Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!!

U nas małą zasnęła wczoraj o 19, pierwsza pobudka była o 22, potem 24, 2:40 i 7... teraz ją położyłam na chwile i myślałam, że też się zdrzemnę ale jakoś nie zasne 😞

Sylwia współczuje, macie kupe roboty od nowa. A domyślacie się kto to mógł być? Złośliwa konkurencja czy ktoś inny...??

Madalena ostatnio pisałyśmy chyba o mężach bykach? No to mamy dokładnie to samo w domu. Mój mąż wraca po pracy (jest doradcą w banku- ale ma 3,4 klientów w ciągu dnia bo to VIPy a tak to siedzi czyta wiadomości, ogląda giełde, czyta gazety-bo to bardzo ważne) przebiera się, je obiad i siada przed kompem sprawdzić giełde na świecie i czyta wiadomości, potem ogląda w TV wszystkie możliwe Wiadomości, kąpiemy Marysie, ja ją karmie usypam a on zmęczony leży dalej przez TV.
Laaf pozazdrościć takiej opieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Mój mąż zajmuję sie Kubusiem jak chce gdzies wyjsc, w sumie i tak siedzi w domku, ale zazwyczaj ma jakas robote, wiec wrca koło wieczora, ale mi db samej i żadna pomoc szczególnie nie jest mi potrzebna, Kubus to takie dziecko,że nie ma go słychać w domku, jak wczoraj zostawiłąm go kuzynce, to tak mówiła, może ta ksiazka faktycznie pomogła, bo Kubus bardzo samodzielny, sam sie bawi i zasypia 😉
U mnie sypie snieg, a tego nie lubie, przez to wypadki, moja mama miała wczoraj ale nic sie nie stało wdrodze do pracy, a kilka dni wczesniej jak wracalismy z zakupów, to był po drodze, jakas babka wjechała w drzewo, adzieci od krwi, wwielku 4, 5 lat, straszne, jeden to wiem,że w Słupsku wszpitalu, przez to Kubusia nigdzie nie wezme autem, wole go zostawiac z kims jak gdzies jedziemy nawet blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie wiem co jest grane. W nocy wydawało mi się, że Stasiek jest ciągle głodny a teraz wygląda na to, że nie bardzo ma ochotę jeść. Z samego rana odrobinę pociumkał, przed chwilą zaczął trzeć oczy więc przystawiłam znowu, chwilę possał i zasnął. Nie bardzo rozumiem o co kaman. Nie ma temperatury, nie wygląda na chorego, nawet za bardzo nie marudzi i humor ma niezły. Raczej nie jest to choroba, zęby etc. To że mleka mam mniej niż zwykle to fakt, więc i tak będę go przystawiać dziś jak najczęściej, pić ile wlezie i takie tam. No ale wydaje mi się, że jakby był rzeczywiście głodny to by jednak przejawiał jakiś entuzjazm do jedzenia również rano.
Reasumując: zastanawiam się czy to jednak nie ma jakiegoś związku z tą kaszką. Poprzednio, jak próbowaliśmy wprowadzać Sinlac, efekty w postaci nieprzespanej nocy były podobne. Tyle że wtedy miał wyraźne zaparcia, gazy itp. a teraz wygląda na zadowolonego z życia. Poza tym nie bardzo mam pomysł co miałabym mu dawać zamiast kaszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann może po prostu nie ma ochoty jeść 🙂 tobie też nie zawsze chce się jeść może on nie czuje glodu dlatego tak się zachowuje 😉 uwierz jak zglodnieje to bedziesz wiedzieć na pewno 🙂 a na razie obserwuj go bo jak bedzie to dłużej trwać to coś nie tak a teraz to pewnie glodny nie był 🙂 ja np. zawsze latałam z rana z butla jak tylko otwarła oczy i pociumkała troszke i tyle a teraz z godzine dwie po obudzeniu widze że marudzi to idę robić butle i zjada całą butle 120ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może rzeczywiście za bardzo się przejmuję, ale jednak mnie rusza to że znowu stanęła waga, wzrost ma poniżej 3. centyla a wagę między 3. a 10. Lekarka mówi mi żebym nie dawała mm tylko karmiła dalej wyłącznie swoim i dokarmiała stałymi, ale sama już nie wiem czy to jest słuszne podejście, pewnie prościej i skuteczniej byłoby go nafutrować sztucznym mlekiem (zakładając, że w ogóle chciałby je teraz pić). No ale z drugiej strony ani na zdjęciach nie wygląda na niedożywionego ani jego zachowanie na to nie wskazuje, tego mojego dzidziusia z turbodoładowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.Piotrus wstał o 8 i od rana znów płacze i juz nie wiem dlaczego jest dopiero 10 a ja mam już dość dałam mu czopka Vibrucol to może się na chwilę uspokoi.

Laaf no szok że jeszcze istnieją tacy lekarze , którzy się naprawdę martwią o swoich małych pacjentów. 🤪 A na czym bedziesz robiła ten rosołek? Ja bym ugotował Piotrusiowi rosołek ale nie wiem na czym . W sumie już pomalutku mogłabym mu wprowadzić wywar. W prawdzie jest po skończeniu 6 miesiąca ale może by mu nic nie było a on ma wiecznie problemy z oskrzelami wiec może by mu choć troszkę pomógł. Chyba żeby wskoczyc tesciowi to kurnika i taką jedna sztukę zakosić i zrobić Piotrusiowi rosołek. 🙂

Angela a co Ty tak ostatnio mało pojawiasz na brzuszku 🙂 Nadrabiacie z mężem stracony czas 🙂

Co do męża to nie jest aż taki zły tylko po prostu mamuśka za niego wszystko robiła a teraz ja mam problem bo nie jest nauczony ze facet też sprząta itp. Można by rzec że jest starej daty. Ale jak mnie nie mam w domu bo pracuje wieczorami to zajmuję się Piotrusiem i potrafi wszystko zrobic koło niego. Wykąpie go przebierze nakarmi itp. Tylko wkurza mnie tą głupią gadką i tym że jak wróci do domu o 19 to praktycznie Piotruś idzie sie kąpać i spać tak więc nie wie co ja przechodzę przez cały dzień. Tak więc jak pracuje od 7 do 7 wieczor nie mam do niego pretensji że sie dzieckiem nie zajmuje ale niech mnie nie wkurwia głupimi tekstami.
A tak poza tym po ślubie wszystkim puszczają hamulce i sie na więcej pozwala ale przed ślubem nie spędzało się z sobą 24 godz i nie kłóci się o głupoty a w dodatku dziecko też wiele zmienia w życiu. A podobno po 2 latach małżeństwa ma sie pierwszy kryzys- więc może mamy jakiś kryzys 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas nocka juz lepiej, Maxymolowi pomogl syropek i kropelki. za oknem zimowo, szaro...
A ja wczoraj zaserwowalam Maxymolowi rossolo z makaroni, na kurczaku, wcinal az milo. nasz pierwszy taki sam obiad 😉 moze to tez pomoglo w polepszeniu sie zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann dokladnie, Stas wyglada przeslicznie na fotkach, nie na jakiegos zabiedzonego. Zdrowy silny chlopak, zjada ile chce i na co ma ochote. Nie dajmy sie zwariowac tym centylom.

Wlasnie Angela co tam ? Ogarniasz przed swietami moze juz 😉 Szykuj kawke na po swietach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas robi się przepięnie biało 🙂 niech jeszcze trochę spadnie tego puchu i będziemy zasuwać z sankami 😆 😁
Dziewczyny jak to jest z wprowadzanymi do diety nowościami- mogę zaraz po jabłku, marchewce i moreli dać zupkę jarzynową z ziemniakiem i pietruszką czy lepiej wprowadzić te warzywa osobno???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak daje maxymolowi to bez cukru 😉 zwykle biszkopty a otanio kupilam mu ciastka chyba z nestle... taie jk biszkopty tylko twarde to troche relax i ulga dla dzasel byla, ae najbardziel podobalo mu sie jak dostal ciastko polane czekolada... zlizal ja przy czy upaskudzil sie rpzkosznie. po kawalku zabralam ale widok byl bezcenny 😉 to bylo na mikolaja taki rezencik, pt. poliz synek czekoladke 😉
laaf juz czwartek, zaraz weekend 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no do świat daleko, męzem już dawno sie nacieszyłam i tak codziennie mnie ciagnie do łóżka, chyba cos za często 😜 ale wieczorem a potem sie zdaża zzże rano też, ale nie narzekam he he 😉
ostatnio duzo spraw załatwiam, ztym aparatem słuchowym i wczoraj wrealu byłam, potem dostałam paczkę z oriflame to byłam zaniesc Kolezankom i tak dni lecą, anie mam nawet kiedy wejsc na brzuszka;(
ale powinno byc jutro lepiej,chociaz w sumie chyba jutro mamy sesje w studio-ślubna, bo mąz wyjechał i nie było kiedy...w końcu dosteniemy te fotki 😉
A sobota roczek u szwagierki, siostry męza synek ma 😉 fajnie a Kubus w sobote pół roczku, kurcze jak to leci. Ja daje Kuibusiowi jesc po przebudzeniu o 9-10 jak zgłodnieje, bo po co mu pchac jak mał zje, ale nad ranem je tak 5-6, to ppo n4-5 godz jest głodny, zaraz ide mu obiadek podgrzac, bo potem jedziemy do Bytowa i zakupy zrobic tesciowej i spodnie dla mnie moze kupie, wszystkie prawie za duze po ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...