Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
koniecznka83 napisał(a):
Kwasiek a myślałam, że już oba się przebiły i macie to za sobą...

A Samoś dziekuje za gratulacje

No właśnie nie i przez to to zapalenie dziąseł 🥴 no ale duże będzie miała te zębiska, więc trochę czasu na nie potrzeba... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Konieczynka gratulacje dla Antosia:* i calkiem dobry pomysl masz, moglybysmy sie gdzies razem umowic tylko niech juz cieplej bedzie 🙂Ciekawe co na to Laaf?

Sylwia Julka wymiata przy Fasolkach"jagódki"
Zuziak Zuzia cudnie sie smieje i smiga jek perszing 🙂

A co spotkania to bylo by fajnie wszystkie Was zobaczyc i Wasze dzieci i porozmawiac w realu.Musimy cos pomyslec na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waja byłoby miło. Tylko pytanie co na to Laaf. Wieczorkiem pewnie się dowiemy.

Kurcze ale Zuzia zasuwa. Chyba nic się nie chwaliłaś, że raczkuje?? Albo mnie coś ominęło. I jaka ona drobna. Mój Mały to taki klusek, że hej... Ale te Małe forumowiczki zdolne. Raczkują, wstają tylko chłopaki coś się w tej materii ociągają. Jak to chłopaki 🙂

Kwasiek
kurcze to się Mała nacierpi. Ciekawe jak to u nas będzie z tymi górnymi, bo dolne wyszły bez większych trudności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka83 napisał(a):


Kurcze ale Zuzia zasuwa. Chyba nic się nie chwaliłaś, że raczkuje?? Albo mnie coś ominęło. I jaka ona drobna. Mój Mały to taki klusek, że hej... Ale te Małe forumowiczki zdolne. Raczkują, wstają tylko chłopaki coś się w tej materii ociągają. Jak to chłopaki 🙂


bo ona ogólnie pełzała już odkąd skończyła 5 czy 6 miesięcy ale raczkowac to od kilku dni tak jak na filmiku wcześniej to dwa kroczki i bach na brzuch i zaś pełzać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chcialam i ja wyrzucic dzis terroryste przez okno, chcial zasnac, nie chcial zasnac, ryczal, smial sie, w koncu po 1,5h skapitulowalam wyjelam z wora wcisnelam w spodnie i wrzucilam do hustwaki, i co ? i smial sie zza smoczka, teraz lezy w lezaczku i od 40minut oglada bajki na cartoon network w morde jeza i se spiewa do tego!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Zuzi, jest cudowna. Z resztą jak wszystkie brzuszkowe dzieciaczki 🙂 🙂 🙂

Ja ide kąpać Piotrusia a potem do pracy nam 2 wience na jutro. Rano jedziemy do kardiologa z Piotrusiem, mamy na 7.40 wiec o 6 pobudka bo jedziemy do kardiologa 30 km. Ale się denerwuje co z tym jego serduszkiem będzie. Wiem tylko ze jeszcze mu się nie zrosło ale może jest jakaś poprawa. Trzymajcie kciuki za serduszko Piotrusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi wiem o co ci chodzi... 🤢 takie marudzenie jest najgorsze chce coś i nie chce... wrrr... 😠 😠 😠

Madalena bedziemy trzymać kciuki ;*;* pewnie przez sen bo ja o tej godzinie z Zuzką jeszcze śpiocham ale jak wstane to bede trzymać ;*

a i po oklasku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, oj znamy te numery i my 😉 Dziś to najwięcej jazdy było przy cycu jak dzidzuisiątko nasze natychmiast zasypiało snem sprawiedliwego a jak tylko odkładałam do łóżeczka, włączało syrenę 😠 A poza tym dziś rozpracowywał komodę czego rezultatem jest dziura w czole 😉 Poza tym postanowił się podłączyć do Liveboxa Neostrady, musimy mu znaleźć jakieś nowe mieszkanie bo na podłodze długo by nie przeżył 🤪

Madalena, Sylwia, trzymamy kciuki za pomyślne wyniki badań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ipozanlam winowajce "tego" humoru u mojego syna, nazywa sie prawa dolna jedynka!!!! 😆 Nie widac go jeszcze ale slychac! Dziaselo w tym miejscu taki punkcik ciemno rozowy w sensie kreska! i jak postukalam uslyszalam !!!
No wiec od dzis moge sie obnoscic z textem ze mam JENDOZEBNEGO syna!!!! 🙃

Naturalnie spokojnie pogadal z babcia i sciocia na skypie, posiedzial powyglupial sie posmial w niboglosy, zjadl flache i padl jak kawka... no wcale mu sie nie dziwie, spal tylko z rana 1,5h... okolo... No to ciekawe kiedy pierwzsa pobudka...?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek mowie Ci to na stowe zab!!! Maxym od wczoraj taka maruda byla, i dzis wieczorem wypchal sie czort! Jutro wieczorem czas na Zuzie 😉 Spokojnego bronka przed tv 😉 Ja w maju sie nachlam bronkow,, a niedlugo to zrobie sobie dyspense i zorganizujemy jakas domowke ze znajomymi 😉 to sobie jakiego drina giganta zrobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola też popołudniu marudziła, jak mąż wrócił z pracy nie musiałam mówić nic, bo na wejściu mnie zobaczył siedzącą z Olą na jej placyku zabaw i powiedział, że Ola znowu wymęczyła mamę 😉

Moja Księżniczka dołącza do bandy czerwcowych chłopaków, bo jeszcze nie raczkuje i nie wstaje.

Zuziek, Zuzia ma śliczny i rozbrajający uśmiech 🙂 no i proszę jak zasuwa i wstaje - bardzo ładnie 🙂

Gratulacje dla siedzącego Antosia-Samosia i Maxymka jednozębnego 🙂

Dobrej nocy Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Maxymola 🙂 To już nie będzie bezzębny dziadunio szczerbunio 😉
A i dla siadającego samosia też 🙂
Zuzka wymiata jak zwykle 🙂

A ten nasz cyborg padł o 23 a teraz od godziny gdzieś (6:40) świeżutki i gotowy do zabawy 🤪 W nocy miał tylko 3 pobudki, mamusia nieco więcej, bo były jeszcze fałszywe alarmy 😉

Mam nadzieję że Madalena niedługo pojawi się z dobrymi wiadomościami, bo już są pewnie po badaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

Nie było mnie wczoraj popołudniu a tu proszę Zuziua zasuwa, Maxiowi ząbek wychodzi... no no no 😆

Moja mała za najlepszą zabawkę uważa reklamówkę z H&M i butelkę wody mineralnej. Człowiek się cieszy, że zabawki kupuje a tu takie darmowe rozrywki:P 😁

Madalena u nas Marysia też ma dziurkę w serduszku, ale kardiolog mówiła, że to nic poważnego jak narazie. Jeśli się to nie zrośnie to dopiero w dorosłym życiu może się coś pojawić, ale niekoniecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hejka 🙂

boszzzzzzzze babole nasmarowalyscie 14 stron i wczoraj nie mialam juz sily doczytac 😁

TAk wiec Dawis tez bezzebny nadal ale wieczorkiem mial faze placzu (nie ryku) i musialam uspic go na rekach 😮 (ostatnio wczesniej jak 21.30 nia uspypia:unsure 🙂. Dostal wczoraj kojec i sobie w nim siedzi teraz 🙂

KOniecznka, Waja jestem jak najbardziej za spotkaniem ale sobie pomyslalam zeby troszke cieplej sie zrobilo i np. moglybysmy spotkac sie na pergoli, tam jest gdzie polazic po parku, popatrzyc na fontanne? Co Wy na to? BO jak juz sie cieplej zrobi to te 2h mozemy pospacerowac i posidziec np na laweczce (jak te czorty nasze nam pozowla 😜)

KOmsola no i gratulki dla Maxyma!!! 🤪 🤪 🤪 Doczekalas sie na pierwszego kielka 😜 (weim wiem nie kielek a jedyneczka 😉)

Zuziaku, Zuzka wymiata jak ta lala inapatrzec sie nie mozna ale Igusia Sylwi to juz normalnie gigant, babol nie ma 7 miechow a jak zasuwa....fiu fiu 🤪 🤪

NO i ja jestem ciekawa co u Piotrusia ale tz jestem dobrej mysli jak Kwasiek 🙂

Sylwia a Igusia tez miala problemy z bioderkami ze teraz ma znow badanie?

Achas ktoras z Was (nie pamietam:blush 🙂 pisala ze jej bachorek lubi ta reklame z bykiem i psem ktory ma na sobie welne heyah...moj Dawid jak kamien zamiera jak ona leci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas pobudka była przed 24 i 4. Mała wstała po 6.30.

Ja to jestem w gorącej wodzie kąpana, ale że wolę dmuchać na zimne, to postanowiłam obniżyć łóżeczko na ostatni 3 poziom nie czekając jak mąż wróci w niedzielę z wyjazdu integracyjnego albo jak moi rodzice znowu u nas będą. Rozkręcenie poszło mi z wielką łatwością, ale skręcenie już nie, wogle nie udaje mi się przykręcić do łóżeczka podstawy na materac. No i zadzwoniłam do mamy, bo tata akurat nie odbierał, żeby tatuś przyjechał po pracy z pomocą, bo jak ja dziecko położę wieczorem spać. Olcia jeszcze nie wstaje, ale z rozwojem nowych umiejętności jak wiemy u dziecka może to być kwestia tygodni albo kilku dni, a może nawet 1 dnia - różnie to bywa.

Agulka, Olcia też lubi bawić się butelką po mineralce i jak widzi siatkę albo coś szelszczącego to ma taki zaciesz na buźce łapki wyciąga po tę rzecz 🙂
No to są 2 dziewuchy wśród bandy chłopaków 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...