Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego z okazji 6 miesiączków 🙂 dla Marysi, Julki, Bartusia i Kubusia 😉 od ciotki klotki i Zuzi ;*

u nas nocka spokojna chociaż budziła się przez katarek i kaszelek 🤢 zjadła z rana nie wiele ale dostanie danonka zaraz...
moja młoda te zaczyna przygotowywać do raczkowania 😎 ale bardziej uważam że ona zacznie szybciej chodzić niż raczkować bo ona zamiast uginać kolana to cały czas proste ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juleczko, Marysiu, Bartusiu, Kubusiu - wszystkiego najlepszego! Uśmiechu na pięknych twarzyczkach i duuużo zdrówka 🙂 🙂

Hej 🙂

U nas nocka ok - dwie pobudki na jedzonko 🙂 Aga wstała o 8:15, a teraz znów śpi. I mąż mi tez jeszcze śpi 🙂 a ja zjem śniadanko i wezmę się za sprzątanie 🙂

Dziewczyny, jakie macie plany na Sylwestra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha 😁 ale to ujełaś a może własnie Agniesia bedzie wygrywać bo ma więcej siły 😁 a moja to chucherko wiatr mi ją kiedyś porwie 😁

ja na sylwestra chyba w domu z Adamem Zuzią i mamą chyba że kuzynka mamy po nas przyjedzie to pojedziemy do Kępna 🤪 hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla naszych kolejnych półroczniaków 🙂
U nas wczoraj Stasiek padł wieczorem na huśtawce i stamtąd przetransportowaliśmy zezwłoki do łóżeczka. Tyle że wcześniej udało mu się wyprodukować kolejną porcję wonności. W nocy nie chciałam go przewijać i rozbudzać, ale myślałam że tam padnę przy karmieniu. Co ciekawe, jego ten zapach nie budzi, ja bym nie była w stanie tak spać 😮
Anulka, Stasiek jest z 13 lipca 🙂
Kwasiek, to rzeczywiście niedługo koniec (względniej) wolności jak się Aga rozpełznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
kwasiek głosik oddany 🙂
my sylwka spedzimy zapewne z rodzinka i z malym w drugim pokoju , ale co tam 😜
nocka super 1 pobudka i mlody spal do 8 wiec ja sie wyspałam a tata rano zajoł sie malym słyszałam tylko jak moi fuu jak kupa hehehehhe 😁 😁 😁 😁
[color=orange]Najlepszego dla naszych solenizantów , zdrówka [/color] 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za głosy 🙂 🙂

a mi... pękła gradówka. Mimo, że teoretycznie nie pęka. A jednak. Śladu po niej praktycznie nie ma, tylko mam "mokre" oko, bo mi ropa (?) wycieka. Muszę kupić w aptece jakieś kropelki, bo ten wyciek mi podrażnia oko i mam czerwone. N ale... gradówki już nie mam! 🤪 a we czwartek miałam iść z tym badziewiem do lekarza, który się zajmuje usuwaniem gradówek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Dziekujemy z Kubusiem za zyczenia
Kubus juz o 19 spał a obudził sie koło 24 na jedzenie ale tatus mnie nie obudził i sma mu dał, bo Kubus spi obok wpokoju sam, i odudził mnie o 5 rano na kolejne karmienie, to spałąm 7 godzin bez przerwy 😉 supeeer 😉
Dzis na roczek szwagierki synka Mateuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello Polroczniaki nasze brzuszkowe dzieciaki Wszystkiego Naj!!! Jeszcze tylko tyle samo i bedzie roczek 😉

Laafiku spisz sobotnio 😉beztrosko 😉?

Kwasku ale Aga ma waleczki udeczka 😘 i jaka silna 😉

Ann Maxym nie polezy w kupie 😉 Nawet jak tylko taki pierdek wypierdek wyleci to po 15minutach (maxymalnie) jest syrena 😉 Dzis w nocy przelal mi znowu pampera.. Kolezanka mi poradzila zeby na noc tyl na przod zakladac, zrobilam tak z drugim i nie wylecialo nic. Dzis na noc juz mu zaloze odrazu tyl na przod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla półroczniaków:Julki, Marysi, Bartusia i Kubusia!

Anka od paru dni wstaje przed 6.00!!!!!!!!!! NIC NIE WIDZĘ NA OCZY.
Zasypia pomiędzy 18.-19, budzi się o 4.00 i śpi jeszcze z póltorej godzinki, czyli budzi się po 5.30.
Bez względu na to o której ją położę to 4 i 6 są jak w zegarku. A jakiś czas temu spała do 7.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bartuś i mamuska dziękują wszystkim ciociom za zyczenia, i rowniez my zyczymy kolejnym półroczniaką zdrowka zdrowka

Ja niestety dzis mam bardzo kieski dzien...
Dotarlo do mnie ze juz niedlugo swieta, moje imieniny, wigilia, pozniej urodziny, sylewster a ja tak naprawde spedze je bez tej najblizszej rodziny, wiadomo sa tescie ale to jednak nie to samo, lzy normalnie mi leca jakby ktos kran odkrecil i nie moge sie opanowac, tak bardzo mi smutno ze nie macie pojecia, tym bardziej jak dzis przez okno widzialam jak moi rodzice slodko sobie rozmawiali na dworze z moim "bratem" i jego dziewczyna...

Niemoge zrozumiec dlaczego tak niesprawiedliwie mnie potraktowali..........
Przepraszam was dziewczyny za ta smutna atmosfere ale ciezko mi cholernie tym bardziej ze ciagle jestem sama bo maz cale dnie pracuje a wraca do domu ok22 gdy juz spie....

http://www.youtube.com/watch?v=PD3LkGSe1Yc - wspomnienia to jedyne co mi pozostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂

wczoraj wieczorkiem zagladnelam ale jak zobaczylam nascie storn to wymieklam 😁
dzisiaj nadrobilam 🙂

Sylwia super naprawde ze konto uda sie odzyskac, napracowaliscie sie na swoja marka i szkoda by bylo wszystko od nowa zaczynac, szkoda tylko tego straconego czasu bo to Wasz chleb....no ale wyslijcie faksa szybciutko 🙂

Zuziaku ciesze sie ze wywiad wypadl dobrze ale jeszcze napomnke....nie ma co chowac cennych rzeczy przy takiej wizycie bo i tak jak przyjdzie ktos to patrzy a nie pyta skad to czy tamto sie ma. A przeciez Zuziak nie moglaby za baba chodzic i mowic a to mam ze slubu a to od rodziny itp... 😉

Kwasiek jak patrze na Agusie to nie moge uwierzyc skad masz tak dorodna corcie 🤪 (absolutnie nie mam na mysli ze jest grubiutka), Ty takie chucherko a i jak ze zdjec pamietam Twoj maz tez szczuplutki 😉Dawidek tez pelza po podlodze nawet kuper na prostych nozkach podnosi 😁

oczywiscie!!! tysiac buziakow dla naszych polrocznych solenizantow 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz, Kicia czasami takie sceny maja miejsce najgorsze jest to ze to fatycznie Twoja najblizsza rodzina. Powiem Ci tak ciesz sie swoja rodzina i nigdy nie daj jej poczuc sie odrzucona. Szanuj swoich , tych ktorzy Ciebie szanuja i kochaja.
A! I nie staraj sie zrozumiec, bo uwierz mi takich akcji nie potrafi zrzumiec nikt, nawet ktos kto patrzy na to z boku... bez wiekszego zaglebiania sie, ja nie rozumiem, sa ludzie i nieludzie, niestety traflas na tych drugich. Rodziny sie nie wybiera.

Swieta Imieniny Sylwek - Spedzisz je ze swoja najwspanialsza rodzinka Twoja wlasna i to jest piekne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
zuziek napisał(a):
hahaha 😁 ale to ujełaś a może własnie Agniesia bedzie wygrywać bo ma więcej siły 😁 a moja to chucherko wiatr mi ją kiedyś porwie 😁

Aga da z łokcia Zuzce i będzie wygrana przez nokaut 😁 😁


w taki razie Zuzka nie ma szans ☺️ 😁 😁 😁 😁
a i chciałam powiedzieć że powoli się zbliżamy do 1 miejsca 🤪

teściu kupił olejek eukaliptusowy dla Zuzki od razu lepiej spała nawet jej tak nie charczało 🥴

Laaf masz racje nie ma co chować... co kogo obchodzi skąd ja to mam 🤢

a Kicia ja tez nie spędzam świąt z rodzina pierwszy raz w zyciu tzn. z rodzicami babcią i siostra jak zawsze tylko u teściów.... nie mam co narzekac ale tak smutno mi bedzie pewnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Angela jakos ostanio nie mam na nic czasu, ani weny.A co tylko siade do kompa to Julka zaczyna marudzic niemilosiernie, ostatnio czytalam nasze forum to Mala mi cos nacisnela na klawiaturze i wszystko sie skurczylo do takiego stopnia, ze nie bylam w stanie nic przeczytac 🙂

Kwasiek nasze plany na sylwestra sa dla nas wielka niewiadoma.Zupelnie nie mamy planow, istnieje opcja, ze moze przyjda do nas znajomi tez maja dzidziolka, wiec wiedza o co chodzi.

Bardzo dziekujemy wszystkim forumowym cioteczkom za zyczenia

Dziewczyny jaki moge pic syrop jak karmie piersia?!Bo kaszle strasznie...mam nadzieje, ze Jula niepodlapie.

Kicia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
No widzisz, Kicia czasami takie sceny maja miejsce najgorsze jest to ze to fatycznie Twoja najblizsza rodzina. Powiem Ci tak ciesz sie swoja rodzina i nigdy nie daj jej poczuc sie odrzucona. Szanuj swoich , tych ktorzy Ciebie szanuja i kochaja.
A! I nie staraj sie zrozumiec, bo uwierz mi takich akcji nie potrafi zrzumiec nikt, nawet ktos kto patrzy na to z boku... bez wiekszego zaglebiania sie, ja nie rozumiem, sa ludzie i nieludzie, niestety traflas na tych drugich. Rodziny sie nie wybiera.

Swieta Imieniny Sylwek - Spedzisz je ze swoja najwspanialsza rodzinka Twoja wlasna i to jest
piekne 😉


dobrze powiedziane, podpisuje sie pod tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...