuna zrobic.nie dam sie niemr wstretna wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Moja Julka glaszcze sie po nosie jak chce jej sie spac 🙂
Kicia wiesz co myslam o Tobie w nocy jak karmilam Mala i pamietaj jedno szczesliwa mama to szczesliwe dziecko!!!I wedlug mnie masz teraz swoja rodzine i musisz troszczyc sie przede wszystkim o nia, zeby calej Waszej trojce bylo dobrze i zebysie byli spokojni i szczesliwi, bo dziecko wychowywane w atmosferze napiecia bedzie czulo sie zle.I jestem pewna , ze gdy tylko przedstawisz rzeczowe argumenty swojemu tacie to on to zrozumie, bo w koncu chce Waszego dobra.

Dziewczyny tak czytam Wasze posty i az przechodzi mnie gesia skorka.
Moi rodzice rozeszli sie jak mialam 6 lat, po prostu ich drogi poszly w roznych kierunkach, a kiedy po 6 latach zdecydowali sie wreszcie na rozwod sadowy to nawet nie wiedzialam, ze maja rozprawe rozwodowa.Wszystko odbylo sie kulturalnie i bez nerwow.Chociaz do tej pory nie moge zroumiec jak moja mama mogla zostawic mojego tate.Zwiazala sie z innym facetem, ktory mu do piet nie dorasta, ale milosc nie wybiera.Chociaz deklarowal sie, ze bedzie traktowal nas jak swoje dzieci to zawsze sie czulysmy z siostra jak intruzy w domu, dopiero teraz jak sie wyprowadzilam to jest normalnie i lubie byc u mamy i dogaduje sie z jej mezem.Zycie czasami zdrowo jest popieprzone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
Chociaz deklarowal sie, ze bedzie traktowal nas jak swoje dzieci to zawsze sie czulysmy z siostra jak intruzy w domu, dopiero teraz jak sie wyprowadzilam to jest normalnie i lubie byc u mamy i dogaduje sie z jej mezem.Zycie czasami zdrowo jest popieprzone...


a wiesz, że u mnie tak samo było? Dopiero po mojej wyprowadzce zrobiło się normalnie i mam dobry kontakt z ojczymem. W domu jakoś ciągle były jakieś nieporozumienia i każde z nas starało się pokazać, kto w tym domu rządzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek no wlasnie cos jest nie tak z tymi ojczymami 🙂Pogratuluj Agniesi 🙂

Ja cos z Julka osatnio dogadac sie nie moge, chyba jest troche roztrojona, bo ostanio rzadko mieszkalismy w domu albo u mojej mamy albo u tesciowki.Dziewczyny powiedzicie mi dlaczego do jasnej cholery ludzie nie rozumieja, ze 5 miesieczne niemowle nie moze stac na sztywnych nogach i celowo je tak ustawiaja.Ostanio moja tesciowa sobie tak stawiala moje dziecko zwrocilam jej uwage, to byla bardzo zdziwiona, nosz kur...matka 4 dzieci i nie wie, ze to moze byc szkodliwe i gdyby to sie raz wydarzylo to powiedzmy luz, ale ona zawsze jakies glupoty wymysli.

Poza tym po ostanim jej tekscie, ze ona nie czuje sie na babcie, ale raczej mame to juz w ogole mam wku..rw.
I zaczela znowu sie nam wpierniczac w zycie, atego to juz nie zniose.Nooo to sobie pogadalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to superasnie kwasku ze sama zasnela 😉 wczoraj kupilam sobie gazetke i tam pisalo ze dziecko pomiedzy 4-6miesiacem powinno byc uczone samodzielnego zasypiania. no wiec trza probowac 😉bo maxymo to najchetniej przy cycuniu zasypia,co on robi bez cycunia od stycznia, bo do grudnia zamierzam go karmic potem basta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja różni są ludzie 🤢 ale Twoja teściowa to w ogóle co chwilę ma jakiś genialny pomysł... 🤔 ten typ tak po prostu ma. Postarajcie się ograniczyć jej "widzenia" z Julką - to chyba będzie najzdrowsze rozwiązanie. Chyba, że wytłumaczycie jej wszystko jak 2-letniemu dziecku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
kkaska1982 napisał(a):
To ja wam opowiem co moj stary odpierdolił jak ja miała 5 lat pod wplywem alkoholu...przyszedł jak co dzien na gazie a ze nie szczedził mojej mamy a jako 5 latka juz kumałam wiec jak on sie darł usiadłam mamie na kolanach zeby ja obronic wiecie myslałam ze zemna na rekach jej nie uderzy a on widzac to mi z piesci przypieprzył w twarz i tyle pamietam bo obudziłam sie w szpitalu 🥴 🥴jezu jak teraz wspominam te obrazki co on wyprawiał to łzy ciekna z oczu co ta moja mam przezyła 🥴 🥴 teraz juz moge o tym mowic bo mineło troche czasu ale kiedys było z tym gorzej


😮 🤢 🤨


Boże drogi co się dzieje z tymi ludzmi. Mój ojcieec też pił i też potrafil doslownie stluc matke ale na mnie nigdy reki nie podniusl bo doskonale wie ze gdyby to zrobil stracilby mnie na zawsze. Moze nie wyprowadzilabym sie bo niby gdzie ale nigdy w zyciu nie posluchalabym go ani nie powiezyla siebie w jego opieke. On juz sie przekonal ze jestem do tego zdolna i wie na co mnie stac a za bardzo mu na mnie zalezy.
Kiedys mi powiedzial ze z mja matka jest tylko i wylacznie ze wzgledu na mnie. Gdyby nie ja dawno juz by sie znia rozstal. Ona ma paskudny charakter. 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja moja teściowa też tak raz zrobiła i dodała że jak na 5 miesięczne dziecko twardo trzyma się na nogach ale za chwile dodała że jeszcze ma na to czas i że nie wolno jej tak stawiać... z resztą jak przyszłam do teściów i powiedziałam że Zuzia ma jak najwięcej na brzuchu leżeć i żeby jej nie nosi często to starali się tego nie robić było to widać ale jak już nie wytrzymywali to się pytali czy moga ją wziąść :P bo chcą się nią na cieszyć (wtedy mnie rozczula i pozwalam im na wszystko ☺️ z rozsądkiem oczywiście 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rety, jakieś poważne tematy się wykluły 😲 Doczytam Was jutro jak nie naprodukujecie kolejnych stu stron 😉
Mały coś po tej kaszce niewyraźny był wieczorem i w nocy, może mu jeszcze za dużo daliśmy? Zrobimy dziś dzień przerwy i wracamy do futrowania. Dziś łapaliśmy znowu siuśki, tym razem bez większych przygód - jutro będę wiedzieć czy te mega bakterie to było zanieczyszczenie czy faktycznie są. Byliśmy też na kontroli u neurologa - generalnie Stasiek rozwija się ślicznie ale pani doktor powiedziała: "jak dla mnie to on jakiś krzywy jest" i kazała iść na rehabilitację w celu korekty asymetrii. Już mam trochę dosyć latania po lekarzach, no ale trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...