Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Piotrus przesypia całą noc tzn spi około 12 godz w nocy i przez dzien ma 2 dzemki około 12 spi 30 minut i 16 troszkę dłuzej bo około godzinki. Są dni ze w dzien spi tylko 2 razy po 25 minut. '

Ja wzięłam sie za segregacje Piotrusiowych ubarnek i stwierdziłam ze on w polowy rzeczach nie chodził. 🤪 A ile ma ubran co ja z tym zrobię jak nie mam miejsca na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydawało, że Mały śpi mało w ciągu dnia, ale stwierdziłam, że jeśli przesypia tyle w nocy to w dzień nie potrzebuje więcej snu. A tu proszę. Wychodzi na to, że w porównaniu z Waszymi Maluchami mój to nie tylko nocny ale i dzienny śpioch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Ja slyszlam zeby dziecku zalozyc buciku jak to jest tylko mozlwie najpozniej i tego sie bede trzymala.Do tej pory Malej zakladam same skarpetki i wole przykryc kocykiem, niz zalozyc trzewika, ktory de facto i tak spadnie.A chodzikom tez mowie nie, podobno lepiej jest dac dzieku duzy karton, atrakcyjnie pomalowany niech go sobie popycha przec cale pomieszczenie, chyba na takiej zasadzie dzialaja te pchacze.
Dziewczyny czy ktoras widziala dzisiajsze Dzien dobry TVN o zlobkach, ja widzialam tylko czesc i moment jak jakas tam babeczka mowila, ze dzieci chodzace o zlobka czesciej korzystaja z psychiatry i psychologa sa agresywne itp. Brak slow, z tym ze czesciej choruja moge sie jeszcze zgodzic, ale reszta rzeczy jest chyba naciagana.
Julka poszla na drzemke...A nam sie udalo zlozyc papiery do mopsu moze sie uda.Najwazniejsze, ze przebrnelismy przez ta biurokracje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mni Ola już od dawna mało śpi w dzień w domu to drzemka 20 -30 min., czasem zdarzy się 40 min, ale bardzo rzadko. Drzemka jest w łóżeczku lub przy piersi, jedynie dłużej śpi na spacerze, zależy ile spacer trwa, ale potrafi lulać od 1-2 h, zdarza się też i 3 h. Niestety przesypianie całej nocy jak kiedyś odeszło w siną dal, teraz to budzi 2 razy w nocy, przy tym katarku budziła się i częściej.

Dziewczyny pozazdrościć Wam dzieciaków, że śpią w dzień i w nocy.

Zmykam, bo mała marudzi mi na kolanach i jakiejś wścieklizny dostała, jak ni uspokoi się to dostanie pierwszy raz czopka i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no z tym lataniem na boso to ja sie pd Ann i Zuzkiem podpisuje, po chacie to chyba ze latem i to porzadnym bo dywanow brak... jeden na caly pokoj.... maly dywan w poronianiu do pokoju, zreszta na nim stoi stolik do kawy(e wiekszej mierze tzw podnozek) a piszac o lataniu na boskaa mialam wizje mlodego gdzies nad jeziorem 😉
Bylismy na dworze masakra, zimno typu czulam sie jak nad morzem w czasie mrozu... niby nic ale jak wiatr zpdoa to trzask zebow, a u Niuncia dziasel, ktore niemilosiernie chyba daja mu czadu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekwe co bybylo gdybysmy sie kiedys wszyskie spotkaly? 🙂

Anulka mialam Ci poiwedziec, ze Jula tez jest reklamozerczynia 🙂Najbardziej lub reklame Heyah jak ten pies czy kot obiera z furta tego byka czy barana.Przy tej reklamie nie wazne co by nie robila zostawia wszystko i leci na czworaka na skraj lozka, zeby byc blizej TV 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
Ciekwe co bybylo gdybysmy sie kiedys wszyskie spotkaly? 🙂


pijanstwo 😁

Koniecznka, jeden ząbek wyszedl tylko częściwo - taki maly kawaleczek, reszta jest tuz pod dziaselkiem. I ciut glebiej jest drugi zabek. czy idą następne? nie wiem, ciężko jest mi zajrzeć do paszczy 😞 i gratulacje dla kolejnego siedzącego samosia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...