Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaku, pogratuluj mężowi pracy 🙂 I się nie martw, jakoś to będzie. Pojedzie do Warszawy, ale w międzyczasie może przecież szukać pracy gdzieś bliżej Was. Uszy do góry 🙂 😘 będzie dobrze 🙂

Mój ślubny też chyba zaczyna się odchudzać. Tzn. nie rezygnuje z jedzenia słodyczy itp., je normalnie, ale zaczął ostatnio trochę ćwiczyć, bo "spodnie mu się kurczą" 😉 😉 😁 😁

no, kobietki, lada moment i moja Aga zacznie raczkować 🙂 🙂 podejrzewam, że to kwestia kilku dni 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
zuziek napisał(a):
a Kwasiek zapomniała się spytać mogę wrzucic strone z głosowaniem na Agniesię na FC może ktoś z moich znajomych się skusi i zagłosuje?


A pewnie, że możesz! Dzięki! 🤪 🤪 😘 😘 😘


tak sie wolałam spytać bo może byś sobie tego nie życzyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, Kubus spi aja wróciłąm z Bytowa zzakupów i od gina, mam nadzerke, kurde...przepisał mi tabletki anty i nowe bede brała na M cos tam 😉 kupilam sobie koszule biała z żabotem i kapcie na zime, Kubusiowi smoczki do butelki 2, zobaczymy czy lepiej bedzie pił teraz, bo ostatnio cos za długo i daje mu mleko od tygodnia 2 a wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My sobie z Piotrusiem popatrzaliśmy do 10.10 i wkoncu czuję się wyspana 🙂

Zuziek super że kocu jest mężaty będzie miał prace . Mój nie palił przez 2 lat a astatnio wrócił i mam ochotę go za to udusić. Teraz jak fajki kosztują 10 zł.

Komsi z Maksymka niezły podrywacz 🙂 za kolanko jak sobie dyskretnie trzyma 😁

Anulka muszę tej zupy spróbować bo wkoncu zjadłabym coś innego nie ciągle pomidorową koperkową itd Dziękuje za przepis. Spróbuję ją zrobić w sobotę bo my tylko w soboty jemy dania jednogarnkowe a tak cały tydzień 2 dania.

Ann co do mięsa królika to ja mu daje wszystko ponieważ na króliku jest tak mało mięsa że z piersi to były by może 4 obiadki. Ja podzieliłam królika jak leci i dotuje je w całości w tednym kawałku. Po ugotowaniu dokładnie obieram ( czasem się jakaś kostka trafi). Takie czyste ugotowane mięso dodaję do wcześniej ugotowanych warzyw. Ann królik jest drogim mięsem i nie zbyt smacznym więc jak bym mu chciała dać tylko pierś to by, nie narobiła a na kitach tez jest sporo mięsa. Ty zrobisz jak uważasz ale jak zobaczysz sama na króliku jest troszkę mięsa.

Co do kiwania to Piotruś raczej się nie chwieje i na rekach dość miernie siedzi ale to pewnie zależy od temperamentu dziecka. Jak był mniejszy to się wyginał i odchylał do tyłku ale teraz już mu to minęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela ja już też z 3 tyg. daje 2

Kasiu ja też mierzyłam pod paszką ale zawsze było albo 36,6 albo mniej tak samo z elektrycznym jak i z rtęciowym ja osobiście wole rtęciowy ale zuzce szybciej sie mierzy elektrycznym...

Adam dzwonił że w poniedziałek wyjeżdża...

a Madalena moja Zuzka nawet ze smoczka 1 pije jeszcze ☺️ bo jej za dużo leci to powietrze łapie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka :/

Moje smarkacze dzisiaj zasmarkane i marudne ...." na szczęście" w nieszczęściu to Zuzę bardziej wzięło niż Młodego , ten ma tylko katar za to Zuzol kaszle jeszcze tak że aż dudni ... Obyło się bez gorączek , ale za to zmierźlakują obydwoje...
Noc to był jakiś koszmarrrrr .... co chwilę pobudka ... w związku z czym padam na ryja mówiąc szczerze ...

za oknem odwilż , a ja muszę do apteki .... już czuję kałużę w butach ...fuuujjjjjjjj ;(

no to se ponarzekałam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku bedzie napewno ci na poczatku ciezko , ale zobaczysz jak sie bedzie lzej zyło praca to jednak komfort psychiczny dla całej rodzinki 😘
moj młody tez je z 1 ale chyba kupie 2 bo zawsze 10 min i butli nie było a teraz widze ze chciał by wiecej a tu sie nieda cholirka zaraz zamowie w necie chyba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWUSZKI

ale żeście stron naprodukowały

komsi Maxymo cwaniak już za kolanko łapie zuch chłopak he he 😉

ile ja bym dała żeby ten mój gatunek rzucił wreszcie palenie a już nie palił 3 miesiące i znów zaczoł a jak wołam na niego fajke że ja też chcę zapalić to takie gały wywala jakby mnie pierwszy raz na oczy widział he he i mu truje że jak nie rzuci to ja też zacznę palić (choć mam nadzięję ze nie będę ale jego mogę podgadywać)

mam wczoraj przyszło krzesełko do karmienia jest super ale Iguśka zamalutka jeszcze jak ją wsadziliśmy to jej prawie w tym nie widać he he później wrzuce fotke

u nas atmosfera w domu nie ciekawa męża babcia od kilku dni jest w szpitalu bo ma zapalenie żył i coś jeszcze z nogą i jest coraz gorzej i do tego zapomina się, nie pamięta co robiła, ostatnio nasikała do kosza i nie pamiętała tego, a dziś narobiła pod siebie i pielęgniarki kazały przywieść pampersy. Do tej pory mieszkała sama na wsi a teraz jak ją wypiszą to pasowało by ją wziąć do nas do domu tyle że nie ma za bardzo gdzie bo my w jednym pokoju teście w drugim a w trzecim nasz sklep, a sama już chyba sobie nie poradzi tymbardziej w środku zimy i lipa jest na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
U nas dzisiaj ciężka nocka znowu 4 pobudki:/ mogło by się jej coś pozmieniać i budziła by się tylko raz na karmienie.

No ja podczas drzemki córci zdążyłam zamówić bieżnik na święta, poprasować i za chwile spróbuje nakarmić Maje marchewką z jabłkiem (mam nadzieje, że chociaż otworzy buzie a nie tak jak wczoraj zamknęła i nic nie pomogło żeby zjadła choć łyżeczkę).

Ja ostatnio kupiłam mleko 2 i dale Marysi raz dziennie (wtedy jak mi pokarmu brakuje) i też jak niektóre z was jeszcze pije przez smoczek z jedną dziurką. Czasem zastanawiam się nad zmianą na większy żeby szybciej mała się najadała ale zdarza się że mleko cieknie jej po brodzie więc... póki co zostane chyba na tym.

Co do jedzenia to ja już powoli zaczynam wprowadać sobie smażone mięska, trochę czosnku w potrawach i jak narazie jest dobrze 🙂 ale z drugiej strony tamta dieta była lekkostrawna a teraz trochę więcej kcal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Cześć 🙂

Co do jedzenia to ja już powoli zaczynam wprowadać sobie smażone mięska, trochę czosnku w potrawach i jak narazie jest dobrze 🙂 ale z drugiej strony tamta dieta była lekkostrawna a teraz trochę więcej kcal 😉


Dopiero teraz? 😲 No, Agulka, oklask za wytrwałość 🙂 🙂 ja od samego początku smażone jem 😉 za gotowanym mięsem nieszczególnie przepadam...

Kasiu
a broń Boże, niczego Ci udowadniać nie chcę! 🙂 jeżeli poczułaś się urażona, to przepraszam. Przez 5 lat mi faszerowali mózg takimi pierdołami, że ja im w 100% wierzę, ale to nie znaczy, że ktoś coś źle robi 😉 Jeżeli udaje Ci się utrzymać termometr pod paszką Gerdzia, to super - u mojej Młodej taka metoda byłaby totalnie bezsensowna, pomiar wyszedłby zupełnie inny, niż w rzeczywistości, bo z Agi jest straszna wiercipięta (i wiercipacha 😜) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam napisać... coś mam jakaś chrypkę ostatnio. Przepity głos 😁 Gardło mnie na szczęście nie boli, ale profilaktycznie sobie herbatkę z sokiem malinowym robię i chyba dziś skuszę się na mleko z miodem 🙂
Bolec mnie zaczęła natomiast ta moja cholerna gradówka na powiece 😠 i chyba się znów powiększyła. Za tydzień mam wizytę u okulisty, który te badziewia usuwa - mam nadzieję, że uda mi się zapisać jakoś w miarę szybko na zabieg. I jeszcze z mężem będę musiała się jakoś zgrać, bo jego tez to czeka 😁
Aga wariuje na swoim placu zabaw, spać póki co nie chce (pospała 5 minut przy cycu, jak jej cyca zabrałam, to i sen się skończył) - zaraz ją trochę pomęczę fikołkami w powietrzu, strasznie je lubi 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek u nas się nie dało utrzymać normalnej diety bo za każdym razem kiedy zjadłam odrobinę cebuli, czosnku czy smażonego mięsa był cały dzień płaczu mimo podania kropelek na kolke. Tak więc jadłam tylko gotowane, pieczone i grilowane mięso 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Kwasiek u nas się nie dało utrzymać normalnej diety bo za każdym razem kiedy zjadłam odrobinę cebuli, czosnku czy smażonego mięsa był cały dzień płaczu mimo podania kropelek na kolke. Tak więc jadłam tylko gotowane, pieczone i grilowane mięso 🙂


oj 😞 to ja pod tym względem mam cudowne dziecko. Od samego początku mogłam wszystko jeść. No, po sałacie miałam wrażenie, że Aga się za bardzo pręży, więc sałaty unikam, ale poza tym jestem jak świnia wszystkożerna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To się cieszę że się przydadzą 🙂 Ta zupka z żółtkiem jest naprawdę dobra i ma bardzo fajną konsystencję i najchętniej ją je. A żółtko już powoli musimy wprowadzać naszym maluszkom 🙂

Kurcze ale u nas pada, 2 dni temu było - 18* a dzisiaj +5. Istna masakra z tą pogodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Kwasiek mam już skierowanie do wycięcia tych tych pieprzyków. Mam namiary na dobrego chirurga onkologa dzisiaj mam dzwonić do niego. Ciebie tez to chyba czeka?
Ja mam 3 pieprzyki, których z chęcią bym się pozbyła - jeden na udzie, drugi na twarzy, a trzeci na linii cc. Ale jakoś nie mogę się zebrać, żeby pójść z nimi do chirurga 🤢 poczekam do wiosny - wtedy będzie się lepiej goiło. Jak będziesz dzwoniła, to zapytaj się, czy wycięte pieprzyki trafią na badanie histopatologiczne - wbrew pozorom jest to dość ważne...
A miałaś juz kiedyś gradówkę, bo to świństwo lubi wracać.
ciiicho sza! Zawsze mnie straszysz tymi gradówkami 😁 nie miałam. Ta jest pierwsza. I OSTATNIA! 🙂 🙂 🙂 Innej opcji nie ma 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Sprzedam pajaca świątecznego! 🙂

http://allegro.pl/na-swieta-swiateczny-pajac-pajacyk-gratis-bcm-i1358000890.html

pake dla dziewczynki http://allegro.pl/bcm-super-dla-dziewczynki-24szt-oryginalne-i1354363575.html

i pake dla chlopaka praktycznie nowa bo mam coreczke 🙂 http://allegro.pl/bcm-paka-dla-chlopaka-26-szt-oryginalne-i1344596272.html

w razie pytan zapraszam na gg! jesli ktos zdecyduje sie na kupno prosze dac mi znac ze z brzuszka to dorzuce jakis gratis 🙂

gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Kurna o czym my mówimy o smoczkach czy mleku? Mleko ja juz od miesiąca daje 2 a smoczek 3 (ŚREDNI wypływ 3m+ : z 3 dziurkami, dla dzieci od 3 miesiąca życia).

To ja chyba zaszalałam jak już mam kupiony smoczek 4 dziurki od 6 miesiąca 🤪

ja pisze o smokach mleko daje jeszcze 1 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...