Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Te co my mamy (te z owockami) są BabyOno i nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie śmierdziały (tzn. trochę tak, ale ujdzie). Ok, jak już rozłożymy te większe (pewnie dopiero w sobotę bo najpierw trzeba wymyć i wywietrzyć), napiszę co o nich sądzę.
Koniecznka, a Ty napisz pls jak będzie z tymi rajstopkami. Też myślimy żeby kupić takie z antypoślizgiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ann jasne.
A jeśli chodzi o gadżety do raczkowania. To są jeszcze nakolanniki. Ja jakoś nie jestem do nich przekonana, bo mam wrażenie że takiemu Maluchowi będą krępowały ruchy ale może ktoś się skusi i podzieli opiniom na ich temat.
Są takie: http://http://allegro.pl/nakolanniki-do-raczkowania-pieluszki-wielorazowe-i1427637979.html
lub: http://allegro.pl/nakolanniki-do-raczkowania-ochraniacze-6-24-m-i1429434688.html
Jedno jest pewne. Są praktyczniejsze niż rajstopki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny znalazłam coś spełniające nasze wymaganie. Duża, słuząca dziecią do zabawy i raczkowania, z dużymi elementami itp tylko cena jest wysoka. Oglądnijce tez filmik 🙂
http://www.fabrykawafelkow.pl/dla-dzieci/maty-dla-dzieci-/333-mata-play-spots-roznokolorowa-bri.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moja Zuzka ma zwykłe rajstopki nawet bez antypoślizgu i nic jej nie ma i po panelach i po dywanie wszędzie śmiga bez problemu i myśle że to najlepszy sposób dla dzieciaczka... jak dla mnie to już wymysł i chwyt marketingowy... 😮 żeby tylko kase zarobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze ochraniacze sa zbedne ale rajstopki sa fajne. Widziałam jak szwagierki dziecko raczkuje po panelach nozki rozjeżdżają mu sie na wszystkie strony nie wspomne o chodzeniu. Mi sie wydaje ze one sa fajne zeby dziecko sie nie ślizgało a i w kolanka na płytkach nie bedzie mu zimno.

Ja mam wszedzie grube wykładziny dywanowe wiec nie bedzie z tym problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem jaka bym chciała sypialnie i pokój Piotrusia. Mam problem z kuchnia jadalnia i salone bo sa otware i stanowia jakby jedno podzielone pomieszczenie w kształcie litery L. Zastanawiam sie jaka kolorystyka powinna byc w takim rozkładzie( czy wszystko w jednym kolorze czy jak) Czy meble w salonie maja byc podobne w stylu do tych w kuchni. A i w tej otwartej przestrzeni schody drewniane na poddasze. Nie mamy zielonego pojecia jak sie takie przeszczenie mebluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena projektu – często trudno jest usłyszeć konkretną cenę za projekt. Musimy to oczywiście ustalić przed podpisaniem umowy. Najczęstszym sposobem wyceny jest ustalenie kwoty za metr kwadratowy projektowanej powierzchni. Niektórzy architekci wyceniają każde zlecenie indywidualnie.
Jak w wielu innych dziedzinach, cena jest związana z jakością usługi, ale nie zawsze najdroższy projektant jest tym najlepszym. Nie należy jednak sądzić, że uda nam się zdobyć prawdziwy projekt wnętrz po "okazyjnej" cenie. Takie ceny oferują na ogół osoby nie mające doświadczenia, które dopiero zaczynają działać w branży. Nie należy zatem oczekiwać, że uda nam się znaleźć dobrego architekta, który weźmie mniej niż 50zł/m2, zakładając oczywiście, że chodzi o projekt całego domu lub mieszkania. Przeciętna cena na Śląsku waha się pomiędzy 50-100zł za kompleksowy projekt. Osoby oferujące swoje usługi za dużo niższe kwoty należy omijać szerokim łukiem – za błędy projektanta zapłacimy znacznie więcej, niż wynosi różnica w cenie; dodatkowo nasze wnętrze będzie znacznie gorzej zaplanowane. Bliżej Warszawy ceny są oczywiście dużo wyższe, liczący się projektanci żądają z reguły powyżej 100zł/m2. W przypadku aranżacji niewielkich pomieszczeń, np. samej łazienki czy kuchni, cena ustalana jest indywidualnie. Aby wybrać konkretne biuro, najlepiej jest umówić się na spotkanie – każdy prawdziwy architekt chętnie spotka się z klientem, by omówić z nim szczegóły współpracy i wytłumaczyć, co dostanie w zamian za zainwestowane pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, ja mam wózek Roan Marita http://www.roan.pl/index1.php?p=mar. Na leżąco Ola jest taka długa jak gondola, czyli juz na styk, chociaż jak napisali dł. gondoli 82 cm, ale wymiary swoje, a dziecko swoje. W gondoli stelaż pod materacem ma regulowane oparcie, które od leżącego można podnieść do pozycji siedzącej, ale wydaje mi się, że jej juz nie wygodnie.

Kwasiek, jak piszesz o przewijaniu Agi to jakbyś pisała o Oli, mam to samo, cwaniary małe zabawki z przylepców sobie robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a oglądacie dekoratornie? Ja ostatnio wpadłam na pomysł że jak się postawimy to żeby ich zamówić bo w sumie to się płaci tylko za materiały których używają a to i tak trzeba kupić i meble też a najgorzej to właśnie salon kuchnie i jadalnie ale mój mąż oczywiście że nie bo nie będzie pajaca z siebie robiłw tv i woli normalinie kogoś wynająć taa ciekawe za co 😮

a tu macie
Zasady zgłoszeń do programu DEKORATORNIA

1. Krótki opis domu/mieszkania.
2. Zakres prac remontowych, stylizacyjnych.
3. Miejsce realizacji.
4. Inwestor musi wyrazić zgodę, na wykorzystanie wizerunku w programie oraz brać udział w pracach i zdjeciach.
5. Po stornie producenta programu pozostają koszty:
- projektu aranżacji
- praca stylistek
- praca ekipy remontowej - 2 dni
6. Koszty wszystkich innych materiałów niezbędnych do metamorfozy pozostają po stronie właściciela mieszkania/domu.
7. Istnieje możliwość uzyskania dużych rabatów, przy zakupie materiałów naszych partnerów.
8. Jeśli Inwestycja jest poza Warszawą i okolicami inwestor musi się liczyć z poniesieniem kosztów podróży i pobytu ekipy.
9. Dokładne zapoznanie i akceptacja (regulaminu Dekoratorni) oraz nadesłanie formularza zgłoszeniowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki wozek ma maxyma laska, super ten gleboki o trzy tygodnie od maxyma starszy i smiga jeszcze w gondoli 😉

A co do smierdzenia puzzli to pewnie po umyciu i porzadnym wywietrzeniu da sie rade.

My mamy dywan na srodku pokoju jak sie stolik ktory na nim stoi przesunie maxym moze smigac, choc jeszcze mu daleko do smigania 😉 a potem no coz musi sobie chlopak radzic 😉 po panelach 😉 bo musialbym na cala chate polozyc jakies pianki czy koce. skiety antyposlizgowe i niech lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oglądaliście rozmowy w toku dzisiaj?
była klientka co sprzedała swoje dziecko za 30 tys tylko miesiąc starszy od naszych brzdąców i w ciąży jej płacili 3 tys miesięcznie a dziecko było z invitro i ojcem jest facet faktycznie i zrzekła się praw rodzicielskich na niego
klientka ma 2 córki trzecią oddała do adopcji bo była chora i teraz stwierdziła że bardzo kocha tego chłopczyka i wystąpiła do sądu żeby jej dziecko oddali a ona sama nie pracuje i nie ma na utrzymanie tych dwóch córek i wogule jakaś nierozgarnięta ta baba jakby ją siłą od wideł oderwali

co o tym sądzicie? myślicie że ten chłopczyk powienien z nią mieszkać?

ja szczerze mówiąc uważam że dziecko powinno zostać z ojcem bo jak można teraz takiemu maluchowi zburzyć jego świat przecież ono nie zrozumie a poza tym najpierw go nie chciała a teraz nagle chce bo co? bo jej się pieniążki skończyły
takiej to bym kopa w dupe zasadziła to może by się otrząsneła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...