Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hahhah Dawid tez wyglada mega niewinnie jak spi 😁 😁

Oczywiscie Zuza superasna no jakby inaczej 🙂 🙂 🙂

no i zyczonka:

STO LAT DLA MOJEJ SYNOWKI - ZUZANNY,CO BY DAWIDA KOCHALA ALE I PILNOWALA 😘 😘 😘 😘

IGUSIA ROSIJ WIELKA TY NASZ RACZKU CZERWCOWO-LIPCOWY 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słyszałyście, że w Australii ma być dzisiaj jakiś mega huragan? Dogrzebałam się na necie do zdjęć satelitarnych - wygląda to pięknie, ale groźne jak cholera 🤢


Aga właśnie zasnęła, ja chyba też się zaraz położę, tylko sobie ciepłą herbatkę zrobię 🙂 mam nadzieję, że żaden sąsiad nie zacznie wiercić w ścianach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego naj najlepszego dla Zuzi i Igusi - zdrówka, uśmiechu i spokojnego brykania na nóżkach, co by mam nie zamęczyć!!! Buziaki od Oli i cioci Ani 🙂

U nas ostatnio tradycyjnie pobudka pomiędzy 22-23, tym razem bliżej 23, na szczęście Olcia zasnęła szybciutko i to w trakcie reklamy dając mamusi obejrzeć do końca Pamiętniki wampirów na tvn. Potem była pobudka na cyca ok. 24 i 3, wstała o 6, mąż śmieje sie, że przestanie nastawiać budzik, bo ostatnio niektóre jej pobudki są prawie jak w zegarku.

Zuzia, śliczne śpiące niewiniątko 🙂 A na poniższym zdjęciu mała rozrabiaka, brojenie to ma w oczach i jak zwykle super uśmiech 🙂

Kwasiek, Agulka macie rzeczy z moim ulubionym motywem Kubusiem P. ale fajowo.

Taki nocniczek też mamy w planach kupić małej, ale nie wiedziałam, że ma pozytywkę, to jeszcze lepiej muzyczka zawsze może motywować i nauczyć siadania na nocniczek i załatwiania się. A co do wczesnego sadzania na nocniczek to my jeszcze nie planujemy, ale wychodzimy i tak z założenia, że im szybciej tym lepiej.

Laaf, oby u Dawidka szybko przeszedł kaszelek i żadne choróbsko się nie rozwinęło. Jeszcze raz zdrówka, zdrówka i zdrówka.

Zaraz wyszukam na kompie, może jeszcze mam tabelkę z namiarami na Kasię i napiszę do niej, zobaczymy czy odezwie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja już pisałam do Kasi jakieś dwa tygodnie temu, ale nie odpisałam. Dzień w dzień ktoś się włączał na ich nr gg (mają go wspólnie z mężem)... Może jest bardzo zajęta dwójką dzieci i dlatego nie pisze. A poza tym tak samo Ania się nie odzywa.. 🤔

Ja właśnie skrobię marchewkę na ciasto marchewkowe bo m. poprosił żebym je zrobiła na konferencję u niego w pracy 🙂 ponoć nikt tam jeszcze nie jadł takiego ciasta więc robię 😉 a potem obiadek... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, chyba do Kasi coś trefny nr jest, bo nie chce mi wysłać smsa, poprzednim razem chyba też tak było, o ile pamięć nie myli.

Ja teraz nie mam czasu, bo mała mi się rozmarudziła i co chwilę woła ma ma.

Podaje namiary na Kasię, może któraś z Was spróbuje: [email protected], 728 690 601.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):


Mam wkoncu numer przesyłki tych bluzek o których wam kiedys pisałam. Mogę jakoś teraz sprawdzic czy faktycznie je wysłała.


Skoro masz nr, to znaczy, że wysłała 🙂 no, chyba że Ci wysłała sam numer, bez zdjęcia/skanu potwierdzenia nadania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasi nie ma na facebook'u - ostatnia aktywność 12 grudnia. Wysłałam jej wiadomość - tak na wszelki wu, ale wątpię, żeby miała dostęp do kompa. Chociaż po tym gg... cholera wie. Myślę, że jakby mogła, to by się odezwała...
Ech, mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Przypomnialyscie mi, ze mam gdzies w piwnicy schowana hustawke dla Julki, trzeba ja wydobyc.

Dziewczyny, powiedzcie co dajecie dzieciom swoim przed snem do jedzenia, bo musze znalezc jaka alternatywe dla kaszy, bo od kilku nocy Mala sie budzi po 3 razy w srodku nocy i zawsze sie prezy i pryczka nawet puscic nie moze.
Dzisiaj wstala o 6...z lekka jestem padnieta.

Hmmm...Kwasiek Twoja argumentacja na zapodanie nocnika juz teraz do mnie trafia, musze sie gleboko zastanowic, moze Julka tez pokocha nocnik bezgranicznie 🙂

Ok ide sprzatac , bo lekko sie zapuscilo w domostwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzia Igusia!!!! Wszystkiego Najlepszego!!!

My po kolejnej super nocce, o 3 pobudka zjadl i spal do 7 przytachalam do lozka i spalismy do po 8.

teraz bawi sie na podlodze. aaa no i jak lezal na brzuszku, glowa na ziemi i dupcia do gory.! wpadl na nowy pomysl, kto wie co przyniesie. na razie siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):

teraz bawi sie na podlodze. aaa no i jak lezal na brzuszku, glowa na ziemi i dupcia do gory.! wpadl na nowy pomysl, kto wie co przyniesie. na razie siedzi.


Jak bym Piotrusia sobie wyobraziła. Tyłek i nozki gotowe do raczkowania a głowa wbita w podłogę. Wygląda to jak by nie miał sił jej podniesc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...