Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wajeczko, terier rosyjski to potężne psisko 🙂 nigdy nie odróżniałam go od sznaucera. A co do Julki, to ile ma długości? Moja Aga to kurdupel, 68 ma 😁 no ale rodziców też zbyt wysokich nie ma, więc trudno się dziwić... 😜

ja się właśnie wydoiłam - obudziłam się z mokrym całym przodem koszuli. Z jednego cyca ściągnęłam 120 ml i jeszcze tam jest trochę tego, a drugi czeka na opróżnienie. Młoda jadła ostatnio o 5:30, teraz jak jej dałam pierś, to mnie ugryzła. Więc cycka nie ma, dopóki porządnie nie zgłodnieje. A mleczko zostanie na kolację do kaszki 🙂

idę zrobić sobie i mężowi herbatkę i zjem śniadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 😉 ósma 😜
Kubus ma też coś z 69 cm 😉 bylismy n aurodzinkach i sobie podjadłam, dokładnie w swoje urodzinki zaczął chodzić 😉 jak super, wszedzie ganiał im po domu 😉 fajnie, ale teraz sie nalataja za nim 😉 my za tydz mamy rocznice i nie wiem czy kupiwać cos męzowi?
nie wiem jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myśle Angela że nie ma zwyczaju czy kupisz coś czy nie to od ciebie zależy 😉 a ja w doradzaniu prezentów nie jestem dobra także nic nie doradze :P

Kwasiek faktycznie jest "krótka" Agniesia 😉 i dlatego widac fałdki bo jak by była dłuższa to by sie rozeszło jakoś 🙂 widziałaś jak idzie głosowanie jeszcze 20 głosów do 1 miejsca 😁

nie uważacie że za bardzo się nakręcam 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 hehe 😎

Zuzka spała 2h zjadła danonka i teraz szaleje na maksa z dziadkami przeszkadzając im w gotowaniu obiadu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku jeszcze 17 głosików 🙂 a nie 20
Zuziek Ty to masz szczęście do setnych oklasków w w ciągu kilku dni setny oklask dla mnie Sylwii a teraz Komsi 🙂

A Piotruś zwymiotował mi dzisiaj całe butle mleka 😞

Ann ja robię rosół troszkę inaczej ale dochodziłam rok do tego jak zrobić dobry rosół. Ja robię rosół z kilku rodzai mięsa ( kawałek wołowego, indyka,kurczaka np skrzydełko z kurczaka i żołądek). Ja mięso parzę wrzątkiem bo jak się go już zagotuje to wychodzi z niego co najlepsze a chodzi o to aby pozbyć się tej białej wody co jest przy 1 gotowaniu. Wkładam mięso do miski czy garnka i polewam wrzątkiem i zostawię ma minutę potem opłukuje mięso i daje do garna z wrząca wodą i potem samo mięso gotuje około 30 minut bez przypraw. Dopiero po tym czasie daje warzywa ( marchewkę kroję w malutką kosteczkę, pietruszkę, natkę selera a i trochę natki pietruszki) i przyprawy ( pieprz daje w ziarnisty i ziela angielskiego może 3 kuleczki i listka laurowego malusieńki kawałeczek, kostkę rosołową (ze 4 rodzaje tak uszczypię ). Ja gotuję rosół około 2,5 godz i pod koniec gotowania daje cebulę ( jak mam czas to ją podpiekam na gazie) daje pół małej cebuli bo z nią można przesadzić.
W ten sposób powstaje rosół bardzo czysty nie jakiś mętny i jak na wyszukany gust mojego męża jest bardzo dobry. ?Tylko jak się za bardzo gotuje to już nie jest taki przejrzysty. Jak pogotuje się poł godz mięso to potem daje na ten najmniejszy palnik i daje najmniejszy płomień i tak sobie pyka przez 2 godzinki jeszcze.
A tak na marginesie to według mnie do rosołu najlepszy jest makaron z pszenicy durum bo nie jest taki rozmamlany jak te inne pszenne. Dobry makaron nitki jest w lidlu i za 500g trzeba dać 2.99 zł ( nie jest drogi a dobry)
My jemy rosół 2 razy w tyg w czwartki i niedziele. Zawsze gotuje na 2 dni bo na drugi dzień robię na nim inną zupę np koperkową albo pomidorową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
Zuziaku jeszcze 17 głosików 🙂 a nie 20
Zuziek Ty to masz szczęście do setnych oklasków w w ciągu kilku dni setny oklask dla mnie Sylwii a teraz Komsi 🙂


Madalena dla Kici :P a jakos lubie rozdawać oklaski hyhy ostatnio namiętnie je rozdaje 😁
a głosów jak ja sprawdzałam wtedy było 20 a teraz dobrze że juz 17 🙂

Laaf nie ma za co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
hej:*
(..)

Kwasiek Jula wazy kolo 7 kg.Ona tak ma...jest chudziutka i dlugga.taka drobniczka z niej 🙂


Ania waży 7,5 kg (ważona 2 dni temu) przy 68 cm, i w związku ze swoim wyglądem i wagą, w domu otrzymała ksywkę KLOCEK 😉 😉 Ciężkie pupsko ma że hej....

Zagłosowałam.

Młoda ciężkie pupsko podnosi NARESZCIE już bez problemów, przyjęła pozycję czworaczą, i wygląda przy tym słodko 😘

KTO JESZCZE NIE MA ZĘBÓW??? (tzn matek nie liczę, chodzi mi o dzieci 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To faktycznie u Was jest dużo gorzej z pracą u nas aż tak źle ma tylko same lenie są. my chcieliśmy zatrudnić kogoś do pracy bo nie było chętnych. Tak do ogólnej pracy trochę na budowie, przy domu itp Teściu dawał 100 zł na czysto na dzień ( pełne zatrudnienie itd) a nie było chętnych jak już ktoś przyszedł to albo mu się nie chciało robić albo pił. Dwa tyg temu przyszedł nowy facet ciekawe czy się sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Żywcu 🙂 U nas jest tak jak ktoś chce to znajdzie pracę. Np mój brat pracuje u takiego prywaciarza fizycznie ma 21 lat i wyciąga na miesiąc prawie 3 koła. Tak pomyśle że ja w jego wieku pracowałam w sklepie i zarabiałam 800 zł to aż mnie trafia ale dla facetów jest więcej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam dzisiaj pomidory w puszcze pasteryzowane jutro spróbuje ugotować pomidorowej zupki Piotrusiowi. A ja dziś spędzam samotnie niedziele bo mąż pojechał oglądać jakiś samochód. Może tata wpadnie na zaległego mikołaja bo w zeszłym tyg był chory.

Mam taką tabelkę w którym miesiącu co podawać niemowlakom. Wkleić na bloga ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...