Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fakt Aga niewiniątko 🤪
My dalej trenujemy jedzenie, obiad może trochę słabiej niż wczoraj, ale za to wieczorem Stasiek wsunął spory kawał banana pokrojonego na drobną kosteczkę 🙂 A potem dostał takiego powera jakiego dawno już nie było 🤪
Mam do Was nieco egzotyczne pytanie: czy pozwalacie Waszym dzieciom gryźć kapcie? Dla Staśka nasze kapcie to zabawka i gryzak wygrywający konkurencję z każdym innym, jak zobaczy gdzieś wolno stojącego kapcia to dostaje takiego przyspieszenia że boki można zrywać, zresztą kapciem z nogą w środku też nie pogardzi 😉 Oczywiście natychmiast kapeć ląduje w paszczy i tu mamy dylemat: pozwolić czy nie? Jak nie pozwalamy, jest mega awantura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nasza też uwielbia kapcie ale jej nie pozwalam brać do buzi może w bloku inaczej ale u nas się bardzo nosi z podwórka i niby się codziennie podłogę zmywa a i tak na kapciach widać brud szczególnie na moich

pilotów też nie pozwalam i tel bo na takich rzeczach najwięcej bakterii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, wygląda całkiem jak aniołek 😉 a w nocy wychodzą różki 😎

Ann, Aga też ma fazę na kapcie. Zwłaszcza na klapki swojego Taty 😎 wypatrzy i pędzi 🤪 nie pozwalamy jej ich gryźć, bo zbyt czyste to one na pewno nie są 😉 a żeby nie było ryku, to klapki zastępujemy np. pudełkiem od kremu albo zatyczką od butelki 😉

byliśmy u tych znajomych. Monika ma termin na 8 marca, jest teraz w 35 tygodniu ciąży i ma brzuch jaki ja miałam gdzieś około 6 miesiąca 😮 🤪 🤪 🤪 ale mieszkanie to mają takie wypicowane, że fiu fiu 😲 no i bez kredytu, bo rodzice im kupili... 🤔 farciarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotruś tez lubi gryź zwłaszcza ploty staram się mu ich nie dawac ale czasem jest szybszy odemnie 🙂 A kapci nie nosimy wiec nie bedzie tego problemu ( mamy wykładziny dywanowe i jakoś nie używamy tan są ale w szafce na buty. Pozatym Piotrus nie raczkujący więc narazie nie mamy problemów. Ale już podnosi się na rączkach i tyłeczek podnosi dość wysoko.

Ja tez miałam mały brzuchol do 38 tyg a ost 3 tyg to była masakra z dnia na dzien coraz wiekkszy tak więc jeszcze jej dobije bo w ost miesiący najwięcej brzuszek rośnie.

Laaf a prywatnie jak byś poszukała jakiegos psychologa. Kuzynka psycholog ma znajomych ze studiów we Wrocławku więc mogę zapytac o jakiegoś. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AA! Ciągle zapominam 🤢
Koniecznka, chyba Ty pytałaś o jakieś kremy na rozstępy na piersiach. Ja też się rozejrzeć będę musiała, bo trochę się tego porobiło 🤔 zapobiegawczo używałam Pharmaceris i w sumie chyba coś dał, bo smarowałam tylko brzuch, a w efekcie na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, natomiast na udach i piersiach się pojawiły. I chyba zainwestuję też w Pharmaceris http://cokupic.pl/produkt/Eris-Pharmaceris-M-TOCOREDUCT-forte-Krem-zmniejszajacy-istniejace-rozstepy-75-ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*
my dzisiaj do teściów na obiadek 😉 a za 4 dni przyjedzie mój mąż 🤪 🤪 ale się ciesze 😜 hehe tak mi to zleciało masakra 😉 stęskniłam się za tym gupolem moim... ☺️
ja zapraszam do głosowania ;*
i miłej niedzieli życze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głosik oddany 🙂
Z tym smokiem to dobry pomysł, ale nie dla nas, Stasiek nie używa... Spróbujemy wymyślić coś równie atrakcyjnego co będzie dostępne tylko po zdobyciu kapcia 😉
Stasiek wczoraj zaczął stawać po podaniu rąk. Dotychczas siadał, jak na leżąco dostał nasze ręce, a od wczoraj akcja jest dwufazowa: najpierw siada a natychmiast potem wstaje. Zastanawiam się czy to nie za wcześnie i czy nie blokować go z tym jeszcze trochę. Wczoraj z ciekawości przeczepiliśmy go z naszych rąk na wałek od sofy i żebyście widziały jaki był straszliwie szczęśliwy że stoi 🙂 Dosyć długo się utrzymał, kilka minut. No ale to był test, nie będziemy tak robić na razie.

Acha, i w nocy rozbroił ochraniacz od łóżeczka, mamy założone dwa bo strasznie w tym łóżeczku szaleje i chcieliśmy żeby sobie głowy o szczebelki nie rozwalił. No ale jeden z nich dziś rano znalazłam odwiązany (jedno skrzydło) i przygnieciony do materacyka, a przez szczebelki wyglądała zadowoloniutka paszcza 🤪

Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ale skora Staś ma na tyle siły ze sam stoi to czemu byś miała mu blokować. Wyraźnie lekarze mówią ze dziecko wstaje wtedy kiedy ma na to siły i układ kostny jest gotowy a skoro Staś robi to sam to najwyraźniej ma już tyle siły. Jak by Piotruś stał samodzielnie to bym się cieszyła 🙂

Kwasiek
u mnie akurat tak było ze w ostatnim miesiący brzszek rósł mi masakryczne. Nawet na usg dziecko w 35 tyg miało 2400g a w 40 tyg 3600 g a urodził się 4000g. A brzuszek miałm taki ze aż lekarz sie smiał bo do 6 miesiaca bym śmiało ukryła ciąże 🙂
W 40 tyg wyglądałabyś jak ja nózki chude rączki chude a brzuch jak z bliźniakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja nie mam przekonania czy takie siadanie i wstawanie przy naszych rękach można uznać za samodzielne. Zawsze mi się wydawało że to chodzi o to żeby było bez żadnej pomocy i wtedy wiadomo że dziecko jest gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hjeka 😉 ja wczoraj odpdłam, bo mielismy gości i popilismy sobei troche, do okolo 24 siedzielismy. Chyba za 3 tyg idziemy na zabawe karnawałową 😉 ale sie cieszę;D Ja chyba tez kupię noczniczek,żeby Kubu sobie juz posiedział 😉 fajnie Agusia wyglada, słodka;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉

AGa dziś w nocy tylko raz się obudziła! 🤪 🤪 🤪 tzn. budziła się częściej, ale tylko raz musiałąm do niej wstawać 😉

lece, bo zaraz rodzice do nas przyjadą i później my do nich pojedziemy, bo chcemy zostawić im Agą i się wyspowiadać przed jutrzejszym pogrzebem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Zuziek głosik oddany 🙂
U nas nocka masakryczna bo z 5 pobudek a o 5 już wzięłam małą do nas bo chciałam choć trochę pospać 🤨

Marysia dzisiaj nauczyła się dawać "cześć" 🤪 i całkiem całkiem jej to wychodzi 😉 ale dalej płacze o byle co... siedzi śmieje się i nagle płacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, spoko, przy tych pierwszych miejscach są punkty nabijane przez jakiś program albo cholerawieco 😉 jak my startowałyśmy, to też była taka sytuacja i gościowi odjęli ponad 150 pkt, więc z pierwszego miejsca spadł na jakieś 15 bueheh 😁 więc i u Was tak będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aa, Aga już 3 razy wysikała się do nocniczka 😎 i sika tuż po posadzeniu jej na nocnik, trzeba tylko wyczaić moment, bo zwykle zdejmuję jej niestety cieplusieńkiego pampersa i już nie ma czym sikać 😉

dobra, zbieram się do tej spowiedzi. Miłego wieczoru! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas Olcia obudziła prze 24, potem po 5, o 5.30 jak kładłam się to myśłałam, że pośpię sobie, ale po kilku minutach był płacz, ululałam i położyłam się do łóżeczka, kładę się i już prawie przysypiam i znowu płacz, wzięłam małą, a ona piersi szuka, no to dałam i obie kimnęłyśmy się jeszcze z 1 h, tak więc obudziłyśmy się po 7.

Niedługo przyjadą moi rodzice.

Olcia też uwielbia kapcie, ale nie pozwalamy jej, bo zaraz trafiłyby do buzi, natomiast piloty i nasze komórki są oglądane dłuższy czas, więc z opóźnieniem są brane do paszczy, a jak coś to podmieniamy na jej komórkę hehe albo no coś innego nim zabierzemy, bo inaczej byłby ryk.
Laaf, smoczek + kapeć, dobry patent, tylko nie wiem jak długo taki smok powstrzymałby Olę 🙂

Agniesia ślicznie siedzi na tym nocniczku, aż sama mam ochotę kupić Olince i ją sadzać.

Małej skóra wygląda coraz lepiej po tej maści sterydowej i witaminowej, a także po kropelkach Fenistil. A na pupcie kupiłam w piątek Alantan Plus i też bardzo ładnie schodzi już prawie nie ma śładu po zaczerwienieniach i liszajkach.

Miłego niedzielnego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...