Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a właśnie zapomniałam się pochwalić moja Zuzka zrozumiała wkońcu co to znaczy NIE WOLNO! tylko że trzeba powtórzyć to z 3 razy i dość głośno krzynkąć... 🥴 wtedy ona robi mine typu "kot ze shreka" ale odchodzi od danej rzeczy...

wkońcu się ze mnie nie śmieje!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas tez Maxym kuma jak mowie nie wolno nie!
na komodzie od podgrzewacza ktory wisi nad nim jest kabel na scianie i przeciez maly elektryk uwielbia go dotykac i wie juz kiedy mowie nie wolno maxym nie, to sie obraca ale mina ze shreka tez jest...

Bylismy na spacerze jak zajebiscie cieplo, ja w bluzie tylko maxym od trzech dni w polarku tylko 😉)))

aaaa Maxym dostal dzis ode mnie w piekarni rogalika maslanego, jaki byl slodki skubiac sobie po kawaleczku i zajadajac 😉 rozkosz!!!

teraz spi, ja lece po pranie, a rosnie mi ciasto na chlebek dukana 😉 hehe ciekawe co wyrosnie bo ja do takich rzeczy to troche beztalencie jestem, skubanca i murzynka upieke, sernik tez ale nic wiecej nigdy nie probowalam a teraz drozdze?! 😮 no zobaczymy 😉 3majcie kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zna sie ktoś na prawie tzn maz nie swiadomie zawarł umowę przez internet i przyszło nam wezwanie do zapłaty 100 zł. A jak gadałam z gosciem tel to mi powiedział zedalismy sie nabrac na hasło reklamowe i jak niezapłacimy do 5 dni to sprawa pójdzie do sadu a jak to nie pomoże do nalicza odsetki a potem komornik upomni sie o swoje. POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena, mialam podobne zdarzenie jezeli od tej umowy nie uplynelo dwa tygodnie, to pisz ze rozwiazujesz umowe. jesli juz po 2ch tygodniach od dnia "zawarcia" to pizdziet trzeba zapalcic, bo to frajerzy naciagacze sa i znajda adres i wszystko...ja tak tu sie wkopalam, routenplaner jakis wlaczylam i sobie sprawdzilam ile km i jak dlugo bedziemy jechac do szklarskiej od nas...i mi przyszlo ze mam zaplacic 78€... klocilam sie i w ogole ogolnie zadyme robilam,ale minelo 2tyg i dupa. kolezanka zdazyla zrezygnowac i ja ominelo.

podobna sprawa iec moze nie wazne ze jedno mialo miejsce w de a drgie aktualnie w pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi i co zapłaciłas to ? Tam pisało ze 10 dni można wypróbowac pobieranie za darmo a w regulaminie małymi literami ze jak się w ciągu 10 dni nie odstąpi od umowy to automatycznie wykupuje sie pakiet pobierania na rok za 98 zł. Jeszcze mi h...j powie ze dałam się złapac na hasło reklamowe. Ale jestem wsciekła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co się przed chwilą stało 🤪
moje dziecko walnęło sobie dość długa dżemke i obudziła się z płaczem! 🤔 🤔 mokry pampers nie, przytulenie nie, piciu nie, 🤢 moje dziecko pierwszy raz od 8 miesięcy i 5 dni zapłakało bo było głodne a że ja MATKA! nigdy nie wiedziałam jaki to płacz bo moje dziecko NIGDY nie zapłakało bo było głodne więc mówi czas na deserek dałam jej danonka a ta jak nigdy szeroko rozdziabiona buzia na widok łyżki (widok bezcenny) i zawsze jeden danonek i koniec a dzisiaj 3 zjadła bez wiercenia, wciskania łyżeczki i tym podobne... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ja nie zapomnę jak podczas pobytu u moich rodziców Marysia płakała przez bite 4 godziny- jeść nie chciała (butle pomuldała i wypluwała), pieluszka ok, ząbki jeszcze nie wychodziły- Boziu na głowie z moim tatą i bratem staliśmy- nawet tata harmonijkę ustną wyciągnął 😁 w końcu się okazało, że smoczek w butelce był zatkany 🤪 😞 😲 w życiu bym na to nie wpadła, ale jakoś z głupa spróbowałam(nie wiem co mnie tak natchnęło)- nigdy w życiu nie chce przeżyć czegoś podobnego z głodu mojego dziecka!!!!!

Madalena nie mam pojęcia co zrobić, ale chyba Kosmi ma racje. My się kiedyś bawiliśmy w test na inteligencję. Trzeba było wysłać sms za 2,44 potem drugi. Zabawa była więc wysłąliśmy. Kiedy dostałąm rachunek za tel, zamarłam... sprawdziłam bilingi mojego m. (wredna żona 😎 ) ale to zrozumiałe i okazało się, że ta impreza kosztowała nas bagatela 70zł. Sms nie kosztował 2,44 a 35zł 🤪 🤪 🤪 reklamowałabym to ale w historii przeglądanych stron nie znalazłam już owej strony. Dwa tygodnie minęły więc po ptokach.

My dzisiaj dwa spacerki zaliczone 🙂 na drugim młoda dała popalić, ale i tak cieszyłam się żę poszłyśmy 🙂
Teraz córcia śpi, m. na siatkówce a ja mam wolne i głowę pełną rzeczy do załatwienia ☺️ więc napewno odpoczne.

AHA 🤪 Marysia jak tylko zobaczy tate to wyciąga rączki do niego. Chciał pomagać małej wstawać to teraz ma... nawet spojrzeć na nią nie może bo ręce w górę 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann absolutnie nie pozwalaj Stasiowi na ciumanie kciuka!!!! Nagorsze co moze byc, jak pisze Zuziak poddykaj smoka. Mojej kolezanki corka ssala palca do 5 roku zycia...palec i paznokiec totalnie zdeformowany a wada zgryzu masakryczna. I jak pisze Zuziak smoka zawsze wywalisz a kciuka nie!!!

Oj babole jedne ...tak sie anbierac???? jak do mnie dzwonia czy pisza w wypierdalam w kosmos...kurewskie naciagajace gnidy...

a ja zapieerdziel w pracy, na allegro tez zapierdziel i normalnie oddechu nie moge zlapac...a Dawid zasnal o 19.40, obudzil sie o 20.30 i rajduje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok, będziemy walczyć z kciukiem 🙂 Mam tylko nadzieję, że Stasiek będzie chciał smoka (nie chciał więc nawet mu już nie kupowaliśmy kolejnego), bo jak nie to nie mam pomysłu jak go zniechęcić 😲 No dziś kciukas na topie, prawie cały czas ciumka 😮
Z innych nowinek: Stasiek dziś zaczął wstawać bez pomocy. Skubany podpełza do obiektu, najpierw sobie klęka, łapie się rękami jak najwyżej się da, a potem prostuje nogi i już stoi 🤪 A siadać nadal sam nie siada i nie umie się też sam przekręcić z pleców na brzuszek tylko się złości i krzyczy żeby mu pomóc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf widze że interes się rozkręca brawo i oby tak dalej ja już się nie mogę doczekać kiedy założę normalny ładny biustonosz a nie w kółko te do karmienia

Brawo dla staśka za wstawanie a dla Agniesi za raczkowanie rozkręcają się maluchy powoli

Iga dziś marudna jakaś cały dzień albo mi się tak wydawało kimnełam się z nia na południe i wstałam jeszcze gorsza niż byłam jutro 5 dzień brania antybiotyku więc w końcu powinna już być jakaś poprawa no cóż zobaczymy w nocy bo w dzień mnie tak nie męczy ten kaszel a w nocy to masakra po prostu

Dobranoc babole 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...