Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdalena dzieki 😉 to juz choc wiem ze nie wolno przesadzac z 2ka 😉

Laaf ja z doskoku wpadam, imprezujemy z kinolem 😉
No to mila wigilia z a Toba, ja na swoja nie ide. Bo jest 19 a kinola urodziny 18 wiec chyba nie podolam 😉

Ann dumna byc ja ze Staska 😉 Miszczunio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, dziewczyny co bardziej obeznane z rosołową sztuką (Komsi, Sylwia, Madalena?). Może wrzuciłaby która na bloga przepis taki krok po kroku. Ja rosół gotuję namiętnie, ale tak zupełnie prosto, bez tego wylewania wody. O tym w ogóle nei wiedziałam, może jest jeszcze kilka innych tricków które warto znać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha! Przyniosłam gagatka od dziadków po tej kaszce i zezwłoki się w ogóle nie obudziły przy wyjmowaniu z chusty. Teraz leży martwym bykiem w łóżeczku w całym rynsztunku spacerowym, bo przecież jak go zacznę rozbierać to się natychmiast obudzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś zrobiłam porządki w ciuszkach Agi - wszystkie za małe wrzuciłam do walizki, a walizkę do szafy. Przy okazji powspominaliśmy sobie z mężem, jaka malutka była Aga... 🙂 aż się łezka w oku zakręciła. A ciuszków cała walizka wyszła! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Aga szczuplutka nie jest a ja za to wszystkie dziecko jakie widze to na pewno waży więcej niż Zuzka? 🤔 bo szczerze żadko spotykam się z dziećmi które ważą mniej 🤨 nawet ta od mała od kumpeli co jest o równe 3 miesiące młodsza waży więcej niż ona 🤪 🤪

a ja ciuszki musze regularnie co 2 miesiące wynosić bo jest ich tyle że nie dałabym rady rzadziej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a ja rano zrobiłam 2 sałatki i posprzątałam mieszkanie i ok południa zjechał męża bart z żoną i 2 letnim synkiem i jakoś nie maiłam czasu na brzuszek teraz karmię małą i nadrobiłam zaległości i odłożyłam ją i mogę troszkę popisać

wkurzyli mnie dzisiaj bo kupiliśmy małemu parking na samochodziki a dziadki laptopa a że mikołaj już był a na święta nie przyjeżdżają to chcieliśmy dać dzisiaj a umówiłam kumpla że przebierze sie za mikołaja i przyniesie prezenty to im kur... nie pasuje najpierw że oni myśleli że prezenty będą po świętach i nic nie mają dla Igi a po drugie że Alan napewno się wystraszy mikołaj i będzie krzyk... a on nie jest btaki bojaźliwy ale jak nie pasuje to nie w przyszłym roku zamówimy go dla Igusi...

Laaf już wysłaliśmy te dokumenty w piątek rano i cisza i z o2 i z allegro 🥴

zuziek dzięki za 100 oklaska 😉

my sylwestra pewnie spędzimy w domu z małą i dziadkami no chyba że ci co dzisiaj są zjadą bo z małym też nigdzie nie pójdą a w wawie nie ma im kto zostać a 15 stycznia mamy wesele to się wyhulamy

dziewczyny a nam wycieczka przeszła koło nosa męża szef chciał go wysłać na wyspy kanaryjskie na "szkolenie" i żeby mnie brał ze sobą oni mają takie oferty z różnych hurtowni że jak wezmą np towaru na 30 tys to wycieczka gratis no ale jak cycka się nie odetnie a zostać nie ma kto na tydzień i kasa potrzebna na budowę, bo niby pobyt all inclusiv ale kasy coś trzeba mieć ale żal bo wspomnienia z turcji nie zapomniane może jakby mała miała paszport to byśmy się skusili ale wyjazd w poniedziałek więc nie da rady 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, oplukuje miesko 😉 nastepnie zagotowuje w wodzie z sola, wyleawam wode, napelniam nowa wrzcuam warzywa (marchew, pietruche, pore, seler) gotuje 😉 Koniec, makaron na koniec i gotowe;D aaa i pietruszka natka, prosto z ogrodu mojej mamy 😉 z zamrazarnika;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehhe ale mialam fajnego maial od uzytkownika allegro, cytuje:

Czy i gdzie jest mozliwy odbior osobisty przedmiotw zakupionych na aukcjach? (Dodam, ze najbardziej odpowiada mi lokalizacja koło Karłwoic)

😁 😁 😁 😁 jestem zupelnie z innej dzielnicy no ale nic moze przeniose sie na karlowice 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza! 😜

Aga wczoraj padła koło 21 - jak nigdy. I jak zawsze spała równych 10 godzin. Szkoda tylko, że ja dopiero koło 1 się położyłam 😮 spałam więc 5 godzin i łeb mnie ciut pobolewa. Mam nadzieję, że niedługo ten mój bąbel zaśnie i będę mogła wrócić do łóżka do męża 🙂 póki co Aga molestuje książeczkę i co chwilę posyła mi rozbrajający uśmiech 🙂 a ja bezkarnie obżeram się ciastkami 😎

u nas nastąpiła zmiana planów bożonarodzeniowych. Mieliśmy iść do moich rodziców i spędzić Wigilię w piątkę, ale wszyscy dostaliśmy zaproszenie od mojej cioci i chyba skorzystamy 🙂 jakby wszystko się udało, do stołu wigilijnego siądzie razem 5 pokoleń 😮 🤪 🤪 🤪 tylko wtedy pojawi się problem z prezentami, ale przecież nie o prezenty chodzi w tym dniu... 🙂 no i w końcu będę mogła się najeść, bo w zeszłym roku u teściów na wigilijnym stole nie znalazłam nic, co mogłabym zjeść... więc zjadłam to, co było - i w efekcie przez całą noc wymiotowałam i miałam biegunkę 🤢 🤢 🤢 NIGDY WIĘCEJ ŚWIĄT U TEŚCIÓW !

Nie wiem tylko jak ja z moją mamą wytrzymam... na pewno usłyszę 10000 dobrych rad w stylu "nie powinnaś tego jeść" (cokolwiek z grzybami jest wg mojej mamy dla mnie zakazane, a z kapustą to już w ogóle...) itp. Oj, ciężko może być. Jak będzie przesadzać, to po prostu zawiniemy się do domu i tutaj sobie zrobimy Wigilię we trójkę, bo tak czy siak mam zamiar trochę pogotować.

Miłej niedzieli, kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Druga 😉

No to juz nie spimy od 6;35 😉 bo po co, skoro sie ksiaze wyspal 😉 i spiewa teraz w kojcu juz po jedzeniu, sweizym pamperze i swiezej kupce w nowym ledwo zalozonym pamperaku 😉
Kawa i witam nowy dzien, wczoraj wstal kinol z nim o 7 wiec daje mu dzis wolne niech spi ja pobede tu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzecia!
dzień dobry 😉

ja tez kawoszczaka sobie robiłam Zuzka sprzedana do teściów wiec mogę zajrzeć 🙂 kurde mąż nie długo jedzie a ja się jeszcze nim nie nacieszyłam przed wyjazdem 😞 ehhh chyba całe popołudnie w poniedziałek spędzimy w łózku a Zuzke sprzedam mojej mamie :P jak nic nie wyskoczy po drodze 😮

a tak to młoda spała ładnie po za jej kaszelkiem w nocy ale i tak spała dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czwarta

u nas nocka beznadziejna nie pamiętam ile razy mała się budziła i wylądowała z nami w lóżku przy czym moje dziecko zajęło pół łóżka i spałam na samym skrawku pod kocem bo już kołdry dla mnie nie starczyło ostatni raz bo jestem tak wypluta że szkoda słów...

u nas gości ciąg dalszy bo dopiero ok 12 jadą do wawki a my może na więś skoczymy do moich rodziców bo dzwonili żeby przyjechać po wałówkę bo wyroby robili teście też ale jak dają to grzech odmówić mój mąż chętanie zje kiełbache swojską
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
unas było ok. mały zasnoł kolo 20 obudził sie po 20 min i było po spaniu hehe, powalczył do 22 i spał do rana do 9 takze zle nie było aaa i przestaje mi jesc w nocy albo zje 40 , 50 albo wcale takze morze zaczne robic mu pic 😉
ide zrobic sobie kawke i mlodego nakarmic i za rosołek sie biore mniam mniam 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szósta,

Wczoraj Dawidke dokazywal do 22.15 😮 😮 😮 ale jak zasnoł to spal jakl kamien do 7.30 🙂
i tez Kkasia malo zjadl bo wczoraj o 20 zjadl 180 a dzisiaj rano jakies 50 😲i stoi mleczko i czeka w podgrzewaczu 😉

Zuzikau na zapas sie nie nacieszysz ale pewnie ze korzystaj i molestuj memnzolka 🙂

Komsi a co wyście z Kinomel wczoeaj poinprezowali? jakis melanz w domu? 😜

Sylwia to pisz maile do allegro i ich przyciskaj, weekend nie powinien miec znaczenia bo i tak tam ktos jest w weekendy,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:*

U nas nocka bardzo spoko 🙂Malej teraz puscilam Fasolki i dziecko zasnelo na ciotecznej piersi, bo wprowadzila sie do nas moja siostra ze swoim psem terierem rosyjskim.Juleczka pokochala Miske miloscia wielka i na cale szczescie sie jej nie boi.

Kwasiek Jula wazy kolo 7 kg.Ona tak ma...jest chudziutka i dlugga.taka drobniczka z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...