Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewuszki

a my mamy masakre jakiś skurwysyn bo inaczej nie mogę tego nazwać włamał nam się na pocztę i na allegro usunął wszystkie aukcje pozmieniał hasła i wszystko szlak jasny trafił
od razu pozgłaszaliśmy wszystko do allegro, do o2 i na policję ale co z tego wyniknie to nie wiadomo

kurwa biednemu to zawsze wiatr w oczy 😠 😠

sorki za te słowa ale jestem wściekła a zarazem płakać mi się chce tyle pracy i trzeba zaczynać od nowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli dobrze pamiętam, to Laaf miała kiedyś to samo? Ech, ludzie to są...

A u nas akcja kaszka druga odsłona 🙂 Tym razem nie liczyłam łyżeczek tylko sypałam dopóki konsystencja mi się nie spodobała. Stasiek znowu RZUCIŁ się na smoczka, pociumkał zachłannie, ale jak się zorientował w oszustwie, natychmiast włączył syrenę: AAAAAAAAAAAA Oszuuuuuuuuściiiii chcę cyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪. Przystawiłam, ssał chyba z kwadrans i nie pozwolił sobie nawet dać witamin, co zawsze bardzo lubi 😉 Potem dałam znowu butlę i tym razem już bez protestów wypił w sumie koło 40ml. Jak na taką aferę uważam to za sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Kwasiek Dawidk zle zareagowal na herbatke z koprem bo mial rewolucje w brzuszku
Ja mlodemu od poczatku obcinalam pazurki na zywca 😉

Sylwia mialam dokladnie to samo na allegro. POniewaz mialam takie samo haslo na poczte jak i na allegro to mial ten ktos latwiej. Odzyskiwanie hasla do maial trwalo 1 dzien ale do allegro okolo 12 dni 🥴 TEn skurwiel, co mi sie wlamal to:
chcial zmeinic dane do faktury co mu sie nie udalo bo allegro wychwycilo i zamknelo moje konto
usunol strone o mnie
i wystawil jakies telefony pewnie zepsute na moim koncie.
Jak napisalam allegro samo to wychwycilo i to chyba po 1h (nie bylo mnie w tedy w domu) i udaremnilo zlodziejowi sprzedaz. Zobaczysz jak u Was to bedzoe trwalo...
Ja teraz zmieniam co jakis czas i haslo do maial i do allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My manicure i pedicure na zywca tez, manicure na kolankach u mamunki, a pedicure na komodzie jak niuniusiek lezy.

Maxymowi smakowala herbatka owocowa z hippa w saszetkach, ale ostatnio przestala mu smakowac...
Moze jak ja oslodze 😉 😎 to sie nabierze 😉 A! o osladzaniu, to chcialam Wam powiedziec takiego newsa, ze siora moja przegotowywala cukier zanim oslodila cokolwiek. no to tak dla info. ja sprobuje jesli bedzie trzeba, tylko tyle czy mi sie bedzie chcialo... no to tak jak kumpelka od o rok starrszego od maxymola suszarke ma obok komody do wlosow podlaczona i przy rzebieraniu Jima podsusza mu tylek, no ja na takie rzeczy timu nie mam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf u nas to samo wystawił 2 telefony po 2 tysiące i odrazu sprzedał a że to się działo dosłownie na moich oczach i od razu napisaliśmy do allegro i zawiesili konto

a zgłaszałaś na policję?
ile to wszystko trwało?

bo niby kasy nie straciliśmy ale zastój w interesie dopóki się sprawa nie wyjaśni a koleś na policji powiedział że takie sprawy mogą się ciągnąć nawet latami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie wiem czy słyszałyście, na allegro ostatnio przez jakiś czas były dostępne hasła wszystkich użytkowników i jak ktoś chciał, to bez problemu mógł znaleźć interesujące informacje... 🤢 dlatego tak nagle prosili wszystkich o zmianę hasła.

Komsi, tez pomyślałam o tym, że to może być ten sam gość.

mnie dziś znów zaczął kręgosłup napieprzać 😞 miałam kilka dni spokoju, a dzisiaj znowu czy chodzę, czy siedzę, czy leżę - ból 🤢 nie wiem, może przez ten spacer wózkiem do przychodni? Bądź co bądź trochę wysiłku to kosztowało, bo kilka razy ugrzęzłam w zaspie i musiałam wózek jakoś na raty podnosić i przesuwać. I targać go na spółkę z jakimś bogu ducha winnym ludziem przechodzącym obok 🥴

Aga o 22 zjadła kaszkę, popiła cycem i teraz Tatuś ją próbuje uśpić. Będzie spała pod dwoma lekkimi kocykami. Przewietrzyliśmy dwa razy pokój. Przykręciliśmy kaloryfery. No i zobaczymy czy będzie jakiś efekt... o, Aga śpi. Idę po herbatkę, obejrzę pewnie kawałek jakiegos filmu i padnę na pysk..

Spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ale się porobiło 😞
Nie mogę tego pojąć jak można być takim hjujem. Niektórzy ludzie to są wredni.

Ja dzisiaj wymiękam Piotruś dał mi takiego czadu że mam dość zasnął dopiero o 23. Cały dzień płakał a przed snem godz płakał non stop aż oczka miał biedak popuchnięte. Nie wiem co mu dolegało ale robiłam wszystko co się dało. Nawet czopek nie pomógł. Wogule od dwóch ni jest jakiś dziwny nie chce jeść nie wspomnie opiciu herbatki którą uwielbiał a teraz jej nie tknie. Jak zaśnie ciągle się budzi z płaczem( najpierw poruszy się jakby się czegoś bardzo wystraszył a potem płacze). Jestem jak zmęczona po dzisiejszym dniu że ledwo żyje oby juto było lepiej. Tak bardzo płakał ze zasnął siedząc mi na kolanach, oby moje męki w samodzielnym zasypianiu nie poszły na marne po dzisiejszym dniu.

A w dodatku pokłóciłam się z mężem bo powiedział że przed ślubem byłam inna a teraz jestem strasznie pyskata a jak mam nie buc po takim dniu jak dzisiaj. Jego nic nie interesuje bo wraca z pracy wieczorem zje kolacje siadanie przed kompem i idzie spać a ja od rana do nocy zajmuję się dzieckiem domem i do tego pracą . Normalnie za chwilę wyje z siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ile potrafię czytać ze zrozumienie o 00.25 to dziecko po 6 miesiącu można dać rosołek.

Cytuje:
Zupka na każdą okazję
Jeśli malec się przeziębił: rosołek z kurczaka. Badania potwierdziły, że pomaga on w oczyszczaniu dróg oddechowych w czasie przeziębienia.
Sposób przygotowania: Przez pół godziny gotuj korpus kurczaka, łapki oraz skrzydełka. Następnie dodaj obraną i umytą włoszczyznę. Odcedź i podaj dziecku wywar z warzywami. Zaleca się również dodać do zupki pora i listek selera. Rosołek taki jest szczególnie wskazany dla dzieci począwszy szóstego miesiąca życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Olcia po szczepniu miała bardzo dobry humor, chichrała się na całego, po kąpieli i cycusiu poszła grzecznie spać po 20 i spała do 4.15, był tradycyjnie cycuś i zmiana pieluchy, bo kupsko walnęła po jedzeniu i zasnęła - póki co śpi. Zobaczymy jak będzie dzień wyglądał marudny czy spokojny.

Natomiast wywiad lekarski przed szczepieniem wypadł znakomicie 🙂 Zdrowiótka, pani doktor pochwaliła, że ma ładną skórę i ładny jej odcień, ogólnie wszystko ok. Pytała się lekarka czy obraca się, to powiedzieliśmy, że mamy szalone dziecko, które szuka okazji aby tylko się kulać 😁 No i Olunia ładnie zaprezentowała jak siada - doktor była zachwycona.

Mała została zważona i zmierzona - 8260 g i 71 cm, pielęgniarka powiedziała, że ma proporcjonalną budowę i jest duża w porównaniu do rówieśników albo raczej rówieśnieczek, jeżeli chodzi o długość, ale w wykresach centylowych to wszystko wychodzi w normie. Jeżeli dobrze odczytuję to co napisała w książeczce to waga jest 75 c, a wzrost 97 c.

Żeby odciążyć pierś mogę wprowadzić herbatkę i czasem dać mleko modyfikowane, mamy dawać Bebilon HA albo Bebiko HA, HA ze względu na to, że w najbliższej rodzinie była skaza białkowa (moja mama) i alergia pokarmowa (moja siostra) i jest 30% ryzka, że mogłoby u małej pojawić się, chociaż nie musi. Mogę podawać też kaszkę najlepiej kukrydzianą lub ryżową.
Dodatkowo do wit. D i Multicebionu mam podawać 8-10 kropelek do mleka Cebionu. Ten Cebion mam podawać do końca marca.

Dziewczyny, jako, że jesteście bardziej doświadczone to na początek jaką herbatkę poleciłbyście (nie za słodką), odrazu napisze, że czarna na razie odpada oraz jaką kaszkę? Kaszkę raczej podawać już z łyżeczki, prawda?

To tyle, jeżeli chodzi o Olinkę 🙂

Teraz na tapetę ja...Wczoraj poszłam przy okazji do gina, przepisał mi wit. K w tabletkach (Vitacon), mam nadzieję,że pomoże i skończy się ten okres. Cholernie jestem przez to słaba, wczoraj z Olą byłam na spacerze i na zakupach w Biedronce, zrobiło mi się w sklepie tak słabo, że myślałam, że nie dojdę do domu, przy kasie wzięłam Snikersa i pomogło, ale wieczorem znowu padałam z sił.

Madalena, mój mąż śmieje się, gdzie podziała się jego Ania i chce, żeby wróciła, bo na ogól jak wiadomo jestem spokojna, ale bywam też czasem nie poukładana, zapominalska, złośliwa i też pyskata. Czekam aż te hormony się przestaną szaleć.
A co do mężów, nie dziwie się, że wkurzasz się, bo cały dzień z małym, a mąż jak piszesz obiad, komp i spać. Chociaż z drugiej strony nie dziwię się, mój ma pracę biurową, ale tyle spraw na głowie, że przychodzi do domu zmęczony i styrany, jakby fizycznie pracował, aczkolwiek jak jest jakaś akcja z przenoszeniem biur to oprócz tego, że nadzoruje, to czasem zakasa rękawy i też pmoże. Jedyna różnica to, że jak mąż wraca z pracy to pomimo zmęczenia leci do małej, zajmuje się podczas przygotowania obiadu, po obiedzie idzie na chwilę przed komp, potem trochę bawimy się z małą, przygotowujemy kąpiel, jak ja karmię to znowu posiedzi przed kompem i potem to już wieczór spędzamy razem.

Sylwia, wsółczuje, że tak się Wam przytrafiło, mam nadzieję, że wszystko szybko i pomyślnie zakończy się i odzyskacie swoje aukcje. I tak jak radzi Laaf, miej inne hasło na pocztę, inne na allegro i zmieniajcie co jakiś czas.

Koniec wywodu hehe - idę się myć póki mała jeszcze śpi.

Ps. U na od wczoraj wieczora całyczas pada śnieg jest pięknie za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ '
O cholera złodzieje zasrane juz do takich zeczy wleza nawet uhh szlak człowieka trafia od rana jak cos takiego czyta , podejzewam ze go nie znajda beda tylko blokowac 😠
Nasza nocka ok dałam małemu czopek na noc i spał spokojnie , ja dałam młodemu rosół w niedziele z makaronem i zajadał jak nie wiem co ale chyba był troszke za tłusty dla niego bo rano sraka po pachy była , ale przyjego plastelinach nic mu nie bedzie 😁 😁 😁
Magdalena ja mam podobnie moj tez wruci z pracy cos porobi wykapie sie zje i idzie spac , ja nie wymagam zeby sie malym zajmował ciagle bo wiem ze cieko by.było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Zmuszam się do tego uśmiechu, bo ledwo patrzę na oczy. Stasiek dziś w nocy wstawał co 1-1,5 godziny na jedzenie, nawet nie wiem już ile razy. Albo go suszyło po tej kaszce albo był głodny, bo przy okazji ściągania mleka na kaszkę okazało się, że go jakoś mało jest (z obu piersi z ledwością wyszło 60ml, a normalnie z jednej ściągam łatwo 120). Zobaczymy dziś, może się okazać że i ja z konieczności wprowadzę mm, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowy przestój bo ostatnio jestem zmęczona i zestresowana nieco też. Miałam dziś odwozić samochód do serwisu na drugi koniec miasta, ale odwołałam bo przecież w godzinę nie obrócę 😮
Anulka, fajnie że wszystko w porządku z Olinką, mam nadzieję że wyzdrowiejesz szybko.
Kwasiek, jak noc? Kocyk coś pomógł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂

NIE PISALAM WAM WCZORAJ BO ZAPOMNOIALAM. WRACAJAC DO DOMU ODEBRALAM TELEFON OD LEKARKI DAWIDKA, JAK ZOBACZYLAM ZE DZWONI TO POMYSLALAM ZE PEWNIE CHCE ZEBYM ZWROCILA TEN INHALATOR WYPOZYCZONY...A ONA DO MNIE ZE JAK SIE DAWIDEK CZUJE, BO ONA SIE O NIEGO MARTWI, NO TO ZDALAM RELACJE CO I JAK TO SIE UCIESZYLA ZE MU LEPIEJ ALE ZEBYM NA WSZELKI WYPADEK WPADLA NA OSLUCHANIE ITP....MOWIE JEJ ZE PAMIETMA ZEBY ODDAC TEN INHALATOR A ONA SPOKOJNIE ZE SIE SPIESZY TYLKO O MALEGO SIE NIEPOKOILA 🙃 NORMALNIE SZOK ZE TAKIE ZAINTERESOWANIE 😲 A TO JEST PRZYCHODNIA A NIE PRYWATNY LEKARZ 🤪 BARDZO TO MILE BYLO 🙂

MADALENA W ZADEN SPOSOB NIE MOZNA USPRAWIEDLIWIC TWOJEGO MEZA. BYCIE Z DZIECKIEM W DOMU W NIEKTORYCH KRAJACH JEST OPLACANE JAK NORMALNY ETAT. CALY DZIEN Z MALUSZKIEM DO TEGO MARUDNYM MOZE WYKONCZYC PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE. MOZE POWINNAS SZANOWNEMU ZASTOSOWAC TERAPIE WSTRZASOWA TZN. NIE WEZMIE JEDEN DZIEN URLOPU I POSIEDZI Z WAMI W DOMU JAKO OPIEKUN A TY OBSERWATOR. MOJ MIREK PRACUJE FIZYCZNIE OD 7 DO 16 TERAZ W TA POGODE I JAK WRACA DO DOMU TO PRYSZNIC, OBIAD I DAWID, JAK MLODY SIE POLOZY TO DO KOMPA SIADA.

JA ROSOLEK WPROWADZE ALE NIE NA KURCZAKU BO ONE MAJA MASE HORMONOW.

ANULKA SLICZNIE ZA TYM WASZYM OKNEM U NAS TEZ TROCHE POPADALO ALE NIE WYGLADA TO LADNIE BO POZOSTALA BREJA PO POPRZEDNIM SNIEGU 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo :*

moja Zuzka dostała w nocy takie katarku że aż oddychac jej było cięzko 😞 sama przewracala się na brzuch żeby lepiej oddychać w śnie co pół godziny albo co godzine budziła się z kaszlem 😞 ale chwile potem zasypiała na szczęście... wstała ok. 8 wyciągłam jej gluty i przebrałam pampersa... zaraz idę mleczko zrobić... dobrze że ma dobry humor i ma apetyt przynajmniej wczoraj miała...

Anulka super widok a u nas dalej chlapa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NOM laaf faktycznie albo babka ma słabosc do Dawidka albo bardzo lubi swoja prace i nadaje sie do niej , bo nie zdaza sie za czesto zeby lekarz dzwonił i pytał o pacjenta znajac nasze realia 😉
A co do faceta to nie zawsze facet jest taki jak twoj mirek , moj np malym zajmie sie godzinke ale za to pomyje posprzata porobi zebym ja mogła małemu czas poswiecic to kwestia dogadania sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A te herbatki to takie znalazłam:
http://ekosfera24.pl/herbatka-malinowo-rozana-dary-natury-100g-eko.html
http://ekosfera24.pl/herbatka-owoc-maliny-20-saszetek-dary-natury-60g.html
http://ekosfera24.pl/herbatka-rozana-dary-natury-100g-eko.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...