Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe. Sprawa huśtawki z Almy się wyjaśniła. Będzie dostępna po 20 lutym,ale trzeba tego bardzo pilnować, ponieważ właśnie huśtawka i konik na biegunach mają największe branie a producent nie nadąża z zamówieniami 🙂 Oj mam nadzieję, że uda nam się ją upolować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olinka zasnęła przed 20 i teraz czekam aż mężulo wróci z pracy.

Ja też oglądałam dzisiaj Rozmowy w toku, trochę wybiórczo, ale wiem o co kaman i mam takie samo zdanie jak Wy. Po pierwsze kasę brała, no tak bo innego zarobku nie dostanie się, więc nic innego nie pozostaje jak tylko zostać surogatką (teraz to tak się podobno nazywa). Nie dziwi mnie to, że w pewnym momencie Ci ludzie przestali kasę dawać najwyżej chyba coś tam kupowali przez internet, w końcu umowa to umowa, a ona zaczęła szopkę odwalać. Mogła się liczyć, że takie uczucia mogą wziąźć górę nim dała się zapłodnić. Poza tym obojętne czy to byłoby dziecko ze związku, gdzie jest bida aż piszczy czy tak jak ona użyczyła swego brzucha nie mając pracy,mając 2 dzieci to jak uważa się za kochającą matkę to zostawiłaby dziecko u tych rodziców, którzy mogą mu zapewnić przyszłość, a ona co może - nic. Mam też nadzieję, że tak się stało. Dodam jeszcze, że tego chorego dziecka nie obawiała się oddać do adopcji przecież to jej dziecko, prawda, ale pewnie jest wytłumaczenie, że nie byłoby na leki i leczenie.

Koniecznka, a jak wygląda ta huśtawka? Kurcze nawet nie wiem czy Alma jest w 3mieście 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka już wcześniej wklejałam ale proszę jeszcze raz:
http://allegro.pl/hustawka-zawieszana-drewniana-kolorowa-alberta-i1430000721.html
tylko w innym kolorze.
Zauroczyła mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
młoda jeszcze nie śpi :P i ogląda teletubisie na cbeebies 😜 ciekawe kiedy odleci 🤔

też miałam huśtawke jak byłam mała i chętnie bym sprawiła młodej taką 😉 siostra (chrzestna Zuzki) mówiła coś że chce taką jej kupić... 🙂

ja zaraz spadam do wyrka...
dobranocka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też o huśtawce myślałam, ale póki co kasy brak 😞 😞

Aga jeszcze oczywiście nie śpi 😉 zaraz jej dam mleczko, to może padnie, bo śpiąca jest, ale wszystko dookoła jest przecież taaaakie interesujące, że szkoda marnować czas na sen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek miałam sie Cibie pytac ale ciagle zapominam. Jak po zmianie mleka ?

Ja zmieniłam mleko po 7 miesi acach picia Bebilonu Pepti moje dziecko zastrajkowało i przestało go pic i musiałam mu zmienic. Kupiłam najpierw Bebiko i wiecie co zwymiotował po nim 😞
On nie ma skazy białkowej bo daje mu kaszki te na mleku modyfikowanym i jogurciki wiec by mu się coś działo. Z mlekiem są tylko takie problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
A, nie pisałam Wam. Sprawiliśmy Młodej nocnik z pozytywką. Dziś kilka razy ją sadzałam, ale siuśków nie upolowałyśmy ani razu 😞


Kwasiek nie za wcześnie he he szkoda kasy na pampersy nie? 🤪


Ja jestem tego zdania, że lepiej przyzwyczajać dziecko do nocniczka, póki jeszcze nie może z niego uciec, niż takiego rozlatanego brzdąca, który chwili w miejscu nie usiedzi 😉 nie chodzi mi o naukę sikania do nocniczka, bo nasze dzieciaki jeszcze nie kontrolują wydalania, ale po prostu chcę, żeby Aga skojarzyła siusianie z nocniczkiem i żeby nocnik wywoływał pozytywną reakcję 😉

Madalena, mleczko się przyjmuje bez zastrzeżeń, nawet jej się mniej ulewa, niż po moim 😮 a kupiliśmy mleko Hipp. Tylko że teraz znów wyszły Adze jakieś krostki na klacie 🥴 więc nie wiem, czy poprzednie były od mleka, czy nie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALESCIE NASMAROWALY BABOLE 😁 😁

CO DO PUZLI JA SOBIE DARUJE BO MAM DYWANY I WYKLADZINY ALE OGOLNIE BARDZO FAJNY POMYSL 🙂
HUŚTAWKA TEŻ SUPER POMYSŁ ALE JA MAM JUZ KRZESELKO, CHODZIK I KOJEC I NI HUHU MIEJSCA 😜

CO DO TEJ BABY POPIEPRZONEJ TO NIESTETY JEST MASA KOBIET SURYGATEK I MIMO ZE JEST TO NIE LEGALNE TO CIESZY SIE DUZA POPULARNOSCIA. i NAJCZESCIEJ SA TO KOBIETY PROSTE (SYLWIA JAK NAPISALAS OD WIDEL ODERWANE) KTORE MAJA OGOLNIE CIEZKIE ZYCIE I NA KARKU DOROBEK KILKORGA DZIECI. ABSOLUTNIE BYM CZEGOS PODOBNEGO NIE ZROBILA ALE TAKIE OSOBY MYSLA INNYMI KATEGORIAMI. CO DO CHECI ODZYSKANIA PO LATACH TO JUZ JEST TOTALNE SMAOLUBSTWO BO CO TAKI DZIECIACZEK ZROZUMIE JAK ZOSTANIE NAGLE OD RODZIMY ODERWANY...

OCZYWISCIE NIE WSZYSTKO ZAPAMIETALAM ALE JAK SOBIE PRZYPOMNE TO NAPISZE 🙂

ACHAS, KOMSI PACZUCHY NI MA CHYBA NIE DOJDZIE...KURCZE ZEBY CHOCIAZ DO CIEBIE WROCILA BO CHOLERNIE SZKODA KASY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
A, nie pisałam Wam. Sprawiliśmy Młodej nocnik z pozytywką. Dziś kilka razy ją sadzałam, ale siuśków nie upolowałyśmy ani razu 😞


Kwasiek nie za wcześnie he he szkoda kasy na pampersy nie? 🤪



😁 😁 😁 😁DOBRE PODEJSCIE SYLWIA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka83 napisał(a):
Hmm. Nocniczek...
Kwasiek myślisz że to faktycznie coś da??

Spokojnej nocki :*


nie wiem, czy to coś da. Wiem natomiast, że udało się złapać siuśki! Tuż po posadzeniu na nocniczek zagrała nam melodyjka, ja zaczęłam bić brawo, Aga zaczęła bić brawo, mój mąż się dołączył - i tak całą trojką cieszyliśmy się z pierwszych nocniczkowych siuśków 🤪

mamy taki nocniczek:


Aga cwaniara chciała, żeby dziś tatuś ją uśpił, więc u mnie na rękach włączył jej się wierciuch, rozglądanie się po pokoju i szukanie taty. A gdy tatuś ją wziął, to się od razu do niego przykleiła i sądząc po braku jakichkolwiek odgłosów, momentalnie zasnęła 🤪

Aaa, Koniecznka, co do tego zamówienia na kuferki, to będę mogła się za to wziąć dopiero po wypłacie męża (koło 10 lutego) - może być?

Kolorowych snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

I dzisiaj jako pierwsza 😉
U nas nocka wprost rewelacyjna 😆 pobudka tylko o1:40 i o 5:44 więc rewelacja 🙂 🙂 🙂 A już się bałam, że będzie ciężka noc bo wczoraj moja córcia zaliczyła 2,5 h drzemkę od 13-15:50 🤪
M. już pojechał do pracy, Maja powoli się budzi do życia więc mam moment na nadrobienie wczorajszych postów, a jest tego trochę 😉

My dostaliśmy dla Marysi mały dziecięcy dywanik na gumie i na nim mała się bawi i "pływa" (jak ją położe na brzuchu żeby naumiała się raczkować to ona ręce i nogi odrywa od podłoża i macha nimi)- może kiedyś jej to wyjdzie 😁 😁
[URL=http://img211.imageshack.us/i/misxo.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/134/misxo.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Huśtawka bardzo ładna, ja jeszcze gdzeieś widziałam z szczebelków też ładna ale chyba raz droższa. Maja dostała zwykłą plastikową od dziadków ale narazie jest na nią stanowczo za mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

na początek Wszystkiego najlepszego dla Igusi ;* z okazji 7 miesiączków ;* od ciotki Moni i Zuzki ;*
ja dzisiaj druga troche wcześniej wstałyśmy bo 7:51 ale nocka bez pobudek więc spoko 😉
teraz kawoszczak a Zuzka w łóżeczku sobie "mówi" taka rozgadana od niedzieli że masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 🙂

Agulka, ja nigdy nie wiem, kiedy moje dziecko zrobiło kupę. Czuję dopiero mega smrodka, bo żadnych oznak "kupczenia" nie daje to moje dziewczę 😉
[size=3]
Wszystkiego najlepszego dla Igusi z okazji 7 miesięcy i dla Zuzi z okazji 8 miesięcy! Po buziaku ode mnie i Agnieszki dla każdej z dziewcząt 😘 😘


u nas nocka w sumie ok. Trochę krótka, bo od 0:30 do 7:30, ale zaraz nadrobimy... 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...