Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KOmsi my wlasnie w ten weekend kupilismy kuchenke, dla mnie najwazniejsze bylo to zebymiala termoobieg, zapalarke w pokretlach, zabezpieczenie przeciwwyplywowe gazy i fajnie jakby miala blokade na dzieci, ale moja juz tego nie ma.

A co do wizyt u lekarza to Julka zawsze jest zaskoczona jak wjezdzamy do przychodni a tu tata w bialym kitlu i zawsze tak wypada ze trzyma ja do szczepienia, ale dzielnie to znosi moj maz oczywiscie, chociaz Mloda tez jakos nie bardzo sie przejmuje.

Macie racje ze dziewczynki sa tatusiowe, lubie patrzec na nich jak sie razem chichraja.Jula juz wykazuje duze zainteresowanie tatusiowymi rybkami wiec ma dodatkowo juz na wstepie 10 pkt gratis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam taka kuchenkę jak ma Waja i jestem zadowolona.Termoobieg to fajna sprawa ale i te wszystkie zabezpieczenia są ważne. Ja mam jeszcze taka funkcje ze jak by coś skipiało to mi odcina gaz. A i zapalarka jest ważna bo tylko naciśniesz pokrętło i jest iskra a tak trzeba było szukać zapalarki a jak na złość wiecznie jej nie mogłam znaleźć.
Teraz daje garnek i tylko przekręcam pokrętło i już się gotuje. Ja mam jeszcze tak ze jak chce włączyć gaz to muszę nacisnąć przekręcić i dopiero po kilku sekundach jest ogień.
Moim zdaniem jest wazne jak jest elektryczny Piekarnik>

Waja a kim jest twój mąż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu moj pierdol maly spi. Mam nadzieje ze juz na nocke i nie zrobi mamusi takiej drugiej jak dzisiaj.
My od dzisiaj przeszlismy na mleczko 2. Chyba mu smakuje ale ostatnio wogole cos licho z jego jedzeniem mleka. Wciskam w niego tylko na spiaco bo inaczej to pluje i ryczy. A poza tym daje juz mu indora i kuraka w zupkach. Prawie wszystkie warzywa tyle tylko ze nie znosi żadnych owocow wiec ich nie dostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie u mnie wszystko na prad musi byc i tak ogladalam w necie w otto w katalogu sa przerozniaste i ceny kurna rozne wiec nie wiem... termoobieg bym chciala to wiem na stowe 😉 poszukam poczytam. aaa arozmairy tez sa rozne?czy wszystkie kuchenki pod zabudowe sa takie same czy nie?bo jesli kupie teraz a wyprowadzimy sie i bedziemy miec nowa kuchnie to bedzie tez pasowac?? ach 🥴a moze dalej sie meczyc z tym zlomem zracym prad jak ja marchewki?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi mi się wydaje ze piece pod zabudowę są szersze ale teraz się robi z reguły meble na zamówienie wiec rożnie to bywa. Większość osób ma najpierw sprzed a potem dokupuje meble. Ale tez nie masz pewności jaka kuchnia będzie. Więc lepiej kupić szerszą kuchnie bo w razie czego jak w innej kuchni będzie mniejsza to tylko zrobisz większy otwór a odwrotnie będzie problem.
To tak na ch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra- my już też na 2 mleczku , poza tym mój Młody jest fanem rosołu i pomidorowej 😮

eeh - dzisiaj cięzka noc się kroi ... Antoś cały dzień marudny , dziąsła opuchnięte , pchają mu sie te zębiska chyba wszystkie na raz !!! biedny ... co się dzisiaj upłakał 😞 🤨 aż serce ściska ....

Teraz zasnął , dałam mu na noc czopek Viburcolu i 2,5 ml Nurofenu - może pośpi chociaż troszkę... 🤨

moja kuzynka na Listopadówkach ma termin na dziś ...zdaje się że poszła na oddział się położyć... 🙂 tylko patrzeć jak nam się Paulinka wykluje 🙂

dobrej nocki Dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Byliśmy u pani doktor i Stasiek w tydzień wyrobił więcej niż w poprzednie 3 tygodnie i waży już 6370g 🙂 Nie muszę już futrować kaszką, mogę dawać ale nie muszę, przy czym ze względu na zaparcia ryżowa odpada, mogę dawać jaglaną albo kukurydzianą. Mamy jechać przez najbliższy miesiąc na jabłuszku i ew. gruszce (bez przejmowania się ilością) a za miesiąc zacząć dawać przeciery jarzynowe z glutenem. Co do glutenu to albo kaszka manna albo owsiana albo orkiszowa.
No i idą dolne zębiska! Są już blisko!
Madalena, rehabilitacja u nas ze względu na skrócony prawy bok (po kilku dniach ćwiczeń już jest o wiele lepiej) i nadmierne wyginanie do tyłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cyrk w tym taki,ze tu mamy kuchnie zabudowana 😉 i bedzie trzeba wsadzic w dzure po starej,ale czy sie da?! no najpierw kindzio niech pomierzy sprawdzi, ajajaj bo potem stane na srodku naszej malutkiej klitki z kuchenka 😉i se pogotuje 😉 dzieki za info Magdaenko 😉
Dzizesie biedny Antek.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a ja mu nie daję jeszcze glutenu 🤪
Ja też przechodzę na mleko 2 ale ja ma przechodzić stopniowo przez 5 dni.
Natka a jak Ty mu robisz pomidorową ? To witaj w klubie Piotruś to się tyle upłakał ze aż mi się razem z nim chciało płakać.
A ja się tak zastanawiam bo mam zacząć dawać Piotrusiowi mięso z królika i dzisiaj mi gościu przywlekł królika ale na nim mało co jest i wszędzie jest kość. To jak mam mu to zrobić obrać z kości czy nie? A co z wywarem na tym mu robić zupkę czy mięso osobno ugotować czy do wywaru dać warzywa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, u nas Aga tez dziś marudna 🤢 niewiele spała w dzień - może o to kaman. Teraz zasnęła, ja też pewnie zaraz się położę, bo padam na pyszczek.

Komsi poczytaj sobie opinie tutaj: http://cokupic.pl/Do-zabudowy-Kuchnie-elektryczne-do-zabudowy my się sugerowaliśmy tym portalem i nasz piekarnik (piekarnik mamy osobno, a płytę osobno) jest rewelacyjny 🙂 zaraz znajdę nasz model i Ci pokażę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann to super że Staś już sobie nie źle przybrał i że rehabilitacja daje takie dobre efekty 🙂 oby tak dalej.

A słyszeliście żeby dziecko lepiej przyswajało żelazo to trzeba mu mięsko podać z owocem np z jabłkiem bo ma Wit C. A można by mu np dac kropelkę Wit C do obiadku z mięskiem ? Ja już głupia z tego wszystkiego jestem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli pielęgnuje żeby im tam było dobrze


Dokładnie 😞Kiedys ide sobie zaniesc mu kanapki, pracuje 3 min od domu ja patrze a do mojego meza jest wypiety jakis zgrabny tylek w stringach, a on robi temu tylkowi zastrzyk 🙂Wiec pielegnuje na calego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
Czyli pielęgnuje żeby im tam było dobrze


Dokładnie 😞Kiedys ide sobie zaniesc mu kanapki, pracuje 3 min od domu ja patrze a do mojego meza jest wypiety jakis zgrabny tylek w stringach, a on robi temu tylkowi zastrzyk 🙂Wiec pielegnuje na calego 🙂


Waja on pewnie takich tylkow sie naoglada przez cale zycie miliony ale napewno Twoj dla niego jest najfajnieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam pampersiaki, jak wychodziłam o 16.30 do lekarza to paczuszka była w skrzynce. A jakie są osądzę w nocy lub rano.

Chirurg obejrzał pierś, bardzo ładnie zagoiło się, dostałam skierowanie na usg piersi, idę w piątek sprawdzić czy jest ok., a potem z wynikiami mam pojawić się znowu u chirurga.

Olcia zaczyna płakać jak lekarka ją zaczyna badać stetoskopem, kiedyś tak nie było, a to już 2 czy 3 wizyta kiedy popłakuje. Potem uspokaja się. Moja mama powiedziała, że Olinka coś tam po swojemu zaczyna kumać,zwracać na różne rzeczy uwagę i pewnie chodzi o to, że słuchawka jest zimna. Podobno moja pediatra przed badanie chuchała albo ogrzewała w rękach słuchawkę, żeby nie przytykać taką zimną.

W kuchenkach najlepiej jak jest termoobieg, ja mam gazowo-elektryczną, z pstryczkami-elektryczkami przy gazowych palnikach,elektryczny piekarnik z wyświetlaczem, dokładnie ze wszystkim jeszcze się nie zapoznałam, ale jest opcja rozmrażania, pizza i wiele innych.

Natka, odważna jesteś z tymi zupkami, ale jak Antosiowi nic po nich nie jest to bardzo dobrze i nie musisz się bawić wtedy w osobne gotowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...