Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
właśnie wietrzyliśmy dupcie i posadziłam Zuzke na nocniczku chwila moment i siusiu w nocniczku 🙂 hihihi teraz zadowolona z gołą dupcią na kocu :P


Oj, Aga też uwielbia z gołym tyłkiem śmigać 🙂 tak go śmiesznie wypina wtedy 🤪 🤪

Dobra, nażarłam się bigosu i lecę trochę ogarnąć mieszkanie, bo znajomi mają wpaść za godzinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej coś pustki wieczorem

a moje dziecko poszło spać głodne cyca nie chciała więc poszłam pakować paszki przychodze a mąż ją ululał i śpi ciekawe jak długo i chyba się kończy era karmienia piersią bo ostatnio są krzyki przy cycku i podrze się troche i zaczyna doić a wczoraj np (drańska była jak nie wiem co) to wolała herbatke z butelki niż cyca
w nocy dziś też tak kwiczała przez sen jak doiła cycka i nie wiem co to będzie jutro dam jej sztuczne zobaczymy czy wypije

i musze się pochwalić bo moje dziecko robi postępy i wczoraj zatrybiła kosi kosi i dziś wszystkim pokazywała jaka to jest zdolna i raz jej się udało powiedzieć baba i babcia słyszała i przeszczęśliwa a tatuś siedzi i męczy ją powiedz tata powiedz tata a ona się śmieje bezczelnie he he 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek wszystko jasne...Agusia to tatus wykapany 🙂 oczywiscie po tych zdjeciach widze i teraz tez rzecz jasna skad te cialeczko pulchniutkie 🙂 tatus Agusi to szsczuplutkich nie nalezy a co najmniej dobrze zbudowany jest 🙂

jak pokazujecie zdjecia tych Waszych pociech to je uwlielbiam 🙂 normalnie znamy sie tyle czasu ze serce mi roznie na ich widok 🙂 slodziaki nasze kochane 😘 😘 😘

Dawidek jeszcze raz dziekuje za zyczenia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znowu pierwsza 😉 Dziś Stasiek znowu wstawał co godzina, ale wygląda na to że się nauczyłam go obsługiwać w półśnie bo nawet jestem jako tako przytomna 😉 Nasz skowronek od rana śpiewa "ba ba ba nie nie nie" i próbuje wstać przy zawiasie od drzwi łazienkowych. Ciekawe czy (albo: kiedy) mu się to uda 😉 Wczoraj zaliczył porządnego guza, ale jakoś specjalnie się tym nie przejął.
Nie wiem czy już Wam pisałam, że odezwała się do nas rehabilitacja ze szpitala który mamy kilka ulic dalej i wyznaczyła termin na dziś. Zdecydowaliśmy iść ze Staśkiem pokazać go, bo jeśliby przypadkiem znowu była potrzebna rehabilitacja (w przyszłym tygodniu mamy kontrolę u neurologa i on ew. mógłby tak zdecydować), szkoda byłoby tracić szansę na to żeby chodzić tak blisko i to w ramach NFZ. Idziemy dziś zatem, ciekawe co powiedzą na naszego giganta 🤪 Jak znam życie to dostanie zakaz wstawania 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann jak sam Stasiem wstaje to go nie hamujcie, nawet jak cos ta rehabilitanka powie...a po za tym jak on sam chce a Wy mu zabronicie to jest lamanie praw obywatelskich a co jak Stasiem bedzie starszy i rodzicow do sadu poda? 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
No fajny tez Stasiek 😉 taki mały a zdolny 😉 Kubus po 6 juz wstał, ale spoko jedna pobudka jest ostatnio to wyspana jestem 😉 i tak chodzi o 19 spac, to mi pasuje, mam czas dla siebie i meza;D musze wykorzystac czas, bo jak niedługo do pracy, to sie skonczy, powinnam dostac znac jeszcze co ze stazem, a nikt sie nie odzywa;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek kobitki.

U nas nocka jak zwykle ostatnio okropna. Adam i Kuba maja zapalenie oskrzeli tak jak już wam pisałam. Kubuś już zdrowieje ale u Adasia to zaledwie początek czyli minimum jeszcze jakis tydzień takich kiepskich nocek.

Dziewczyny powiedzcie mi jak wy się bawicie z waszymi szkrabami bo mi już braknie pomysłów i weny twórczej?

Co do czworaków i wstawania to mój grubasek jest w tyle za wszystkimi dzieciaczkami. Co prawda wstaje w łóżeczku na kolanka, jak się go postawi w łóżeczku to stoi sam oczywiście trzymając się ale żeby sam wstał na nóżki to mu się jeszcze nie zdarzyło i coś czuję że nie szybko zdarzy. Martwię się tym troszkę bo Kuba w jego wieku zasuwał jak mały motorek na czworakach a on mały leń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Nie wiem co się dzieje, ale Marysia usnęła wczoraj o 20 i tak spała do 22 i od 24 pobudka co 15, 20 min 🤪 🤪 🤢 😮 😲 nawet się nie budziła tylko piszczała przez sen. O 3 wzięłam ją do nas bo już nie wyrabiałam. Dalej dość często się budziła ale głaskałam ją po główce, trzymałam za nóżki i jakoś zasypiała dalej.

Wczoraj kupiliśmy nocnik i kiedy posadziłam na nim Maje ona rączki wyciąga do wstawania 😁 chyba nocnik będzie traktowany jako pomocnik do podnoszenia się 😉

aha Ann jeśli nawet lekarz powie "nie wstawać" wy to zrozumiecie , ale wytłumacz to Stasiowi 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U mnie o dziwo 1 pobudka po 3, a Olcia wstała o 6. Zaraz zrobię jej kaszkę.

Mały pokemon jest śpiący trze oczka i za chiny nie zaśnie. Wogle jest trochę marudna nie wiem czy zęby, pogoda czy te zmiany liszajki i sucha skórka.

Na razie bawi sie butelką i zerka na Boba budowniczego.

Zarejestrowałam Olę dzisiaj do pediatry po 1. ze względu na zmiany skórne, które tym razem zaczęła już drapać, po 2. tydzień temu i wczoraj wieczorem pod wieczór zwymiotowała (to chyba dobre określenie, bo kilka razy chlusnęło niej jak z fontanny) i to nie tym co zjadła w ciągu dnia, tylko cholera samym moim mlekiem, po 3. dzisiaj rano pierwszą kupkę zrobiła normalną, ale druga była taka pół na pół trochę normalna, a że tak powiem druga część była bardzo jasna, rzadsza i ze śluzem. Ciekawe co doktorka na to.

Spróbuję ją jeszcze raz uśpic, bo maruderstwo znowu się włączyło, czopka nie dam, bo chyba na nią nie działają, chyba tylko za pierwszym razem udało się. Moja mama mówi, że na jedne dzieci moga działać a na inne nie, u innych może być wręcz odwrotnie mogą bardziej marudzić albo powera dostać.

Zmykam, dam popołudniu znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

Nie wiem czy wszystko uda mi sie napisac to co chcialam, bo troche naprodukowalyscie.
Laaf chyba pisalas, ze Dawidek zdecydowal sie z pionizować,moje gratulacje(chyba nic nie pomyslilam i faktycznie tak czytałam)
Angela fajnie, ze w sprawie pracy cos zaczyna sie dziac 🙂
Zuziaczku mysle, ze spokojnie mozesz sie przestac meczyc z oliwka, tym bardziej, jak Zuzia ma gladka skore.Dla Ciebie bedzie mniej klopotu, chociaz Mala straci atrakcje.
Anulka mam ten sam problem z Julka, nie da sie przebrac, bo sie ciagle obraca.Cholery z tym dostaje, dlatego zawsze dostaje cos do zabawy na czas przebierania, to musi byc cos co ja zaciekawi i czego dawno nie widziala.Czasami dziala, a czasami szukam reklam, bo wtedy lezy i gapi sie w tv.
Kwasiek nieciekawie z tymi miesniakami, kurcze poszukam w notatkach moze cos znajde ciekawego, bo cholera juz coraz mniej pamietam...

Do nas przyszly pampersy, cala paczka smierdziala rumiankiem, ale fajnie zawsze to 30 zl do przodu.
Jutro idziemy na slub szwagra, troche mi sie niechce a troche sie ciesze, ze sobie gdzies wyjdziemy.Wiemy jedno, ze przynajmniej jedzenie bedzie okej, bo robia obiad w tej samej knajpie co mielismy my swoje wesele, nie ma jak byc oryginalnym.Musze sie przyznac,ze na poczatku mnie to troche wkurzylo, bo we Wrocławiu jest naprawde troche knajp w ktorych mozna zrobic obiad, ale musieli wybrac wlasnie ta w ktorej bylo nasze wesele i tak jest ze wszystkim.My sie zareczylismy, meza brat tez musial,chociaz dziewczyne malo znal, slub zaplanowali oczywiscie na wrzesien, do ktorego swoja droga nie doszlo, bo w miedzy czasie sie rozstali, ale sie zeszli nam urodzila sie Julka, to postanowili zrobic sobie dziecko i sie udalo, a teraz slub.Wiecie nie bylo by w tym nic dziwnego, bo takie sa koleje zycia, ale to za szybko dzieje po wydarzeniach w naszym zyciu.Pamietam taka historie chcielismy psa i mowimy, ze chyba sobie kupimy psa, oni za tydzien mieli psa...Okej troche sobie ponarzeklam...

U nas bialo, a miala byc wiosna 🤢 Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

moje dziecko właśnie mi zagląda do cycek 🤪 od pokazania jej sutka dosłownie jak tylko ma okazje zagląda do nich... 🤔 hehe

u nas nocka bez zmian przespana 😉 od 22 do 9 😉 ja pije kawoszczaka Zuzka już po kaszce i buszuje po dywanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzion 😘
Wczoraj wychodne z maxymem potem sama i juz nie zajrzalam.
Dzis juz po zakupach, sniadaniu czekam na kawe m robi wlasnie. Ma na druga zmiane wiec wieczor mam free 😉
Sluchajcie czy wasze dzieciaki tez maja takie jazdy ze wrzeszcza...???tzn nie placza tylko testuja sile glosu, tak jaby gardlo mialy ochote zedrzec? Mam nadzieje ze to minie bo axymowi jak walnie to drze sie jak stare przescieradlo 😮 niby nie zwracamy uwagi itd ale ten swiruje zatyka sobie uszy i dalej krzyczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...