Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ann napisał(a):

Co do tego siłowania, to mój Stasiek od niego właściwie zaczął swoje wędrówki. Czasami pękamy ze śmiechu jak tkwi z głową w rogu łóżeczka, próbuje przepchnąć ten róg dalej, podnosi kuper do góry, pcha jak może, ale mu się oczywiście nie udaje, więc się strasznie wkurza 😉


widzisz, a Aga z siebie taka dumna była, uśmiech od ucha do ucha, iskierki w oczach 🤪 w związku z tą jej wędrówką, zaczęłam się zastanawiać, czy jej łóżeczka nie obniżyć... bo skoro już na czworakach staje, to lada moment może rączkami złapać za brzeg łóżeczka i się podnieść... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ

No wlasnie my z mezowym musimy znalezc czas i obnizyc Mlodej wyrko, bo wczoraj ja ja odkladam do lozeczka, a ona raz dwa sie obrocila przyjela pozycje na czworaka z glowa zadarta do gory i gapi sie na karuzele 🙂I wlasnie tez juz sie chwyta krawedzi lozeczka i tylko patrzec jak sie podciagnie do gory, a swoja droga jak juz sie chwyci do lapie za szczepelek i go obgryza dziaselkami swoimi.

Wczoraj przyjechala kuzynka z tortem, bo miala urodziny i glowna atrakcja wieczoru byla Julka ktora usadowila sie na stole i byla najszczesliwsza, wszystkich miala dookola siebie no i wszyscy patrzyli tylko na nia 🙂

Kubeczek startowy fajny, ale moje dziecko jeszcze nie czai o co w nim chodzi,za to bardzo przypadl jej do gustu ustnik, bo jest taki fajny z grubej gumy i sobie nim pociera dziaselka.
jaky jakas byla zainteresowana to w aptece DOZ z karta "mama i malenstwo" jest ten kubek za 19zl. Wlasnie dzisiaj sie zoorientowalam, a ja kupowalam go za 28 zl, wiec jest dosyc spora roznica.

Ok ide sie ogarnac poki dziecie me spi 🙂

Kwasiek super Agniesia staje coraz bardziej mobilna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a) namiary na chirurga ortopede
http://enel.pl/lekarze/tag/0/A/0/Jolanta%20Kr%C3%B3licka.html

b) Barwo dla Agniesi

c) a ja dzisiaj realnie po prostu się przeraziłam. Mamy połączony salon z jadalnią. Młoda i Starszą (bo chora) zostawiłam w jadali i poszłam robić picie. Wracam jest Maryśka ale Anki nie ma!!!Biegam po jadalni nie ma, wbiegam do salonu NIE MA! Różne myśli mi się kołatały po głowie (łącznie z tym że Maryska coś odwinęłą) a tu patrze a Anka za kanapą w salonie je program telewizyjny który leżał na podłodze. To że mała przemieszcza się po domu to wiedziałam, ale nie wiedziałam że w takim tempie. Słowo, p;rzez kilka chwil byłam przerażona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie było mi do śmiechu.
A to pediatra:
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/10961/Michal-Szczepanski/pediatra/Warszawa
ANN, masz Jego oceny, tam jest opinia jakiegoś Idioty co dał same 1, ale w żadne słowo nie wieżę, zwłaszcza że lekarz jest wulgarny. To jeden z sympatyczniejszych lekarzy jakich znam. I fakt nie leczy antybiotykami. Nie wiem czy pracuje w Damianie. Pracuje na pewno w Enelmedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wb, to faktycznie chwile grozy przeżyłaś.

U nas na szczęście nie ma się Młoda gdzie schować 😉 póki co wędruje po powierzchni 1,5 x 2 m. bo mamy tylko jeden dywan 😉 owszem, panele Aga bardzo lubi, ale wygląda przy nich jak glonojad w akwarium, bo się w mig przysysa 😁 owszem, lubię mieć czyste podłogi, ale bez przesady! 😁 😁

we czwartek poszaleje, bo jadę z nią na cały dzień do moich rodziców, więc będzie miała ciut więcej miejsca do spacerowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki, WB 🙂
A Staśkowi coś ostatnio znudziło się jedzenia jako takie. Zje 2-3 łyżeczki i robi podkówkę że już nie chce. Tylko ta wieczorna kaszka mu dobrze wchodzi. Właśnie odpuściłam przed chwilą obiad, żeby go nie zmuszać, na szczęście cyca nadal ssie chętnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga od 12 śpi. A ja pierwszy raz w życiu robię gulasz. Ciekawe co mi z tego wyjdzie 😁

Komsi zdrajczynio, zbierasz głosy dla innego dziecka?! 😠 😉 zły link chyba Ci się wkleił na FB, mnie w każdym razie odsyła do tego dziecka z 3 miejsca, które niespodziewanie szybko zbliżą się do nas 🤔 😁

Madalena, ja jutro mam w planach zrobienie zupki z żółtkiem. Ale jak to bywa z moimi planami - szlag je może trafić 😉

Ciotka sklerotyczka i na dodatek ślepa.

[size=3]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PIOTRUSIA, [size=3]NASZEGO KOLEJNEGO PÓŁROCZNIAKA! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla naszego półrocznego Piotrusia! Dużo zdrówka i wielka buźka od Olgi i cioci Ani

My łóżeczko mamy obniżone od ponad miesiąca, bo mała szalała w nim jak nie spała, więc wolałam dmuchać na zimne. A w łóżeczku takie akrobacje i obroty i na pleckach i na brzuszku, że głowa mała. Ciekawa jestem, kiedy podciągnie się sama do siedzenia przy pomocy szczebelek. Olcia ciągle ma ciężką pupę i czasem dosłownie na chwilkę uda się ją unieść i być na kolankach, ale reszta ciałka łącznie z głową przy podłodze. Za to pełza i odpycha się niesamowicie, stracić ją na chwile z oczu to już jest w 2 końcu pokoju. Chyba, że tak jak ja i mój mąż pominie etap raczkowania.

WB, no to nieźle wystraszyłaś się.

Kwasiek, brawa dla Agniesi, już startuje do raczkowania 🙂

Zuziaku, zdróweczka dla Zuzki, bidulka musi brać antybiotyk, ale mam nadzieje, że szybko pomoże.

Ja tylko fotki Marcysi widzę na NK, komentarz/e pod zdjęcie napisała i tyle z kontaktu, może nie ma czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ups, zgłasza się kolejna ślepa i sklerotyczna ciotka 😉 Wszystkiego dobrego dla Piotrusia 🙂
Mnie też się to imię podoba, jeśli będziemy mieć jeszcze kiedyś kolejnego syna, to jest to jedno z imion, które bierzemy pod uwagę 🙂
Stasiek coś dzisiaj strasznie marudzi, słabo je, słabo pije i ogólnie wszystko jest do bani. Nie może zrobić kupy, to pewnie dlatego. Zakładam, że nie chodzi o gluten, który dostaje od wczoraj, ale będę obserwować i pod tym kątem.
Poddałam się, dałam mu wody w Medeli, ale memła ten smoczek tylko, bawi się, a wody w butli nie ubywa. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BUZIAKI dla PIOTRUSIA od IGUSI

Iga bez problemu przekręca się na wszystkie możliwe sposoby w łóżeczku a kuperekteż już podnosi do góry a ostatnio tu podnosi tyłek nie na kolankach ale na paluszkach albo przyjmuje pozę jak do raczkowania i wykonuje ruchy jak facet podczas seksu he he 🤪 🤪 🤪 🤪
świetnie to wygląda 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
BUZIAKI dla PIOTRUSIA od IGUSI

Iga bez problemu przekręca się na wszystkie możliwe sposoby w łóżeczku a kuperekteż już podnosi do góry a ostatnio tu podnosi tyłek nie na kolankach ale na paluszkach albo przyjmuje pozę jak do raczkowania i wykonuje ruchy jak facet podczas seksu he he 🤪 🤪 🤪 🤪
świetnie to wygląda 😁 😁 😁


Julka ma tak samo dlatego nazywamy ja Bzykadelko 😉

Moje dziecko cos dzis sie nie moze najesc matczyna piersia i za kazdym razem musialam dorabiac butle.Dawno tak nie bylo i juz wiadomo, ze Juleczce nie smakuje pure ziemniaczane plus kurczak.Musze zrobic liste co kupowac a na co szkoda kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Komsi zdrajczynio, zbierasz głosy dla innego dziecka?! 😠 😉 zły link chyba Ci się wkleił na FB, mnie w każdym razie odsyła do tego dziecka z 3 miejsca, które niespodziewanie szybko zbliżą się do nas 🤔 😁

p qrwa mac!!!!!!!!! juz to kasuje i naprawieam prze w morde jeza!!!!!!!!

Ciotka sklerotyczka i na dodatek ślepa.

[size=3]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PIOTRUSIA, [size=3]NASZEGO KOLEJNEGO PÓŁROCZNIAKA! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...