Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
doberek ;*

ja wczoraj juz nie zajrzałam bo mialam masakre żołądkową i maksymalny ból błody 🤢 miałam z gośćmi se posiedzieć i se winka napić a tu dupa przesiedziałam w kiblu bo mi cos na żołądku siadła i za cholere nie chciało wyjśc 😞 nawet na kacu takich akcji nigdy nie miałam 😞

młoda na szczęście wyczuła sprawe i była grzeczniutka zjadła ładnie kaszke szybko poszła spać itd. wstała 8:36 a ja próbuje naprawić mój żołądek i tradycyjnej kawy z rana nie dam rady...

Komsi Gratulacje dla Maksyma ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 😉 Kubus sie obudził po 1 a potem po 4 zjadł i spał dokoło 8, ale ja i tak wstałam a on sobie pogadał w lozku sam. Maz idzie do Kościoła a ja dziś dyzuruję przy synku, niedługo to wszyscy razem pojdziemy do Kościółka wiosną, nie moge sie doczekać.
Kubuś to samo chlapie jakby pedałował, dlatego jak siedzi w waniie to wtedy rączkami chlapie, ammy dywan w drugim pokoju i tam go kapiemy, dywan i tak wyschnie'P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas przy kompaniu to cały pokój mokry my mamy w pokoju wykładzinę dywanową wiec na około wanienki obkładam ręcznikami a my to jesteśmy cali mokrzy 🙂

Piotruś ostatnio strasznie marudzi a w dodoatku pokaszluje a w srode ma szczepienie i chyba znow nic z niego nie bedzie 😞
Mąz poszedł do kościoła a ja pojdę na 12.15. Też bym chciała chodzic razem z M ale w nas w Kościele Ksiądz sie czepia jak dzieci płaczą wiec chyba prędko razem nie pójdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

My tez kapiemy w pokoju,bo lazienke mamy raczej zimna.A Jula chlepie lapkami, nozkami zazwyczaj na Wojtka 😉Ale zle nie jest nie mamy powodzi w pokoju, wiec luzik 🙂Nocka super, tylko pobudka zdecydownie za wczesniej 7.30.
Idziemy dzisiaj na festival pizzy i chyba to bedzie moja ostatnia wyzerka na dlugie miesiace, bo patrzec juz na siebie nie moge, wiec zaczynam diete, tym bardziej, ze piersia juz karmie tylko wieczorem i w nocy, wiec moge sobie zaserwowac jakas mala dietke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ksiadz sie wkurza ze dzieci placza... no nie wierze co czytam...

Ann my od powrotu z majorki kapiemy mlodego w duzej wannie. na poczatku lalismy mu duzo wody i sobie plywal, a teraz tak na styki, ze lezy sam i sie wyglupia, ja lub m tylko asekurujemy zeby sie nie obkrecil i moze chlapac wariowac ile chce. Z duzej wanny nie tak latwo o mokra podlge, choc zdarza sie nie powiem...

Bidna Zuzku, mam nadzieje ze dzis juz lepiej. Oj a mnie lepetyna bolala z rana.... za duzo wina... ale juz jest lepiej.

Dziekujemy za gratulki zebate 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela 64 kg, a to przypomina mi czasy jak wazylam 67 kg i czulam sie jak pulpet.Po ciazy wazylam 59 kg przez jaies kilka miesiacy, ale potem odkrylam, ze Julka nie ma uczulenia na czekolade i sie zaczelo...Dzisiaj ubralam swoja ulubiona bluzke, ktora do tej pory byla luzna, a tu ledwo sie zmiescilam i swierdzilam...basta 😉


Zuziaczku wiem co czulas, bo ja ostanio mialam cos podobnego, koszmar jeszcze do tego zimna mi bylo i czulam sie jak zwloki, jeszcze na to wszystko JUlka sie obudzila i nie spala do 1.30:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, mam nadzieję, że to nie grypa żołądkowa. Mój mąz by powiedział, że wina kuchni teściowej - zawsze jak zje coś u moich rodziców, to rewolucje żołądkowe ma gwarantowane 😁 😁

my niedawno wstaliśmy 😎 Aga dziś pięknie (!!!) spała - raz się obudziła! 🤪 🤪 🤪 dostała cyca i po 2 minutach znów spała 😉 tak więc dziś i ona jest zadowolona, i my 😉

zjemy śniadanie i uciekamy - ja do moich rodziców, a mąż do swoich. Mam nadzieję, że bezpiecznie wróci do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czolem 🙂

Nie wiem czy pisalam ale grtaki dla Maxymaka 🙂 a jajk on znosi zabkowanie?

Madalena ja tez oczom nie wierzylam jak przeczytalam o tym ksiedzu 😮 😮 co on pojebany jest?????w kazdym kosciele proszas ie zeby dzieci przychodzily nawet te malusienkie!!!! NOrmalny idiota i nie bede przepraszac za te slowa bo to oburzajace jest i od razu sie w sciekam jak cos takiego slysze...!!!

Waja ten festiwal pizzy to rozmumiem w gronie rodzinnym? chyba ze znow we wrocku jakas
impreza a ja nie kojarze 😉

Zuziaku a cos Ty zjadla ze sensacje mialas?

dzisiaj zabiram moja miske i jej szczepanka na jazde samochodem a niech sie dzieciaki ucza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Waja, ja bym się z Tobą z chęcią wymieniła tkanką tłuszczową 😉 ty masz 5 kg więcej, ja mam 5 kg mniej. To co, umowa stoi? Obie byłybyśmy happy 😎 🙃


Kwasiek a nie chcesz moich 20 kg? 😁 😁 😁 😁

zemu taka separacja z rodzicami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf prawdopodobnie to przez bigos co mama odmroziła na obiad... 🤨 ale takiej męczarni to jeszcze nie miałam...
Waja tez mi było zimno jak cholera dzisiaj już jest OK
Kwasiek to chyba na pewno nie grypa żołądkowa... a u teściowej nic nie jadłam akurat wczoraj zaczeło się zanim zdąrzyłam cokolwiek zjeść i wypić... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Waja, ja bym się z Tobą z chęcią wymieniła tkanką tłuszczową 😉 ty masz 5 kg więcej, ja mam 5 kg mniej. To co, umowa stoi? Obie byłybyśmy happy 😎 🙃


Kwasiek a nie chcesz moich 20 kg? 😁 😁 😁 😁

zemu taka separacja z rodzicami?


20 kg? Chyba ciut za dużo jak na mnie 😉 toż to prawie 50% tego, co teraz ważę! 😁

a separacja, bo mąż jedzie się pożegnać z dziadkiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
laaf napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Waja, ja bym się z Tobą z chęcią wymieniła tkanką tłuszczową 😉 ty masz 5 kg więcej, ja mam 5 kg mniej. To co, umowa stoi? Obie byłybyśmy happy 😎 🙃


Kwasiek a nie chcesz moich 20 kg? 😁 😁 😁 😁

zemu taka separacja z rodzicami?


20 kg? Chyba ciut za dużo jak na mnie 😉 toż to prawie 50% tego, co teraz ważę! 😁

a separacja, bo mąż jedzie się pożegnać z dziadkiem... 😞


ajjjjjjjj to juz tak zle z nim? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety tak jest u nas patrzą brzydko z ołtarza jak dziecko płacze czy gania po kościele. W dodatku to niektórzy twierdza ze dziecko jeszcze nie rozumie a w dodatku rozprasza innych w Kosciele. Ale w lecie bede chodziła to Koscioła godzie wiekszosc ludzi jest na polu i mozna sobie wózkiem stać i nikomu dziecko nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
pytasz o awatar? 🙃 😁 😁 😁 😁 😁 😁

śliczne dziecko prawda? ☺️ 😜


a jakze ze sliczna 🙂 Dawid brzyduli by nie bral 😁 😁 😁
wlasnie tatusiowi Dawidka pokazałam nasza przyszla synowa 😉 i jest za 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...