Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laaf to chyba jesteś jedna z nielicznych która tak sie cieszy na widok tesców ale tak to jest jak się ma teściów z dala od domu wtedy się przynajmniej cieszymy z ich widoku.

Mam pytanko do mam dzieci które w nocy przesypiają cała noc. Czy dzieci które ciurkiem przesypiją tyle godz budzą się Wam w nocy i np godz nie śpią. Czy jak zasną tak śpią do rana.?
Bo Piotrus kiedyś zasypial o 20 i obudził się ze 2 razy w nocy ale do niego nie szłam. Słyszałam ze nie spi ale skoro mnie nie wzywał to nie podchodziłam do niego. A jak mają wsze dzieci?


Tez wczoraj oglądałam z mezem 🤪 A kto to mówi 🙂 chyba zmówiłysmy się na niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek do konca miesiąca daleko 🙂 damy radę

Ale mam dzisiaj sprzatania a do tego wzieło mnie na gulasz z groszkiem i pieczarkami. Mąż sobie zażyczył a w dodatku od kilku dni chodzi za mną i mówi ze zjadł by ciasto cappuccinowe i jak mu tu odmówić. Tak więc sprzątanie, gotowanie i pieczenie przedemną. Dobrze ze ciasto jest szybkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nie kupujemy sobie nic na Walentynki ale ja zawsze dostaje kwiaty i jakieś czekoladki od męża tak symbolicznie. Za to tydzień po Walentynkach mam urodziny i strasznie mi sie marzy jaki wypad to kina a potem na jakaś romantyczna kolację we dwoje. Ale pomarzyć zawsze można. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena tak bedzie :p tzn. 12 w sobote bedziemy obchodzić bo 13 lutego w nasza rocznice już wyjeżdża... a ja raczej zorganizuje ten dzień 😜 zarezerwuje bilety do kina potem pójdziemy do jakieś restauracji i na drinka potem romantisz wieczór w łóżku :P hehe z winkiem może... :P a Zuzka sprzedana mamie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to muszę zorganizować bo on wie że chce coś wyjątkowego w ten dzień ale nie jest najlepszy w te klocki :P hehe wiec zamiast niespodzianki w jego stylu... pizza i piwo w knajpie za rogiem :P to wole sama se zrobić niespodzianke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My Walentynki przesuniemy na niedzielę, bo moja mama zawsze w poniedziałki pracuje do 18, ale nawet jakby zamieniała się to tak po pracy mniej czasu. A tak w planach mamy jak co każde walentynki obiad/kolację w restauracji/knajpce, wcześniej pójdziemy do kina, a po jedzonku do domku. Co do prezentu na chwilę obecną nie mam pomysłu, chociaż te slipki Sylwii całkiem całkiem hehe. Może kupię walentynkowe bokserki i coś do tego, z bokserek zawsze się ucieszy, a może jakąś koszulę, ale taką, jakby mój tata nazwał, nie kościołową 😜 Za to w Walentynki mąż urlop, więc i tak super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalen aswiete slowa o tesiowej 🙂 🙂 🙂 🙂

Sylwia super pomysl (Ty wogole masz glowe do takich rzeczy "maly perwersie") 😁 😁 😁 😁

Na walentynki nic nie kombinuje bo raczej ich nie obchodzimy 😉

A tak wogole Komsi dawaj rakiete bo m. mi scene w sklepie zrobil i kosmos musi teraz zaliczyc 😜

Kwasku , widze brak chumarku, tak wiec special for you 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 mam nadzieje ze zrobi CI sie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...