Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja miałam jedną i dziękuję. Moj lekarz powiedział że wszystko co wytną kierują na badania histopatologiczne 🙂 Idę dzwonić się umówić.
Mikołaj przyniósł mi reklamówkę mrożonych prawdziwków. Ponoc Mikołajowa nie lubi grzybów więc tam je dał a my uwielbiamy grzybki. Dzisaj będzie grzybowa, rolada wołowa z czerwona kapustą i ziemniaczkami. Idę gotować i sprzątać zanim księciu mi śpi bo mam mi dzisiaj przyjść do tej pralki. Bęben poszedł w niej ale kupił jakiś używany w dobrym stanie ale i tak 300 zł to nas wyniesie bo nowy tyle co cała pralka prawie 700 zł z robocizną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy flache aventu smoczek od 6miecha.czasmiazbyt lapczywie maxymo pije i wtedy trzeba zabierac,ale porzedni smoczek tak zaciagal ze sie wykrecal w druga mnake i trza bylo zmienic. my jeszcze mleko 1 dajemy, jak mu wprowadze wiecej posilkow innych to zaczniemy dawac 2.

Bylam na zakupach, mlody wzbogacil sie odwie pizamki 😉 i kupilam kurczaka bede pichcic rosolllo. A i mrozonego lososia takze na weekend bedzie losos na parze dla maxyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dziewczyny, dziewczyny!!!!Wiecie co?Wlasnie wrocilismy od lekarza i Julka zakonczyla rehabilitacje!!!Cudownie 🙂))Za miesiac kolejna wizyta kontrolna i luzik.Julka zaprezentowala sie rewelacyjnie, pokazala wszystko co umie i ja wreszcie puscili wolno 🙂

OK ide przejrzec ostanie posty, bo jestem lekko do tylu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej drukujecie że nie nadążam czytać 😜

a tu moja kruszynka w wielkim krzesełki
[URL=http://img189.imageshack.us/i/1003519n.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3352/1003519n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu po jabłuszku z owocami leśnymi
[URL=http://img401.imageshack.us/i/10035140.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3438/10035140.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze fajne te zupki wasze a my nadal nie mamy blendera a zła jestem o to jak nie wiem co a tu jeszcze do poniedziałku mają czas na rozpatrzenie reklamacji 😠 😠 😠 😠

i na razie jedziemy na słoiczkach głównie deserkach bo te zupki są ochydne i nie mam sumienia jej tego pchać chociaż kupiłam parę i jeszcze nam zostały ziemniaczki ze szpinakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
kurcze fajne te zupki wasze a my nadal nie mamy blendera a zła jestem o to jak nie wiem co a tu jeszcze do poniedziałku mają czas na rozpatrzenie reklamacji 😠 😠 😠 😠

i na razie jedziemy na słoiczkach głównie deserkach bo te zupki są ochydne i nie mam sumienia jej tego pchać chociaż kupiłam parę i jeszcze nam zostały ziemniaczki ze szpinakiem


Mam nadzieję, że szybko będziesz miała ten swój upragniony blender 🙂
a zupki słoiczkowe... cóż, dla mnie syf, a młoda woli je od moich zupek... więc jedziemy głównie na słoiczkach 🙂

Hm. Właśnie mąż dał mi cynk, że kolejna baba z naszej paczki w ciąży jest 😁 😁 😁 tzn. test pozytywny jej wyszedł 🙂 a jej siostra rodzona też jest w ciąży i ma termin porodu na maj 2011 😁 Czyli w naszej paczce jest teraz 1,5-roczna dziewczynka, półroczna dziewczynka, jedno dziecko się urodzi za 5 miesięcy, a drugie za 8 miesięcy 😁 😁 jeszcze tylko jedna baba z naszej paczki musi się o maleństwo postarać i będziemy wszystkie dzieciate 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie daje rady czytać.... ale produkujecie 😉 I tak:
a) termometry rtęciowe są najlepsze moim zdaniem, uchował mi się jeden, nie sprzedają ich bo UE zakazała 🤢
b) nie używam smoczka tylko tej końcówki z kupka niekapka, taki miękki od 6mz. (wprowadziłam już w 5 mz i poszło), ale mała praktycznie nigdy nie piła klasycznej butli ze smokiem (może kilka razy) więc nie zdążyła się przyzwyczaić do smoczka.
c) młoda będzie spać na dworze w czasie mrozów i kropka. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no więc z tą ciążą koleżanki nie jest zbyt wesoło. Tzn. ginekolog podejrzewa ciążę pozamaciczną 🤨 a wszystko przez ból brzucha i jajników. Hm - mnie tez brzuch bolał na początku ciąży i wszystko było ok, więc mam nadzieję, że tym razem też wszystko dobrze będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek no ja też mam tą nadzieję i mamy cielęcinkę młodziutką od babci bo się cielak zaplątał i się prawie udusił i musieli go zabić i królików też ma babcia pełno a tu nie ma czym zmiksować wrr.. 😠

i mam nadzieje że z dzidziusiem okaże się wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śnieg pada... ciekawe jak będzie jutro - o 14:15 mamy szczepienie. Jak odśnieżą drogę, to nie będzie źle - może jakoś uda nam się dotrzeć do przychodni. Ale jak nie odśnieżą i będę musiała przez zaspy pod górkę pchać wózek, to chyba wyjdę z siebie i stanę obok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek ale ciąże pozamaciczna da się sprawdzić. Podczas usg do pochwowego widać gdzie jest zarodek, jak go nie ma w macicy do robią dalsze badania bo ciąże pozamaciczną trzeba jak najszybciej usunąć 😞
Mnie tez bolały jajniki i brzuch ale go 10 tyg miała 3 usg dopochwowe żeby sprawdzić czy wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uffff... doczytałam.

Ja się spaniem na mrozie nie przejmuję bo zapobieżenie temu uważam za nierealne. Tyle że pilnuję żeby Stasiek był ciepło ubrany i nie oddychał za bardzo zimnym powietrzem (jak jest w chuście to oddycha ciepłym).

Termometr - mamy elektroniczny i mierzymy pod pachą. Mojemu mężowi jakoś udaje się spętać wiercipiętę żeby chwilę posiedział spokojnie. Z drugiej strony, jeszcze nigdy nam nie wyszło więcej niż 37,4 😉

Smoczki - właśnie miałam pytać. Z czego podajecie dzieciom wieczorną kaszkę? Dziś była próba na soczku z trójprzepływowym smoczkiem Aventu i porażka na całej linii. Młody bawił się butelką, miał wyraźnie ochotę na ten soczek ale za cholerę nie potrafił się do niego dobrać. Dzisiejsza kaszka to chyba łyżeczką będzie albo strzykawą po palcu, jak w szpitalu 😉 Stasiek też prawie nie używał w swoim żywocie butli, tylko trochę na samym początku. Kilka dni temu dałam mu soczku z butli Medeli ze smoczkiem Habermanna (trudne jak cholera, żeby coś z tego wyciągnąć), od razu zaskoczył i pił, ale kaszki tym się nie da podać. A Aventu nie umie, chociaż o niebo łatwiejszy. Da się płynną kaszkę podać niekapkiem? Może od razu przeskoczymy, z pominięciem butli?

Królik - a doradźcie mi jeszcze jak się technicznie za to zabrać? Chyba trzeba większość tego królika zamrozić, ale surowego czy już ugotowanego i ew. zmiksowanego? W czym mrozicie? Jakoś tak w zwykłych torebkach to bym się chyba bała niemowlakowi, bo nie wiadomo co w nich siedzi.

Laaf, mąż jest właściwie ze skraju Wrocławia, ale administracyjnie to Krzyki.

Chyba i tak połowę zapomniałam, co chciałam napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, no właśnie jutro ma mieć robione usg. No i oby po usg wysyłała wszystkim radosną nowinę 🙂 bo póki co ciąża jest tajemnicą... (nawet ja nie powinnam wiedzieć, ale wyszło, jak wyszło...)

a co do głosowania, to niby im więcej ma się głosów, tym te głosy się mniej liczą - już nie jako jeden pełny głos, tylko jakiś tam procent. Bez sensu 🤢

Ann, ja kaszkę od zawsze łyżeczką podaję. Nawet w sumie nie mam smoka do kaszki. A Aga i tak smoczków nie toleruje, więc nawet nie kupuje, bo po co? 🤔

Idę budzić tego bąbla małego, bo już ciut długo śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...