Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy w klubie waniek wstaniek 🙂 Laaf, nie no, w wanience to nawet Stasiek jeszcze nie wstaje 😉 Na razie na szczęście skupia się na pedałowaniu 🤪 Za to z rozkoszą ucieka z przewijaka i dziś zaczął kombinować nad przewrotem na brzuszek w wózku 😮 Czas pomyśleć o spacerówce!

Kwasiek, mnie zawsze rozbraja to niewinne spojrzenie Agi w zestawieniu z tym co o niej piszesz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie wróciłam z pracy,jestem padnięta więc dzisiaj już nic nie napisze bo nie mam weny.
Garulacje dla Dawidka 🙂 No fakt to urocze spojrzenie Agusi nie pasuje do tego co mama o niej mówi 🙂 Kwasiek masz 2222 postów 🤪
Piotruś chociaż moze się ząbkami pochwalic bo chyba jeszcze nikt go nie pobił ( ma 8 ząbków) bo do wstawania u nas daleka droga dobrze ze choć zaczyna brać sie za raczkowanie. 🙂
miłej nocki pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Dzięki 😉 ale ona i tak już trochę mniejsza jest 😉 😉 zaczęła się bardziej ruszać, to gubi kilogramy 😉 podobna jest do nas obojga. Oczy ma po mnie, włoski też. Usta i nosek po mężu. Fałdki też 😉



😁 😁 😁 😁Kwasiek raczej gramy 😁 😁 😁 😁


milej nocki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Iguska się rozkręciła i cały wieczór było mamamaam itp mamusia szczęśliwa a tatuś zazdrosny he he 😜

Brawo dla Dawidka niech wstaje i goni swoją panne a Aga faktycznie takie niewiniątko się wydaje a tu cicha woda z niej a na zdjęciu przesłodko wygląda

ja dopiero skończyłam pakować paczki cały dzień się byczyłam to musiałam teraz odpracować cóż nie ma lekko

dobeanoc padam na pysk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza 🙂
Stasiek już na nogach po nocce jak zwykle ostatnio. Dziś metoda "na zanudzenie" nie zadziałała, była dwuczęściowa przerwa na zabawę 😉 Teraz próbuje odgryźć kawałek puzzla, na szczęście tak łatwo się nie udaje, ale on jest wytrwały 🤪 Nie sądziłam, że te puzzle piankowe są aż tak elastyczne, właściwie nie ma problemu z tym żeby jedną ręką zgiąć takiego puzzla na pół i wtedy wszystkie elementy ruchome zostają na podłodze i można je sobie zabrać do zabawy 😎 Na szczęście te jednolite panele już wreszcie wywietrzały i w sobotę mamy zamiar je rozłożyć zamiast puzzli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Kwasiek Agniesia jest słodka 😉 taka cała do wycałowania;* A Kubus juz lezy obok mnie i kopie, pedałuje jak na rowerku 😉 zaraz idziemy na dół na sniadanko, chce jeszcze isc do sklepu bo produkty na obiad. Miłego dnia, głosik zaraz oddamy na Zuzie. No Igusia zdolna dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
u nas standard czyli jedna pobudka ale ja zle zpalam i mam oczy na zaplaki 🥴 🥴

Zapomniałam wczoraj jeszcze napisać o Olince naszej ☺️ filmik super a Olinka walczy z tym lozeczkiem ze hej 😁 😁 Anulka fajny macie ten ochraniacz, grubszy i wyzszy niz ten moj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas 3 pobudki 22 (ululanie), po 23 (pierś) - ja jeszcze nie spałam, bo oglądałam na tvn serial i po 5, wstała przed 7.00.

Ja jestem senna, a do tego głowa mnie boli oraz ogólnie jestem cała obolała od karku po uda, rece też mnie bolą - nie wiem czy coś źle spałam czy choróbsko mnie rozbiera. Zaraz napuszczę sobie ciepłej wody do wanny, może trochę rozgrzeję się, a jak nie pomoże to zarzuce paracetamol.

Laaf, na początku ten ochranicz mnie drażnił, bo nie przylegał tak ładnie do łóżeczka jak te inne cieńsze i ogólnie, że w poszewce jest grubsza pianka, któą muszę wyjmować i po praniu spowrotem wkładać oraz formować. Co do wysokości było ok, ale zmieniłam zdanie, jak mała jest taka ruchliwa to nie wyobrażam sobie mieć inny ochranicz. Wiem że w tym miejscu Olcia ma miękkie lądowanie. Ale i z ochraniaczem sobie dzidzia poradzi hehe

Kwasiek, Agnesia śliczniutka i taka niewinna.

Ok idę pluskać się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Głosik na Zuziaka oddany 🙂

U nas nocka super- jedna pobudka o 22 i później o 6:15 więc jak na moje dziecko rewelacja 🙂Od wczoraj mała kiedy siedzi w łóżeczku chwyta się za szczebelki i podnosi pupę do góry 🤪 jeszcze trochę jej brakuje żeby wstać ale i tak całkiem dobrze jej idzie 🙂

Ja od wczoraj umieram-problemy żołądkowe na maxa-biegunka, wymioty 😞 ☺️ mam nadzieje, że się nie odwodnie, a i nie wiem po czym to mam. A jak narazie i na szczęście Michała i Marysie to ominęło!!!

Oj dzisiaj zapowiada się dzień z opadami więc napewno nigdzie nie wyjdziemy:/ a szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry kochaniutkie,
no bravoooo for Dawidos!!! Agniesia i te jej slodziutkie grubiutkie nozeczki, i zgadzam sie spojrzenie Niunia ma niewinne na maxa 😉 I mimio ze podjesc lubi silna i zwinna!!! A nie mi ciagle mowia ze Maxym sie nie spieszy do raczkowania bo grubiutki... bzdura.leniwiec i tyle 😉
Karuzela wisi w kojcu i maltretuje ja rekami jak siedzi a nogami jak lezy 😁
No i ze mnie mozecie byc dumne, bylam biegac przed chwila 😉)) pieknie slonce w pyszcze swiecilo, w parku pozno bo prawdziwi biegacze byli tam juz o 6... no a ja spoznialska o 8.30 😉
Cos mialam Wam napisac, hmmm no nie pamietam.
Poza tym Maxym ma teraz akcje krzyku straszenia wszystkich dookola, wychyla sie z wozka i zaciesza.
Wczoraj w drodze powrotnej w ciopagu, obracal sie do tylu i doslownie zagadywal laske ktora siedziala za nami... eee eeee i buziaki takie mlaskajace... amant mi rosnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek :*

u nas dzisiaj śmieszna nocka bo obudziła się po 5 wzięłam ja do siebie i się kręciła wierciła... 🤢 i tak z przerwami poleżałyśmy do 9...

no na dworze pochmurno i chyba pada więc u nas też ze spacerów nici może moze koleżanka dzisiaj odwiedzi 😉 z małą coreczką 🙂
zapraszam do głosowania ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrrr... Stasiek z uporem maniaka rozbraja te puzzle i pakuje sobie do paszczy. Ja zabieram, wkładam na swoje miejsce, Staśka odkładam na matę na plecki, Stasiek przewraca się na brzuszek, posyła mi uśmiech kota ze Shreka i zasuwa z powrotem do rozbrajania. Ale fajnie się matka bawi 🤪 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Adaś znowu chory. Chyba podłapał od Kuby bo mówiłam wam że ma zapalenie oskrzeli. Już mam dosyć tej zimy. Z tego co pamiętam to wasze szkraby nie chorowały chyba co? Tylko moje coś ostatnio chorują cały czas.

Nocka u nas bardzo dobra i właśnie rano się dziwiłam bo zaczął Adam tak brzydko kaszleć i tak nagle. Echhh.

Co do karuzeli to u nas może w sumie wisiała z miesiąc czasu bo w ogóle go nie interesowała. A teraz jak jest rozebrana na części to i pozytywka cieszy niemiłosiernie i koniki te latające uwielbia gryźć. Przekora mała. Osobno i owszem w całości bleee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek

a mała dzisiaj spała prawie całą noc ze mną i t nie to że bardzo była marudna ale jakoś tak zimno było w domu że nie mogłam wysiedzieć żeby ją nakarmić bo aż się trzęsłam więc schowałyśmy się pod kołdre i spałyśmy razem rano ją oddelegowałam do łóżeczka bo się rozpycha i się wcale nie wyspałam a rono było 16 stopni w mieszkaniu brrr... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczaki, ciotki sklerotyczki i do tego ślepe bo przecież jak wół stoi że Niuniuś 8 miechów 😠
Farmazonio leniuszku i Antosiu, rośnijcie zdrowo i radośnie 🙂

Może macie jakiś dobry przepis na wołowinę? Mąż mi wczoraj kupił ładny kawałek krzyżowej ale jakoś nie mam weny, co z niego zrobić. Jak mi nic lepszego nie przyjdzie do głowy albo mi nie podpowiecie to zrobię po dukanowemu, czyli cienki plaster posypię przyprawą i zgrilluję na patelni grillowej. Bardzo lubię wołowinę ale nie zawsze ją potrafię dobrze zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

[size=4]Wszystkiego najlepszego dla Maxymka i Antośka

Aleksandra Piotrus tak chorowal ale początkiem zimy. To tej pory z tego powodu jestesmy to tyłu ze szczepieniami.Był taki okres ze nie miesciłam się z lekarstwami bo tyle tego brała. Ale odpukać teraz juz jest spokój. praktycznie 3 miesiące był na lekach bo miedzy jednym a drugim przeziębieniem było kilka dni.

Ann ja nie lubię wołowiny ale jak już ją robię to zazwyczaj robię z niej bitki albo rozbijam plastry mięsa daje do przypraw i musztardy i tak posiedzi w tym godzinke. Potem podpiekam z obu stron na niewielkiej ilosci oleju i zalewam woda popdusze to potem z poapryką czerwoną i pieczarkami i pod koniec robie z tego sos. Zazwyczaj podaje takie mięso z duszoną czerwoną kapusta ( ja najpierw obgotowuje w małej ilosci wody kapustę a potem chwilę dusze na maśle z czerwoną cebulą, przyprawiam solą cukrem pieprzem i sokiem z cytryny) U szukałam sie tyle przepisów na czerwoną kapustę ale ten sposób jest najlepszy.

A Piotrus wczoraj powiedziała mama 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...