Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf u nam mężulo najpierw nagrzewa samochód i zanim ruszymy już rozbieram małą bo w foteliku i w kombinezonie to się kręci bo jej ciasno a podczas jazdy po prostu NIE PALI !!! i ty kochana też wytrzymasz te pare godzinek czego się nie robi dla dziecka nie? 😉

co do klaskania to dwa razy próbowałąm zaklaskać i się nie dało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Komsi, w razie co, to ja będę męża budzić. Bo cholera ten dolny poziom strasznie nisko jest 😞 😞 a jak się wnerwię, to zrobimy zrzutkę po rodzince i się kupi łóżeczko drewniane, jakieś "podwyższone" i tyle będzie.


Kwasku to raczej juz za pozno na drewniane...szkoda kaski bo za jekis nie dlugi czas to te nasze smrody i z lozeczek powyrastaja...ewentualnie na allegro popatrz it o w swojej okolicy bo ja tak Dawidowi kupila i mojej kumpeli: lozeczko z materacem gryka-kokos np. za 100 zl. ale odbior osobisty. polukaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
laaf u nam mężulo najpierw nagrzewa samochód i zanim ruszymy już rozbieram małą bo w foteliku i w kombinezonie to się kręci bo jej ciasno a podczas jazdy po prostu NIE PALI !!! i ty kochana też wytrzymasz te pare godzinek czego się nie robi dla dziecka nie? 😉

co do klaskania to dwa razy próbowałąm zaklaskać i się nie dało


Sylwuś oczywiście że nie zapalimy w aucie ale wierz mi 6h nie wytrzymamy bez dymka ale sobie tak myśle zeby tego paskudnego papierocha powiazac karmiwniem...wiem brzmi masakrycznie 😁 😁 😁 😁 tak wiec menzol zapali jak mlodemu dam mleko apozniej ja na cwilunke na pecika. Okropne to ale 6h bez fajurki??? uuuuuuuuuuuuuu .... wiem co sobie myslicie ale nalog to nalog i nie zamierzam sie tlumaczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra jak zwykle zamykam tabele a raczej ktos sie odezwie w nocy np. taka nasza Ann lub Kwasiek 😁 aaa i Anulka czasami po nockach siedzi 😜 w kazdym razie milej nocki i spokojnej (czy jak tam Kwasiek sugerowala - jak kto ma ochote) 😜
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, oczywiście nie musisz sie tłumaczyć, a to jest dobre rozwiązanie, najpierw Mirek zapali przed samochodem, Ty będziesz karmić Dawidka, a potem Ty czmychniesz na dymka i w drogę. Najlepiej zapalcie po 2 fajurki pod rząd będzie może łatwiej wytrzymać dalszą drogę do Wawki.

Mój mąż dzisiaj wracał z pracy 2 h z Sopotu do Gdańska, takie korki przez non stop padający śnieg i kiepsko lub wcale nie odśnieżone jezdnie. Normalnie jak wychodzi z pracy o 16 to w domu jest mniej więcej 16.35-45, w każdym razie ok 17.

Mykam zaraz do wyrka, tylko niech skończy się Wojewódzki. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kobity 🙂
U nas dziś wreszcie bez nocnej przerwy na zabawę, pomimo wieczornej kaszki, w nocy dwa karmienia a ostateczna pobudka o 7:30 🙂 Gdyby nie to, że na własne życzenie położyłam się późno, można byłoby powiedzieć, ze się wyspałam 🙂
Zmontowałam wczoraj Staśkowi na dziś brokuła z ziemniaczkiem i marchewką. Pychota, mam nadzieję, ze mu też posmakuje 🙂 Jak na razie to ten nasz gluten jest trochę fikcją, bo Stasiek ostatnio zjada tyle co nic, więc i glutenu mikroskopijnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
Laaf samochode to ól biedy wyprawa , my jedziemy pociagiem dwie przesiadki to jest masakra a jeszcze jak trafisz w pociagu na jakiegos leszcza to juz wogule trzeba sie urzerac 🤢
Magdalena jak ta pomidorowa ok dawaj turelacje , ja na dzis chcem młodemu zrobic kalafior, brokuł grosze z indykiem okaze sie czy mu posmakuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry kochane :*

szkoda że nie widziałam tego pierwszego miejsca 😞 bo teraz znowu na drugim ale wszystko przed nami 😎 😎
a ja dzisiaj małą przygode z Zuzką w nocy wstała o 5:15 i za cholere nie chciała zasnąć ja nie miałam siły ją usypiać to bach do łóżka i w sekunde dziecko spało jak aniołek wtulone w mamusie takie to słodkie było ale jakie nie wygodne 🤢 🙂

oczywiście wstaje rano w nosie pełno w gardle pełno nie potrafiłam słowa wypowiedzieć do męża żeby wziął małą powoli doszłam do siebie ale pogadać ze mną byście nie chciały 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

A ja dawno nie pamietam tak fatalnej nocy:/. Moje dziecko luzik spalo jak zawsze, ale ze mna bylo gorzej, jak tylko sie polozylam to wzielo mnie na kaszel i tak w sumie cala noc.Ze to moje dziecko jakos specjalnie sie na ten moj kaszel nie budzilo to w szoku jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, wczoraj w sklepie pooglądałam sobie składy gotowych słoiczków po 5. miesiącu. W zupce Gerbera z indykiem był koperek, taki zwykły, nawet nie bardzo zmielony. Czy myślicie, że można już doprawiać koperkiem dania naszych maluchów? W mojej rozpisce jest po 8. miesiącu, ale może można wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...