Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ahaś.
Chyba nie pisałam, ale my z dniem 1 lutego już się nie karmimy. Mały najwidoczniej stwierdził, że skoro umie już chodzić to jest już zbyt dorosły na cyca 🙂 Aj jakoś tak bezboleśnie i bez ekscesów, choć mimo wszystko mamie żal 😞 Ale co zrobić. Dziecko zadecydowało za mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka, nawet w nocy nie chce? 😲 😮

U mnie już końcówka laktacji. Tzn. niby coś mam, niby Aga głodna nie chodzi, ale to już nie to, co kiedyś. W sumie nie narzekam, bo odkąd ma górnego zęba, potrafi dość boleśnie udziabać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek slicznie Zuzanna stoi, moja Julka czasami sie jeszcze giba 🙂
Konieczynkasuper, ze Antos sam sie odstawil od piersi, bardzo bym chicala aby moje dziecko tez sie wykazalo dojrzaloscia i samo bez oporów zrezygnowalo.
Kwasiek dzialaczu spoleczny, bardzo dobrze,ze usuneli to zdjecie, bo jak sobie o nim pomysle to az mi smutno.
Sylwia nic sie nie martw gadaniem tesciowej, moja Julka tez nie umie czasami sie porzadnie najesc tylko tak dziubie, no tak juz jest.

Julka odlozyla sie na poleczke, zaraz bedzie przymusowa pobudka,nienawidze tego robic, ale musze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E no Zuzka wymiata 😆 rewelacja 🙂

Kwasiek, dobrze, że interweniowałaś w sprawie tego zdjęcia. Pomysłowość ok, ale z głową!!!

Ja dzisiaj padam na twarz. Mała jest tak marudna że już nie daję sobie rady. Zostawiłam ją na chwile przy wujku to też płakała. Mama dzisiaj na krok nie może odejść i tylko chce na ręce 🤢 🥴 nie wiem jak się nazywam a tu jeszcze 2 godziny do kąpieli. A już nie chce myśleć co będzie w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konieczka, no to gratuluje bo mimo wszystko super, ze w taki sposob, bedziesz miala liz jak ja 😉tn dziecko sie przytula a nie szuka cycka 😉bo u nas tak bylo jak ja go chcialam poprzytulac to odraz dzioba otwieral i zatapial sie w cycuniu 😉

Zuzia slicznie zuch pannica, napatrzec sie na zdolna slicznotke nie moge i w ogole jaka keicka!!!!

bylam u fryza podcielam wlosy, jednak jak sie ma krotkie trza czesciej 😉

zakupilam sobie sliwkowe cienie i jakis tam jasniejszy z tym sliwkowym bo wyczytalam ze do zielonych oczu pasuje, juz sie wysmarowalam i git. lakier do paznokci naturalnie tez sliwkowy i juz jest na pazurach, bo jak wrocilam od fryza to chloapkow nie ma do teraz wiec korzystam 😉 😎

Maxym zjadl dzis polowke kiwi 😉 zobaczymy czy jakas specjalna reakcja bedzie... a no i nie wytrzymalam kupilam mu buty do raczkowania, wyplukaalam sie na poczatku miecha i koniec, post do nastepnego z szalenstwami... pumy biale z granatowym znaczkiem... oszalalm jak je zobaczylam...

poza tym zeby nie bylo kolorowa wyjezdzajac z cpnu puknelam dziadka na rowerze w bagauznik... jemu nic sie nie stalo nawet nie spadl z roweru no ale ja mam ryse z przodu...qrwa mac...
chyba pomine ten drobny szczegol i jak kinol zauwazy to powiem ze chyba gdzies na parkingu ktos przyydzwonil...wrrrr 😠

no to tak po krotce z mojego popludnia... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek Antoś już w 2 miesiącu przesypiał całą noc, także nie pamiętam jak to jest karmić dziecko w nocy. Zresztą to moje dziecko pomału samo oduczało się od cyca. Już chyba w 3 misiącu będąc na samej piersi jadł w ciągu całej doby max 4 razy (zazwyczaj 3) - rano po przebudzeniu, w południe i wieczorem po kąpaniu. Od 4 miesiąca na noc dostawał butlę. Później zrezygnował z piersi w południe, jak wyszły mu ząbki (w tym czasie miał wielkie i love you z cycem) zrezygnował z cyca wieczorem, no a teraz z porannego. Ja nigdy nie cierpiałam na nadmiar mleka więc jak Mały zaczął po kolei rezygnować z cyca to i mleka automatycznie mniej. Więc mu się wcale nie dziwię. Skoro słabo leci to mam to w nosie 🙂

A że mamie tak jakoś przykro... Trudno. Wolę to niż odstawianie na siłę z płaczem dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka83 napisał(a):
Kwasiek Antoś już w 2 miesiącu przesypiał całą noc, także nie pamiętam jak to jest karmić dziecko w nocy.


😮 😮 😮 😮 😮

U mnie nocny cyc to standard... kilka razy, bo czasami inaczej młoda nie uśnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwasiek wiem wiem. Jak tak czytam po ile razy budzisz się w nocy to Cie podziwiam, że później dajesz radę funkcjonować cały dzień.
Nam Mały dwa dni temu nabił sobie z tyłu głowy guza i to jeszcze w miejscu gdzie ma wytarte włoski i tam otartą skórkę. Ostatnie 2 noce mamy gorzej przespane, bo Małego musi to strasznie boleć (nie daje sobie umyć główki, a jak trzeba go przewinąć i leży na pleckach to też jest płacz) więc w nocy jak się przekręci z boczku na plecki to płacze przez sen. Wczoraj nawet zasnął na brzuszku i tatuś stwierdził, że to bardzo inteligentne dziecko 🙂 Aj szkoda, że mu nie można pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zuzka ma też obity cały łepek!! 🤢 ale na szczęście nie płacze z tego powodu... dzisiaj np. cały dzień otwiera mi szafki i wyciąga wszystkie ciuchy... 🤢 🤢 🤢 🤢 wkurzające... 🥴 🥴
zacznie się zakładanie gumek na uchwyty... 😲 😲

ja nic nie do radze bo nie miałam i nie mam rozstępów... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Ja byłam u siostry wczoraj na noc a dzis u mmay ma kawie, teraz siedze chwile na kompie, bo znowu wystawiałam pare rzeczy na allegro, maz poszedł do kolegi a nawet nic nie mówił,że idzie, wkurzył mnie, bo mówił,że idzie z tata pogadac. Jak ja bym miała isc do kolezanki to tylko na chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka milo CIe "widziec" 🙂 Antos to duzy chlopak ale widze ze macie taki sam chodzik jak my 🙂

Co do zdjecia w tej pralce to tez juz nie zdazylam zauwazyc ale widze ze mail Kwaskowy zadzialal 🙂

Zuziaku ZUzka superasna!!!ja pitole jak ona zapiernicza na tego raczka, boszzzzze moj Dawid do niej to pikus 😁 ale jak powtarzam nie spieszy mi sie absolutnie do tej dzieciaczkowej samodzilenosci 😉
KOmsi Ty masz cos pecha do auta kurna jak nie paluch w bagazniku to jakis rower na zderzaku 🙃
Dawid dzisiaj przetrzymany ze spaniem i wlasnie wciagnal butle i kima oby mu sie nie odwidzialo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...