Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka chyba se gdzieś muszę zapisać ten modeling 😁 bo ja to ciemna jak tabaka w rowie 😁 w tych sprawach tzn. jedyne czego robie z włosami to prostuje 😁 hehe i o dziwo czasem wyglądam jak człowiek 😎

Kwasiek ja też mam taka potrzebe i mimo że chciałam zapuszczać to mam takie liche i cienke że muszę coś z nimi zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek nie ma sprawy tylko wieczorek bo na razie Piotruś tak szaleje ze bieda kawę na spokojnie wypić

Mam pytanie czy dzieci pół roczne muszą jes kaszki czy wystarczy samo mleko. ?
Możliwe ze banan może zatwardzać. Piotruś jak dziś walił kupona to aż płakał i chyba go przez to brzuszek boli.. A kaszka manna jaka jest jak ma taki kłopot to mogę mu ją dawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja wczesniej w domku bo znow moj popierdolony menzus odwinol numer...zadzwonil nawalony zebym po niego do pracy przyjechala bo on zamarza...oczywiscie polecialam jak durna pala i go do domu odwiozlam a ze byly korki masakryczne do pracy juz nie wracalam....teraz bede wczesniej jezdzic przez kilka dni...ech...brak mislow. Nigdy nie zapijal a teraz mu odjebalo!!!! wczesniej skonczyli bo we wrocku -11 to sie postanowili rozgrzac a ten debil musil sie naqchlac....

Zuziaku dzieki za 200-setnego oklaska 😘 A moja synowka to tak zaczyna pelzac bo do Dawidka sie do wrocku powoli wybiera 😁
Kwasku kurcze a probowalas poprostu sztuczne mleko wcisnac Adze? pamietam ze pisalas ze ona niekoniecznie butle chce ciagnac ale moze warto ja pouczyc...a kaszke dawalas na wieczor jak zawsze?
Komsi z randki nici ale mlodziez jeszcze ma czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Kwasiek nie ma sprawy tylko wieczorek bo na razie Piotruś tak szaleje ze bieda kawę na spokojnie wypić

Mam pytanie czy dzieci pół roczne muszą jes kaszki czy wystarczy samo mleko. ?
Możliwe ze banan może zatwardzać. Piotruś jak dziś walił kupona to aż płakał i chyba go przez to brzuszek boli.. A kaszka manna jaka jest jak ma taki kłopot to mogę mu ją dawać.


ja Dawidowi daje kaszke tylko do mleka bo jak wciaga zupki i deserki to juz czasu na sama kaszke nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zuzka nigdy nie miała zatwardzenia przez bananka a wcina surowe z biszkoptem a kaszki teraz jej nie daje bo przez chorobe mało co z łyżeczki chciała jeść ale pewnie wróce do nich jak zacznie jeść normalnie... ona nigdy z kupką nie miałą problemów a teraz jak bierze antybiotyki to taką rzadzizne potrafi walnąć jak kiedyś jak była noworodkiem 🤔

Laaf trzymaj krótko męża z piciem bo się rozbestwi chłopak 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Laafik te chopy nasze , przeloz go przez kolanko i bach bach bedzie spokojny 🙂
Magdalena dzis robiłam zupke z cielecinka brokuly , groszek, kalafior, ziemniaki z waszych przepisów i mlodemu smakuje mi tez takze mamy nastepny przepis do kolekcji Gerdzia
A pytanko ile wasze dzieci zjadaja zupki własnej roboty bo moje dziecko zjada po 210ml i tak mysle czy czasem za lapczywy nie jest 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkurwia mnie to ze jak wypije to ma nawalone we lbie. poszedl do knajpy teraz i dzwoni co chwila do mnie zebym przyszla powiedzialam ze ni hu hu...szwendalski mu sie wlacza....tym razem bedzie ultimatum...tyle ze to juz bylo i wroci...nie wiem co ona ma w glowie...echh
normalnei jest wspanialy dla Dawidka i ogolnie...kurwa ta prace zmienil w pazdzierniku i tam takie pojeby a on sie daje. A wogole jestem na niego zla po zawalil studia na inzyniera budownictwa i teraz tyra w ta pogode...
jak go odebralam to naprawde byl sopel lodu i jeszcze jednego jego kolege po drodze podwozilam ale nie mialam sumienia nastepnego pijaka na mrozie zostawic..
teraz mu nawrzucalam przez tel i pewnie pijacko sie obrazil...a nie idzie w pizdu patrzec na niego mi sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, po pijaku to Ty sobie kochana gadać możesz... poczekaj aż wytrzeźwieje. Wtedy mu nagadaj. Nie wiem, może ja przewrażliwiona jestem, ale nienawidzę jak facet jest pijany 🤢
fajnie, Ty się urwałaś z pracy, żeby go odwieźć, a on jak gdyby nigdy nic poszedł dalej pić. No bomba 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
laaf, po pijaku to Ty sobie kochana gadać możesz... poczekaj aż wytrzeźwieje. Wtedy mu nagadaj. Nie wiem, może ja przewrażliwiona jestem, ale nienawidzę jak facet jest pijany 🤢
fajnie, Ty się urwałaś z pracy, żeby go odwieźć, a on jak gdyby nigdy nic poszedł dalej pić. No bomba 😮 🥴


no wlasnie...i zdziwony ze ja nie chce do niego dojsc (knajpa na osiedlu) ale on zawsze jak popije to dostaje malpiego rozumu i nie wiem czemu patalach wie co sie z nim dzieje z mimo to zapiaj z tymi z pracy. Tym bardziej ze jak mowie ogolnie nie pije i nawet lepetyne ma slaba. Ostanio wywalil numer na andrzejki i uplynelo 2 tyg. i znow to samo. Oczywiscie ze wygarne jak wytrzezwieje ale zaczyna mnie to przerastac 2 razy w ciagu w tygodni???? co jest do jasnej kurwy!!!! ale bedzie mial jazde ze mna...najgorsze jest to ze rozwalil mi sie odmrazacz do zamka w aucie i w calej tej sytuacji nie kupilam sobie nowego i kuzwa jutro do auta sie nie dostane (bo dzisiaj mialam masakre)...zajebiscie moze jutro wol=gole do pracy nie pojade...echh

dobra dziwczyny, nie truje juz bo to bicie piany, co mialam napisac napisalam przynajmniej do Was jak zawsze mozna sie wyzalic 😘 😘 😘

kurna jak dobrze Was "miec"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ajjj qrwa mac, no nie mowilam ze w powietrzu cos lata, i chlopakom odjebuje. laafiku no rady nie rady nie pomoga, wiesz ze trza majmuna ustawic i to szybko. O tyle dobrze ze zadzwonil po Ciebie.

Zuziek zajebista fryzura, ja chcialam tu isc do grate fryzjera za kupe siana i cos wymodzic, no ale skarbowka wazniejsza byla i wyjazd do polandii... wiec pojde w polsce do kumpeli, mam w planach fryzure meg rayen czy jak to sie tam pisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogóle miałam wam coś z rana napisać ale zapomniałam sprawdzić :P
dzisiaj oglądając z rana dzień dobry TVN było o nowym serialu "prosto w serce" gdzie występuje Anna Mucha ma grać bokserke Monikę Milewską wyobraźcie sobie że to moje nazwisko panieńskie całe życie tak się nazywałam a teraz w serialu bohaterka się tak nazywa byłam w szoku i myślałam że się przesłyszałam na początku ale sprawdziłam to teraz i faktycznie hehe ale jaja 🤪 pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŁOOO tyo on m,a szwendaczke , moj siedzi w domu jak wypije to sam w domu i głupol mu sie załancza wyglupiac mu sie chce a mnie wkur... wtedy bo wypity ale co chłop to inny obyczaj 🤨
wiem co czujesz llafiku bo mnie to asz telepie w takim momencie jak ja tego nie lubie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek ja też tak mam w serialu Tancerze jest Sylwia Szymanowska jedna z głównych bohaterek he he

co do pijanych facetów to też nie cierpię mój jak dołoży to sam ciągnie do domu a potulny jak baranek a jak dobrze wcięty to mu się na amory zbiera co mnie wkurza bardzo bo ja wtedy na samą myśl mam odruch "wymiotny"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
zuziek ja też tak mam w serialu Tancerze jest Sylwia Szymanowska jedna z głównych bohaterek he he

co do pijanych facetów to też nie cierpię mój jak dołoży to sam ciągnie do domu a potulny jak baranek a jak dobrze wcięty to mu się na amory zbiera co mnie wkurza bardzo bo ja wtedy na samą myśl mam odruch "wymiotny"

Sylwius piatka ja mam taki sam odruch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf,to nieźle mężulo sobie nagrabia. Na trzeźwo pogadaj z nim, bo teraz to i tak nie będzie pamiętał albo co nawyżej jak przez mgłę. Tak sobie pomyślałam, że jeżeli takie sytuacje pojawiają się w nowej pracy, to czy jest szansa, żeby zmienił na inną? A poza tym nagadaj mu, żeby wrócił na studia, bo szkoda, że przerwał, zawsze z takim papierkiem, może udać się znaleźć inne stanowisko w firmie niż praca fizyczna.

A propos' picia to mój mąż ma mocną głowę i jeszcze ani razu nie widziałam go pijanym, raz tylko był tak pod humorkiem (to było za panieńskich czasów), jak chodziliśmy razem na imprezy czy nawet teraz jak zdarzy mu się wyjść z kumplami, wraca grzecznie, normalnie rozmawia i nawet mówi ile wypił hehe. On może wypić kilka piw, może wymieszać alkohole i nic. Ale pewnie masa ciała też robi swoje, bo mój Sebek to postawny męczyzna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój Przemek się nigdy nie upija. On się zatruwa 🤢 odkąd jesteśmy razem, chyba dwa razy mu się coś takiego przytrafiło. Raz na sylwestra, gdzie tuż po północy nasza impreza się skończyła, bo mąż mi zaczął na mrozie rzygać, a drugi raz, jak razem z moim ojczymem obalili całą flaszkę bimbru. Wtedy musiałam sprzątać po nim łazienkę. Od tamtej pory jest spokój 🙂

ale nie mówmy hop - teraz pojechał na tą firmową Wigilię. Niby samochodem, ale... 🙂

Aga juz wykąpana i jak zwykle marudna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):

Mam pytanie czy dzieci pół roczne muszą jes kaszki czy wystarczy samo mleko. ?
Możliwe ze banan może zatwardzać. Piotruś jak dziś walił kupona to aż płakał i chyba go przez to brzuszek boli.. A kaszka manna jaka jest jak ma taki kłopot to mogę mu ją dawać.


Gerber ma suszone śliwki w słoiczku, rewelacja na zaparcia, zacznij od 3-4 łyżeczek i zobaczysz. Jak nie jestem zwolenniczką słoiczków tak te śliwki są spoko. A banan w swojej istocie ma właściwości ,,zatwardzające"

A U NAS ANIA ZASNĘŁA WCZORAJ O 18.20 i obudziła się o.......................7.00!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪Normalnie Młoda budziła się o 4.00!!!!! więc ja o 4.00 się obudziłam i zaczęłam się zastanawiać, czy żyje! bałam się podjeść do łóżeczka 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Aby to już stało się regułą.!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZE!!!
Jak skończyła 2 m.z to zaczęła spać ciurkiem właśnie po 12 czy 13 h. ale potem jej przeszło 🤨

WAJA, popłakałam się na filmiku!

LAFF/b] trzymaj się i bądź twardą babą, nie poddawaj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, mój mąż też raz zatruł również w Sylwka, jego kumpel zabrał z domu ze sobą butelkę nie pamiętam czego, w każdym razie flaszka była przywieziona z zagranicy i stała trochę w barku. Nie wypili nawet całej butelczyny, na szczęście zatrucie odezwało się już prawie pod koniec imprezyi musiałam po nim wc sprzątać, ale jesteśmy kwita, bo on po mnie też raz sprzątał po mnie łazienkę ☺️

WB, dobrze wiedzieć, że Gerber ma takie suszone śliwki, będę pamiętać jakby Olci zdarzyło się zatwardzonko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dzieciątko wykąpane, najedzone i śpi od jakiś 30 min. Mąż właśnie wrócił z pracy, kurcze tylko mu dowalają obowiązków, a podwyżki jak nie widać tak nie słychać, nawet w tym roku dostał awans stanowiska, ale bez podwyżki. Najchętniej rzuciłby tę robotę w cholerę, ale na razie nie może, bo od piątku już będę na wychowawczym, jutro ostatni dzień urlopu wypoczynkowego. Wychowaczy mam wypisany do 30.06.2011. Miałam w planach wrócić do mojej pracy i wtedy szukać innej roboty, ale chyba już w od kwietnia zacznę przeglądać oferty, jak coś się trafi to super, a jak nie to będę dalej szukać. W pracy liczą się z tym, że mogę już nie wrócić.

A tu obiecany przepis, na razie jeden, bo mogłam go skopiować z mojego kulinarnego folderu, a drugą sałatkę muszę sobie przypomnieć.

7 grzeszków
Składniki:
- słoik ciętego selera
- puszka czerwonej fasoli
- 20 dag pieczarek
- 20 dag żółtego sera
- średniej wielkości filet z kurczaka
- 3 duże ogórki konserwowe
- nać pietruszki
- majonez
- jogurt
- sól, pieprz

Jak przyrządzić?
Filet z kurczaka ugotować w lekko słonej wodzie, ostudzić. Pieczarki sparzyć i pozostawić do ostudzenia. Seler odcedzić i przełożyć do naczynia w którym będziemy sporządzać sałatkę. Następnie odcedzić również czerwoną fasole i przepłukać zimną wodą. Dodać do selera.
Ogórki, żółty ser, pieczarki i filet z kurczaka pokroić w kostkę i również dodać do naczynia. Na koniec posiekać nać pietruszki (dość dużo), dodać do sałatki, następnie dołożyć do całości 3 duże łyżki majonezu, 3 duże łyżki jogurtu, doprawić solą i pieprzem. Wszystko razem wymieszać i wstawić do lodówki na co najmniej pół godziny.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...