Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga wstała i marudzi, mąż dalej śpi 😮

Sylwia mój mąż w sumie tak dużo wcale nie je. On je rzadko - śniadania nie je, zje w pracy 2 kanapki albo jabłko albo coś innego. Wraca do domu koło 17 i je obiad. A koło 22 kolację. I podejrzewam, że to przez to tak tyje... jest jeszcze opcja, że genetycznie mu teść przekazał ciut więcej ciałka, ale mam nadzieję, że to nie to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek widziałaś wynik? 🙂

moja Zuzka zjadła ładnie butle dostała antybiotyk i grzecznie poszła spać 🙂 ja lece do łóżka mąż mnie nasmaruje wick-iem zjem aspiryne i idę lulu może coś wypoce a jutro wstane jak młody Bóg 😎 hihihi oby 🥴

dobranocka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek jesteście pierwsze 🙂 🙂 🙂
Ja dobijam codzinnie z dwóch kompów.
Też się wkręciłam. Zresztą Misiek za każdym razem też się pyta które jesteście 🙂
Aż sama widzisz z radości musiałam napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek jakbym o swoim mężulku czytała jje po prostu identycznie i też się poprawił bo w pracy awansował i teraz więcej siedzi za biurkiem a nie lata po sklepie i troszkę mu sie przytyło

Agniesia na 1 miejscu gratulacje

Iga zaczęła się kręcić ale dałam jej cyca i zasnęła dalej po raz pierwszy od 2 tyg nie obudziła się na zabawę po kąpaniu a przyczyną tego jest chyba to że dotychczas spała 3 razy w dzień a dziś 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej babiki i pewnie zaraz dobranoc 😉

Dawid bije wszelkie rekordy bo iwecej jak 1 h w sumie nie przesypia a dzis zasnol o 21 i ciekawe jak bedzie dalej...

Agusia super sie dzwiga 🙂

Ale WB w szoku jestem tak przewedrowala Anusia???? no to Dawidek jeszcze tak nie szaleje 😜

Kurna Zuiaku tak to jest ja tez od Dawida zalapalam i najgorsze jest to ze siadlo mi na zatoki i pewnie w koncu pojde po antybiotyk 🥴 ale jak tu nie przytulac naszych chorych maluszkow...

Komsi no tak bo Wy niedlugo wyruszacie a przed Wami dluzsza droga... a ja sie zastanwiam jak Dawid wogole podroz zniesie...kupilismy nowy fotelik ale jak go w domu do niego przymierzamy do sie wscieka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laafiku my tez mamy nowy fotelik dzis byla proba generalna, dumny farmazoni siedzi przodem do jazdy 😉 i zasnal juzz nawet w nim dzis wiec spoko jakos to bedzie 😉 Maxymowi daaaaleko do wedrownikow,jeszcze nawet dobrze nie siedzi 🙃 wiec to wszystko jeszcze potrwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wogole nie wiem jak to zrobic Komsi bo:
jak wsadzic na dzien dobry Dawida w foteli tzn. jak ma byc ubrany?
jak sie auto nagrzeje to do jakich ciuchow go rozebrac?
jak zatrzymamy sie na dymka to pewnie jak otworzymy dzwi to zimno nawieje
kuzwa wogole jakos tego nie widze 😮

baby co wiedziec to mowcie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laafiku, no wiec tak siadasz z mlody z tylu najpierw w kurteczce i czapeczce, po chwili czapka sio, kurtka sio, i jedziecie 😉
Jak pauza na dymka czy na cokolwiek kocykiem mo zesz go przykryc 😉 Do karmienia i tak go sobie wyciagniesz z fotelika to podczas jazdy mozesz go karmic 😉 wiec najlepiej jest siezdiec z farmazonim z tylu. Ja tak zrobilam i tak zrobie (jak wracaismy z polandu latem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa jak sie auto nagrzeje to nirmalnie, tak jak go masz w domu 😉 najlepszy jest drech na dorge luzno milo i przyjemnie 😉 kapcie z nog, bo jak bedzie wychodzil to bedzie mu za goraco wiec w smaych rajstopkach niech jedzie chlopak no na topach moga byc drechole ale skietow mu nie zakladaj 😉 no i jakos to bedzie 😉

i sobie poklaskalam 😉 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi jaka instrukcja hehe 😁

obniżyliśmy Adze łóżeczko. Teraz będę się gimnastykować wkładając Agę do łóżka i z niego ją wyjmując. No ale kij z tym. Zastanawiam się tylko czy mi się uda ją odłożyć w nocy tak, żeby jej nie budzić 🤢 jak się nie uda, to będę budzić męża, żeby podwyższył ten materacyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, ja przezylam meki i koszmary na majorce, tam mielismy turystyczne i one bylo obnizone, mylalam ze oszaleje z bolu kregosluoa po kilku dniach wkaldajac i wyciagajac farmazoniego... masakra... ja na szczescie jezscze nie musze obnizac lozeczka...i oby jak najdluzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tez wyjsice z tym budzeniem, ale to zadyma wieksza; bo w trakcie kamrienia na stowe szanowny zasypia od nowa i potem go zniwu budzic, szkoda troche chlopaka 🙂 A moze ganriesz 😉 oby sie Niunka jak najmniej buzila w nocy i jakos sie oganrie.

Ide przygotowac sprzet do jedzenia dla maxymolka jaks ie zbudzi i cisne spac. Dobranoc;D 😘 do juterka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...