Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WB, śliczniutkie masz córeczki i jakie piękne oczka mają 🙂

Zuziaku, Laaf, tu zapowiada się zgrany duet prywatnie i zawodowo - Zuzka będzie śpiewać i tańczyć, a Dawidek rapować 😆

Madalena, Laaf ma rację pogadaj z doktorką, żeby wymaz zrobiono z gardełka i noska, może będzie wiadomo czemu tak często choruje, a może to jakaś alergia.

Ostanio zachciało mi się galaretki z bita śmietaną, ale nie miałam czasu zrobić, może jutro.

Dzisiaj byłam w CH, starałam się pójść jak najszybciej, ale i tak full luda, to istny koszmar, jak ja tego nie lubię. Byłam tylko w kilku sklepach, a czułam się tak jakbym była we wszystkich. W Superpharmie były tak długie kolejki do kas, ale skorzystałam z przywileju, że kobiety w ciąży i z małymi dziećmi obsługuje się bez kolejki i przy okazji wyrobiłam sobie kartę. Zakupy pod choinkę musimy z mężem załatwić jak najszybciej, żeby mieć z głowy i na pewno pójdziemy sami, bo szkoda Olcie wyciągać w takie tłumy.

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo :*
wczoraj jak wróciłam to nie miałam siły dosłownie na nic i jak tylko nakarmiłam małą poszłam spać!!! niby nic nie robiłam ale ta podróż wózkiem mnie zmasakrowała a dzisiaj jeszcze do teściów ale to już Adamowi dam wózek 😁 koniecznie musimy pożyczyć od kogoś sanki albo przyspawać te oparcie bo szału dostaje jak mam wózkiem wyjść na dwór 🤢

WB córeczki boskie 😉 jedna piękniejsza od drugiej 🙂
Laaf a Zuzka z Dawidosem oczywiście że zgrany duet w końcu bedą kiedyś razem 🙃 🙃 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂

DAWID DZISIAJ DWA RAZY OBUDZIŁ SIE NA KARMIENIE, JAK NIGDY 😮
ZUZIAKU NIE INACZEJ JAK DUET NA STO DWA 😁

SYLWIA JA PO TANSACH TEZ MIALAM DUZO MNIEJSZA OCHOTE NA SEKS...PAMIETAM JAKIEGO SZLU MACICY DOSTALAM JAK JE ODSTAWILAM 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropos tej no-spy jeszcze, poszperałam w necie i znalazłam takie coś:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,8706716,8706716,Prawda_o_Nospie_czy_ja_znacie_.html
W sumie nie wiem nadal czy to jest wiarygodne, ale jeśli któraś ma tego rodzaju problemy z dzieckiem, warto podpytać lekarza czy nie wprowadzić jakiej profilaktyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzien,
no wiec u nas niewesolo. Mlody kaszel ma dziki, ja tez podziebiona popijam kit pszczeli, kinola glowa boli... matakra. Kindzio junior spi, jak wstanie pojedziemy do szpitala niech mu cos przepisza i niech dobrze osluchaja. Nie chce do jutra czekac, gdyby nie ten kaszel poczekalibysmy.. Humor nadal ok, temp. 37,9 z rana. jak sie obudzi zmierze znowu.

Poza tym pada deszcz 😉 czyli wiosna 😉 po mrozie ani sladu a i snieg znika... 😉)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA
CO ZNOW SIE BABOLE KŁUCA AHH ONE TO MAJA TEKSTY JAK DZIECI SZKODA ZACHODU
MY DZIS NA ROCZEK ZASUWAMY NA 16 ALE COS CHCECI NIE MAM NA WYJSCIA 🥴
KOMSI POCZEKAJ JESZCZE TROSZKE TO MORZE W GRUDNIU BEDZIESZ MIAŁA LATO HEHEHEHE 🙂 MILEJ NIEDZIELKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

U nas nadal nie najlepiej z katarkiem Bartusia, nocka aż nie do uwierzenia 🤪 Mały przespał całą tylko z jedną pobudką na mleczko 😉
Ale niestety babolki w nosku nadal spokoju nie dają a dziś nawet krewka się pojawiła ;(

A i ja też nie najlepiej się czuję, normalnie głowa mi pęka 😞 ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze przeczytałam całą tą kłótnie tych sierpniówek i aż śmiać się chce bo zaczeło się od tego że np jak jakaś Julka ma 3 miesiace to zadna z tamtych dziewczyn nie pamięta i nie złozyła zyczen a jak np stas ma 3 miesiace to wszystkie pisza posty z zyczeniami
i od takiego niczego zaczeło sie a tez jedna z dziewczyn ma zal ze gdy pisze posta z jakims zapytaniem to nigdy zadna nie odpowie jej tylko krytykuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojejku na prawdę nie maja się o co kłucić 🤢 normalnie przepraszam mnie tez się zdarzyło zapomnieć o naszych jubilatach ☺️ ☺️ ☺️ po za tym każda mama sama wychowuje na swój sposób i jesli coś się stanie to tylko i wyłącznie jej wina bo dziecko samo sobie go nie wzieło... bo tam o jakieś herbacie tez było a ja sie przyznam moje dziecko je kluski!!! i wczoraj sos lizało z gulaszu... 🙂 i bardzo jej to smakowało 🙂 ale jestem zła matką ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jedna z nich cos skrytykowala a druga sie obrazila, po za tym pretensje np. o tym ze nie pamietaja skladani zyczen z okazji miesiecznic...albo pretensje ze ktos sie na cos zali i otrzymuje porade nie taka jak oczukuje...jakies dziwaczne klimaty...nie kumam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, ja w sumie w szoku jestem - jesteśmy już od roku razem i jakoś chyba ani jednej kłótni nie było. Przynajmniej ja nic takiego nie kojarzę 😉 a że różne mamy różnie dzieci wychowują, to zupełnie inna bajka. Antoś Natki je pomidorówkę. Zuzia Zuzki je makaron. Ja w 3 miesiącu zaczęłam dietę rozszerzać. Maksym Komsi dostał miodu. Boże, każda z nas zrobiła "coś nie tak" (inaczej, niż w książkach zalecają) i dzieciakom nic się nie stało. Ba, rosną zdrowo i są szczęśliwymi dzieciakami 🙂 więc tyko się cieszyć, a nie doszukiwać się problemów tam, gdzie ich nie ma 😉 jesteśmy wszystkie dobrymi mamami, żadna z nas krzywdy dziecku nie robi, więc jest gicior 😉

a krytykować też trzeba umieć. Kulturalnie też można to zrobić, jeżeli rzeczywiście coś nas niepokoi 😉

Aga zasnęła. Ja piekę mężowi tą obiecaną WuZetkę (z torebki 😁) ale coś mi biszkopt dupny wyszedł 🤢 następnym razem biszkopt zrobię inny. U nas dziś druga tura głosowania na prezydenta miasta - nie bardzo jest na kogo głosować, no ale pójść trzeba...

ok, lecę ciasto kończyć. Odezwę się pewnie wieczorkiem 🙂 miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam się różnie wychowują i co z tego... Zresztą np. zasadami żywieniowymi co jakiś czas się coś zmienia. Jak młoda była mała to gluten bezwględnie po 10 czy 12 mż, teraz gluten należy wprowadzić już teraz. Z miodem może okazać się podobnie 😉
dziękuje za ciepłe słowa o moich urwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam się różnie wychowują i co z tego... Zresztą np. zasadami żywieniowymi co jakiś czas się coś zmienia. Jak młoda była mała to gluten bezwględnie po 10 czy 12 mż, teraz gluten należy wprowadzić już teraz. Z miodem może okazać się podobnie 😉
dziękuje za ciepłe słowa o moich urwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

no niestety na razie nie mogę zmienić tabletek bo chyba tylko te można brać podczas karmienia piersią...

a my z Igusią wstałyśmy dzisiaj prawie o 12 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
tzn obudziła się przed 7 ubrałam ją nakarmiłam pobawiła się z godzinkę i poszłyśmy dalej spać

kupiliśmy krzesełko do karmienia jednak nie drewniane tak jak wcześniej pisałąm bo mój ślubnyh stwierdził że jest okropne i takiego na pewno nie kupi i kupiliśmy 2 razy drożźsze albo i więcej a podobno mamy oszczędzać na mieszkanie ach szkoda słów do tego mojego chłopa ale krzesełko też mi się bardzo podoba o takie http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-stolik-pasy-5-punktowe-i1335244773.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia śliczne krzesełko :*

a z tą kłótnią to już w ogóle całe szczęście że u nas spokój i niech tak zostanie 😁

my po obiadku Zuzka znowu wcinała kluske tzn. mały kąsek na palcu ale rwała sie do niego jak by tydzień nie jadła 😮 chyba zaraz w karciochy bedziemy grać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejku ale ludzie mają problemy o takie głupoty taką awanturę robić. Brak słów porostu 🤪

Moje dziecko straciło apetyt przy tej chorobie. Nie chce jeść ani mleka ani obiadku. 😞

Sylwia krzesełko fajne tylko nie wiem czy wiesz ono podobno jest mało stabilne. Ja go też chciałam kupić ale znajoma mi go odradziła powiedziała że te bardziej kwadratowe są ciut lepsze ale nie powiem bo osobiście nie miałam żadnego. Szwagierka ma ten co Ty i jest zadowolona więc to pewnie kwestia gustu. Za to kolorystyka bardzo ładna ja tez bym kupiła taki kolor albo niebieski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...