Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i po szczepieniu. Płaczu było co nie miara, ale za to w drodze do domu (chyba przez te wstrząsy po śniegu) Marysia usnęła i jakoś teraz nie mam serca jej budzić więc poubierana śpi w gondoli 🙂
A nie chwaliłam się Wam- otóż mojemu dziecku się cosik poprzestawiało i jak przez 4 m-ce nie chciała jeździć w gondoli tylko w foteliku tak teraz tylko gondolka 😆 dobrze bo chociaż trochę jej użyjemy:P
Maja waży już 7210g 🙂 i ma całe 64cm długości- rośnie jak na drożdżach 🙂

Zuzia jest prześliczna i już robi klęk podparty, no no no 🙂

Koniecznka83 akurat te czopki nie są na recepte!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agulka moja Jula tez uwielbia, jazde po sniegu, jak tylko wyjdziemy kilka krokow po wybojach i dziecko spi 🙂
Konieczynka te czopki nie sa na recepte, chociaz chyba Madalena mi mowila, ze czerwone sa, bo sa dwa rodzaje w czerwonym i niebieskim opakowaniu.I wlasnie ja kupilam czerwone, ale zupelnie na luzie bez recepty, wiec musisz sie dowiedziec w aptece jak sprawa sie przedstawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my bylismy na spacerku , takie zaspy ze szok umeczyłam sie strasznie z tym wuzkiem 😠
musze sie pochwalic ze maqly dostał prezent z pracy meza na mikołaja ten garnuszek fichera fajna sprawa , młody jeszcze go nie zakumał ale daje rade 😉
Aleksandra jak nauka usypiania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje maleństwo zasnęło, ciekwe ile pośpi.

Ja Olci smaruję buźkę kremem Baby Dream na zimno i wiatr http://www.bangla.pl/kosmetyki-higiena/dla-dzieci/kremy/rossmann-babydream-krem-chroniacy-przed-zimnem-wiatrem-p3474.htm
Nakładam przeważnie 3 warstwy tego kremu i na razie jest ok. Zastanawiałam się czy ten wystarczy czy jednak kupić kremik na mrozy (?)

Zuziek, jutro też będę dzwonić do przychodni, żeby zapisać Olinkę na szczepienie.

Aleksandra, ja w poniedziałek już wystawiłam na okno świecznik adwentowy 🙂 Oczywiście babcia męża skwitowała, że to żydowski, bo ma 7 świeczek i sąsiadka jej tak powiedziała. To powiedziałam jej czy kiedykolwiek widziała jak taki świcznik żydowski wygląda, że tak mówi i że taka z niej wierząca osoba, a przecież Jezus był królem żydowskim. Speszyła sie i jeszcze dodałam, że jakby był żydowski to co, tylko na chwałę Jezusa.Wyjaśniłam, że to jest raczej niemiecki zwyczaj (o ile nie mylę się) to skruszona powiedziała, że nie wiedział. NIech słucha się sąsiadek to dobrze na tym wyjdzie, jak zabłocki na mydle. Oj wyżaliłam się znowu...
Wracając jeszcze do ozdób oczywiście będzie prawdziwa choinka, pierwsza nasza, tzn. na naszym mieszkaniu. Mamy różne świeczniki w ksztalcie bąbek i taki kominek z Mikołajem - śmieję się zawsze do męża, żeby napalił w kominku 🙂 Mamy ozdoby, stroiki, miski jedna czerwona w śnieżki, druga w kształcie choinki- wkładamy do nich orzechy, ciasteczka, mandarynki lub słodycze.

Agulka, ślicznie Marysia rośnie 🙂

Muszę też pomyśleć o tych czopkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też się zastanawiam jak tam laaf i Dawidek 🤢 więc jednak ta gorączka to nie była zwykła trzydniówka, tylko już zaczynało się coś dziać.. 🤢

Zuziaku, dzisiaj i my mieliśmy pierwszy obiadek w krzesełku do karmienia 😉 Młoda zachwycona 🤪 i zeżarła całą porcję 🙂 a wczoraj na kolację zrobiłam jej kaszkę na moim mleku - zjadła dwa razy więcej, niż zwykle i to z takim apetytem, że chyba co wieczór będę odciągać mleko na kaszkę. Teraz mi raczek spełznął z placu zabaw na podłogę. Idę ratować sytuację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do okresu to ja go jeszcze nie dostałam chociaż brzuch mnie coś dziwnie pobolewa i troche (podobno) złośliwa jestem- czyli wszystko wskazuje na to że okres się zbliża. A uśmiałam się ostatnio bo mój mąż stwierdził, że mam sobie test zrobić bo zachowuje się jakbym w ciąży była 😁 😁 😁 nic z tego:P

Dziewczyny dziękuje za oklaski 🙂

Mała mi dalej śpi będzie już 1,5h... musiało ją boleć bidulka 🙂

Ann ja się ostatnio zastanawiałam czy nie dać Małej do nosidełka, ale czytałam że nóżki za szybko marzną. Brzuszek grzeje się na brzuchu noszącego a nóżki dyndają... ale dodatkowa para skarpet i można szaleć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaaf chyba ok 19 wraca

a ja posprzątałam bo kumpel ma przyjść dzisiaj z zaproszeniem ślubnym bo dzidziuś bedzie w maju he he a ślub mają 15 stycznia i jak ja znowu taka gruba pójdę na wesele

iguśka śpi już 1,5 godz idę ją budzić bo znów bedzie hasać do północy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, ja mam na takie nóżki sposób: zapinam się razem ze Staśkiem w swojej kurtce i nogi są pod kurtką. Dodatkowo narzucam na siebie gruby wełniany szal - na Staśku jest go podwójna warstwa. Nie ma szans zmarznąć. Dziś był taki zgrzany że zastanawiam się czy nie zmniejszyć liczby warstw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam z Bartkiem u lekarza i kaszelek oraz mega katarek jest wynikiem zabkowania bo osłuchowo czysciutki...
Biedak mój kochany tak placze jak widzi ze juz się zblizam do jego noska 😞

Ehh musimy dac rade 😞
A jeszcze z takich rewelacyjnych informacji to tesciu mial wypadek i ma totalnie rozbite auto, na szczescie nic mu sie nie stalo... skutki zimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka wlasnie ostatnio myslalam czy cieszysz sie, ze mieszkacie z babcia meza czy jednak juz lepiej bylo u rodzicow.Jezeli chodzi o relacje miedzy domowinikami?

No wlasnie wyskoczylam na chwile do sklepu i tak idac sobie rozmyslalam, ze wlasnie czesto slyszymy "dobre rady", ktore sugeruja, ze osoba ktora nam ich udziela jakos nie ma do nas zaufania albo wrecz delikatnie chce nam pokazac, ze moze nie jestesmy takim mamami jak nam sie wydaje, ze jestesmy.I czesto slyszy sie, ze dziecko wg babci, mamy, tesciowej, sasiadki itp, jest za cieplo ubrane, za lekko, ze nie tak czapka zalozona itd.a dlaczego tak rzadko sie slyszy, ze jestesmy swietne w swoich rolach, ze super sobie radzimy i jestesmy naprawde okej.
Taka mnie refleksja naszla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi hi en moj synek nie zna granic jesli chodzi o swoje nozki, kazda przeszkode pokona by tylko wlozyc je do buzki, nawet kapiel nie byla przeszkada mimo tego ze nozka mu sie slizgala bo do wody dodaje troche oliwki 😉

A oto Bartek konsumujący stópki z bliska
[URL=http://img444.imageshack.us/i/dsc03625w.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9231/dsc03625w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...