Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madalena napisał(a):

Kuzyna syn 4 letni trafił do szpitla bo zatkało mu jelitka kałem i prawdopodobnie bedzie operowany. Biedne to dzieciątku od urodzenia choruje a lekarze nie wiedza co mu jest. Nie przybiera na wadze nie rosnie i wogule biedny jest ciagle cos go trapi. 😞


a wcześniej nie miał problemów z trawieniem albo z drogami oddechowymi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
On od urodzenia ma problemy z układem trawiennym. Podejrzewali mukowiscydozę. Ma tez problemy z tarczyca od wiosny ma brac hormon wzrostu. Zaczeło sie od tego ze nie zrobił smułki po porodzie.
Ona byla w ciazy blizniaczej i jeden plod obumarl a lekarz tego nie wykrył, podejrzewają tez ze martwy plod tak wplynal na rozwoj tego drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Zuziaku to i dobrze ze jest jak jest 🙂 tzn. jak bedzie mial przerwe to pewnie bracholek dla Zuzki sie pojawi 😁zartuje...pewnie sie rzucicie na sibie i wiory beda latac 😁 😁 😁
ale tak na powanie...mowi sie pieniadze nie graja roli...phiiii nigdy nikt nic glupszego nie wymylil!!!! swiatem rzadzi pieniadz i nic tego nie zmieni....owszem milosc itp. jak najbardziej ale jak przychodza problemy z kasa to kazdy zwiazek jest narazony na schody...


podpisuje sie pod tym rekami i nogami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej 🙂 🙂

co do refluksu, to Ann nigdy nie pisała, żeby się Staśkowi ulewało, więc wątpię, żeby o to chodziło 🙂 Aga np. ulewa od pierwszych chwil życia aż do teraz, gdzie teoretycznie już problemu być nie powinno. No ale ładnie przybiera na wadze, więc nikt jej w kierunku refluksu nie diagnozuje...


moja też taki obrzyganiec od początku teraz już duużoo mniej ale przseważniej jak uleje to na mnie a nie na siebie

a mi się coś porobiło z gardłem nie boli mnie tylko mam takie uczucie jak bym miała kłaczka w środku i łaskocze i odkasłać sę tego nie da i musze się napić koniecznie bo tak mnie to męczy że zaraz świeczki w oczach stają a jak mam np tik taka to jest ok i nie wiem jak się tego pozbyć

mi się dziś śniło że czułam ruchy drugiego bobaska he he ale jeszcze z rok musimy się wstrzymać

ostatnio czytałam w gazecie (Angora) że klientka urodziła bliźniaki i miały różnych ojców he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Ech prez weekend nie miałam jak do Was zaglądnąć bo byliśmy u moich rodziców więc teraz nadrabiam 🙂 (mam chwile bo mają prąd wyłączyć)

Marysia zaczęła chodzić spać o 21 😮 i budzi się za to tylko dwa razy o 2 i o 4, a o 7 jest gotowa do zabawy. Maja nauczyła się też ostatnio wyciągać rączki do góry jak widzi kogoś 😉 mały wymuszaccz tak się ślicznie uśmiecha do tego, że ie sposób jej nie wziąć 😉

Teściowa z moim mężulkiem też zaczynają ją stawiać na nóżki. trzymają ją za rączki a mała stoi a później dyskoteka. Sama nie wiem czy takie wymuszane stawianie jest dobre ale nikt nie chce słuchać, że może to za szybko, że lepiej jak sama zacznie... 🤔

Dzisiaj muszę m. upiec ciasto do pracy (wymyślili sobie że każdy przynosi ciasto tak bez okazji a teraz kolej na niego) muszę jakieś dobre wyszukać 🙂
AAAA zaczęło mi przybywać kg 🤪 🤪 tylko nie wiem skąd to się bierze. Chyba że tarczyca daje znowu znać o sobie 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Cześć 🙂
Teściowa z moim mężulkiem też zaczynają ją stawiać na nóżki. trzymają ją za rączki a mała stoi a później dyskoteka. Sama nie wiem czy takie wymuszane stawianie jest dobre ale nikt nie chce słuchać, że może to za szybko, że lepiej jak sama zacznie... 🤔


Agulka nam pediatra i ostatnio ortopeda (bo byliśmy na usg bioderek) mówili żeby absolutnie nie stawiać dziecka na nóżki bo dziecko samo wyczówa kiedy jest na siłach i może stanąć i tak jak moja sama wstaje to mówili że ok że sama sobie krzywdy nie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 U nas nocka trochę lepsza niż poprzednia, ale kaszel nadal jest, więc idziemy do tego lekarza.
Laaf, tak Stasiek śpi wyłącznie na brzuchu od czasu kiedy skończył bodajże miesiąc albo nawet wcześniej. Inaczej nidyrydy 🥴 Ostatnio miałam na ten temat rozmowę w aptece, jak mi pani mówiła że przy katarze trzeba dziecko układać wyżej. Ja jej że on na brzuchu śpi, na to ona z wyrazem dzikiej satysfakcji w oczach strzela do mnie: "A kolki miał?" Ja jej że nie miał, a ona już całkiem szczęśliwa: "No właśnie, to dzięki temu 🙂"
Co do ulewania, to Stasiek trochę zawsze ulewał ale nie jakoś masakrycznie więc nie zwracaliśmy na to uwagi. Przy pierwszych rotarwirusach nawet kazali nam czekać godzinę pod gabinetem aż mu się uklepie w żołądku, bo mu się tak ulewało że by zwrócił całą szczepionkę (i tak próbował ją wypluć czym wzbudził dużą radość pielęgniarek). Teraz ulewa czasami mocniej a czasami tak że nie widzimy tego nawet - przy ostatniej wizycie u lekarza kilka razy zakaszlał i pytaliśmy co to, lekarka zajrzała do dzioba i powiedziała że trochę mu się ulało i to dlatego.
A co do refluksa to nie musi być aż tak masakrycznie - syn znajomych też miał i jedyne co mieli robić to uważać żeby go odpowiednio układać - teraz jest już ok.
Dobrego dnia, odezwę się jak wrócimy (po południu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia wtedy dla Stasia ;*

Ja jak podaje rece mlodemu jak lezy to on zamiast siadac wstaje, wtedy go potrzymym troche na stojaco, i sadzam.
A wlasnie dziewczyny, mam tarke metalowa, tre na niej jablko od 2ch dni dla maxyma, mama mnie stryala ze powinnam szklana lub plastikowa. I co? jak myslicie, nalezy sie zaopatrzyc, czy bez obaw dalej metalowa, cholera blender tez przeceiz metalowy...ja juz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*
pomysle właśnie o tej pracy 😉
Kwasiek Adam nie ma dorywczej pracy ma normalną umowe o prace... ile bedzie trzeba tyle bedzie tam pracował... 🤨
a lutowego bobaska chcemy bo Adama tata brat i on sam są z lutego i jakoś tak się mu ubzdurało żeby był tez lutowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laafiku dreszcze od przespania 😉 nie no jaja se robie, humor mam od rana dosc ok, chata pusta stary w pracy, maxym zebowy ale ok jakos oganira sie sam. Ja dzialam posciel zmieniam, zmywara juz gotowa, zaraz wykombinuje jakis obiad... moze pomidrowy krem dukanowy zmontuje na dzis 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. U nas nocka w miarę pomijając ten fakt że chłopaki ciągle są chorzy. Gorączkują cały czas ale byliśmy na pogotowiu w sobotę i osłuchowo niby wszystko ok ale o 12 mamy wizytę u naszej pani doktor i w końcu może się wyjaśni co to za cholerstwo się przypier.... do moich kochanych chłopaków.

Napisze wam później coś o moim m bo teraz za bardzo nie mam czasu ale jestem w szoku.

Miłego dnia. Odezwę się po lekarzu jeśli nie wylądujemy w szpitalu bo mam takie przeczucie.

Buziaki i po oklasku dla każdej dla której będę mogła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 Kubus miałą 2 pobudki o 23 i po 3 potem o 7 30 i o 8 wstalismy, teraz spi od 20 minut, ale pewnie zaraz sie obudzi, ja umyłam włosy i sobie przedkompem chwile siedze bo maseczke na twarz nałozyłam. Kuzynka jednak wczoraj przyjechała ze swoim i maz z jej chłopakiem popili 😉 A tak wszystko ok, Kubus grzeczny i widac juz 2 jedynkę, pewnie lada dzień wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalenia widzisz miałam odpisać i zapomianiałam ☺️ Marysia miała kontrolę z początku co 2 tygodznie później co miesiąc a teraz mamy przerwe aż do maja. Mała ma dziurkę w serduszku. Z tego co w karcie znalazłam nazywa się to ASD II. Proporcje komór i przedsionków też musiały się wyrównać. Tak jak pisałam jeśli się to zrośnie to super, a jeśli nie to ok. 20 roku życia mogą wystąpić drętwienia połowy ciała, albo samych kończyn (wtedy powiedziała, żeby przypomnieć sobie o tej wadzie). Jak narazie nic się nie dzieje więc kontrole mamy rzadziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem..., ale wydaje mi sie, ze rosól to zupa dosyc specyficzna , ktora latwo sie psuje.I moze tesiowej najlatwiej bylo zrobic na niej ogorkowa, bo z zepsuty rosól jest kwasny podobnie w jak ogorkowa.Kompozycja smakow idealna 🙂

A co stawiania Malej to powinnas porozmaiwac z mezem, zeby tego nie robil, bo to moze tylko jej zaszkodzic, skoro dziecko samo nie wstaje to znaczy, ze nie jest na to gotowe i kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...