Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziaku, laaf ma rację, oklaski Ci odejmują za spamowanie o Agniesi.

A odnośnie Agniesi - ma jakiś śpiący dzień i straszna maruda z niej dzisiaj. O 20:0 zasnęła, teraz się obudziła - chyba w lepszym humorze. Ciekawe kiedy pójdzie spać, bo dziś sporo spała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej a my byliśmy na wsi i przywieżliśmy królika bo miał mały wypadek krowa mu z kopa zasadziła i mu się bardzo w "głowie kręciło" tak dziwnie chodził no to już się nie męczy dla igusi bedzie

a ta moja koza znów nie śpi marudzi w łóżeczku ale cyca też nie chce więc czekam cierpliwie aż będzie miała dość...

wb my też żąbków jeszcze nie mamy a Igusia ostatnio na szczepieniu ważyła 6100 to teraz może z pół kilo przytyła albo i nie więc taki sam klocek jak i zuzka

zuziek zaraz ci pyknę oklaska tylko m uszę 10 minutek poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i widać pierwsze efekty futrowania 🙂 Jeśli wierzyć wadze łazienkowej, Stasiek przybrał w ciągu tygodnia 200g, czyli więcej niż poprzednio w ciągu trzech 🙂
Kwasiek, daję kaszkę jaglaną bezmleczną, robię ją na wodzie z ew. dodatkiem odrobiny soku (ale od jutra już mam zamiar soku nie dawać, ew. odrobinę swojego mleka do smaku), a potem od razu przystawiam do cyca. Tak nam poradziła lekarka i jak widać po wadze, na razie się sprawdza 🙂
No i muszę się pilnować żeby nie przeholować z tym futrowaniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann!!! Kobieto!!! Stasiek się chowa cudnie!!! daj już spokój z tym futrowniem 🙂 🙂 przecież on nie musi być idealny z tabelki. Wcina Wasze deserki i zupku a że chłopak jest troszkę mniejszy nie znacy że cuksik mu będzie 🙂 Zobacz na Zuzke, chucherko kochane ale jakie sprawne i aktywne (a tak wogole caluski dla mojej synowki 😘 😘 😘:kiss 🙂. Moja Kamiska zawsze ledwo dol tabeli zaliczla a jest "dorodna" ze tak powiem 😉 Generalnie karmisz cycorkiem, dbasz o malego gada i jest super 🙂 sle caluski i dla Stasieńka 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż po 4 dniach wolnego idzie na 4 dni do pracy. I później bierze urlop tacierzyński, żebym miała czas na pieczenie ciast i gotowanie świąteczne 🙂 🙂 do pracy wróci dopiero po Świętach 🤪 a 6 stycznia wyjeżdża na 3 dni na imprezę integracyjną z pracy - jadą do Krynicy Górskiej na naukę jazdy na snowboardzie 🙂 a my tu same będziemy urzędować :> trzeba se jakiegoś chłopa na noc zaprosić 😎 🤪 🤪 🤪 😉

Aga zjadła kaszkę ze 120 ml mojego mleczka. Naładowałam tam chyba z 6 łyżek stołowych kaszki. Pożarła całą porcję 😮 teraz szaleje z tatusiem 😉 ciekawe o której zaśnie 🤨

Ann ja się rękami i nogami podpisuję pod wypowiedzią laaf 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
a 6 stycznia wyjeżdża na 3 dni na imprezę integracyjną z pracy - jadą do Krynicy Górskiej na naukę jazdy na snowboardzie 🙂 a my tu same będziemy urzędować :> trzeba se jakiegoś chłopa na noc zaprosić 😎 🤪 🤪 🤪 😉/quote]

Kwasku byleby był przystojny i nie nastawiony na dalsza kontynuacje 😁 😁 😁 😁 😁 kurna jak Twoj szanowny tu zagladnie to bedziesz miec "schody" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
hej a my byliśmy na wsi i przywieżliśmy królika bo miał mały wypadek krowa mu z kopa zasadziła i mu się bardzo w "głowie kręciło" tak dziwnie chodził no to już się nie męczy dla igusi bedzie
😁 😁 😁 😁 😁no humor mi sylwiunia poprawiła od rana , dobre 😉
Namber one DZIS 😁
NUE CHCEM ZAPESZAC ALE MOJE DZIECKO CHYBA DOROSLEJE BO TO DRUGA Z KOLEJI NOCKA BEZ POBUDKI NA JEDZENIE A JA POPRZESPANIU 6 GODZIN BEZ PRZERWU OCZY MAM JAK PIATKI I NI HUHU SIE NIE DAŁO ZASNOAC WIEC KAWKA I NA BRZUSZKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś jestem druga 🙂 Nocka spokojna, z jedną pobudką na karmienie i ostatecznym końcem nocki o 6:30 🙂 Już wolę to niż zabawę między 3:00 a 5:00 😉
Teraz Stasiek śpiewa obok na macie, żeby sąsiedzi też wiedzieli że się już można bawić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, ja chętnie przyjmę 🙂 Kawałek prosiaczka też może być 😉
Generalnie mam problem ze sprawdzonym źródłem mięsa. Królika na razie będziemy kupować w sklepie ekologicznym ale na dłuższą metę będziemy szukać jakiegoś innego źródła. O ile cielęcinę, wołowinę i wieprzowinę mam skąd brać dobrej jakości (zaprzyjaźniona budka na bazarze), to co do drobiu i królików nie mam pojęcia. Nie mówiąc już o rybach.
Apropos ryb: WB, pisałaś o świeżym pstrągu. Czy masz może jakieś dobre źródło? Marzą mi się jakieś stawy hodowlane gdzie można byłoby kupić świeżo złowionego. Nawet bylibyśmy skłonni od czasu do czasu przejechać się na spacer w okolice takich stawów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😉 moje dziecie dopiero wstało 🙂 i buszuje 🙂 zaraz zadzwonie do lekarza zarejestrować tego chorowitka 🥴 całe szczęście że w nocy śpi tylko budzi sie pokaszleć i zasypia ale wczoraj (chyba przez zęby) darła się niemiłosiernie aż teściowa z pokoju przyszła zobaczyć co się jej dzieje 🤔

Sylwia zajebisty tekst z tym królikiem 😁 hehe

Wszystkiego najlepszego dla 5 miesięczniaka Stasia 🙂 ;* od ciotki klotki Moni i koleżanki Zuzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasieniek dziękuje 🙂
Elegancik jest na miesięcznicę, już dziś drugi raz go przebieram w nowe ciuchy bo przeciek był przez pamperola 😉
Oj, Zuziaku, mam nadzieję że choraczek szybko wyzdrowieje! A jak tam Piotruś Madaleny, odpuściły trochę te wymioty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...