Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie dziewczynki ;*

ojjj Angela ja to bym na pewno już pojechała do szpitala... chociaż powiem szczerze że w nocy tez czułam skurcze dość częste i do tego było twardnienie brzucha i ból krzyża... ale potem położyłam się spać i zasnełam... dzisiaj spokój tylko twardy brzuch mam...

co do wyprawki to bnym musiałą zacząc wszystko kompletować ale nie mam natchnienia 😞 wogole tez jestem taka do dupy cały czas mam uczucie jak by cos się miało zaraz złego stać 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela spokojenie skoro mija to niepanikujmy 😉
gdyby było tak ze skurcze sie pojawia systematycznie jeden po drugim i bedziesz czuła ból jak nigdy (ojjj boli) to wtedy jedz do szpitala bo moze sie zaczac poród.
ale mozecie mi wierzyc kochane moje ze jak zaczyna sie rodzic to wiemy ze to poród 😉
Angela czasem bywa tak ze dziecko jak juz jest gólwka w dole to uciska nerwy i ja tez tak czasem mam ze boli mnie w krzyzu i pachwinie przytym mam skurcze dosc czesto ale to nie poród 🙂
polez kochanie powinno przejsc a co do biegunki to mogła ona wywołac stawianie sie macicy to normalne przy biegunce tez sa skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek spokojnie ja tez taka wypluta ostatnio :/

a co do mnie i mojej Lenki to jak zawsze w ciazy pod koniec zaczyna mi wszystko mijac niemam skurczy juz tak czesto wiec odstawiłam luteine nic mnie nieboli mogłabym chodzic po górach no paranoja zamiast sie na poród zanosic to sie cicho zrobiło ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, dziewczyny a jak z Wasza kondycja fizyczna?

Ja wlasnie wrocilam ze sklepu takie osiedlowego daleko nie mam ale ledwo co mialam sile do domu doczlapac. W kolejce robilo mi sie slabo...a na 4p. myslalm ze nie wejde...
Pierwszy raz taka slaba bylam.
W tym tyg. zrobie wyniki (dotychczas byly rewelacyjne), zobaczymy. Jak Ania napisala ze po gorach moze smigac to mi sie uwierzyc nie chcialo 🙂 Dotego ta zgaga i ucisk na przepone a wczesniej tak sie cieszylam ze prawie dolegliwosci ciazowych nie mam 🥴
Zuziaku widze ze i u Ceibie jakos tak lipno, moze tez nas tak podswiadomie przybija ta zaloba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawiazuje do wyprawki , ja juz mam troche tych rzeczy mimo to miałam juz dziecko do tej pory juz nie pamietam co mi było najbardziej potrzebne nie wiem ile tych spioców pajaców itd najlepsze ze mu rodzimy latemi nie wiadomo jakie ono bedzie ,moja polozna mi radziła ze trzeba dziecko mimo lata ubierac 1 wiedej nic siebie .A noi do szpitala trzeba chyba ze 3 komplety zabrac do przebania jak sie nie myle. jak myslicie bo ja mam skleroze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela najwazniejsze ze przeszlo 🙂A kiedy masz kolejna wizyte u gina?

Z moja kondycja bardzo srednio, zadyszka i w ogole a ten moj maz szatan czasami zapomina, ze sie za nim tocze i leci jak oszalaly, a ja teraz potrzebuje spokoju i kuśtyk, kuśtyk i sobie ide 🙂
Denerwuje mnie ten stan. ze wielu rzeczy sama zrobic nie moge i musze liczyc na innych, ale coz taki urok ciazy.

Zuziaku nie smuc sie bedzie wszystko dobrze, moze jakis zjazd hormonalny zaliczasz?
Laafiku pamietaj jest zle zeby bylo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela sama juz napewno zaobserwowalas ze te nasze maluchy to tak raz leniuchuja raz szaleja. Ja juz Dawidka na zebrach czuje od kilku dni i tak sie skubany rozciaga, rozpreza ze czasami podskakuje w miejscu a moj mezol to zawsze wtedy do niego gada zeby starszej troche odpuscil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek trzymaj się tam napewno wszystko bedzie OK

nr. kwaśka 508059891 jak coś ja napisze do niej wieczorem bo teraz pewnie ma wszystkie badania na izbie przyjęć...

ojjj jaki okropny dzień 😞 ja popołudniu beczałam jak głupia potem położyłam się spać a teraz mam taką zgage że się chyba pożygam zaraz 😞 maskara 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie nie pisze nic bo ona napewno jest na izbie przyjęć i ma wszystkie badania robione jak się położy już na oddział i odetchnie to napisze (sama pamietam jak ja leżałam i jaka zestresowana byłam mimo że już kilka razy tam leżałam a Kwasiek pierwszy raz w szpitalu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...