Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wow dziewczyny aleście pokazik zrobiły 🙂 🙂 🙂
Zuziaczku T 🙂 y jak moja córcia prawie 🙂 Sliczna jesteś i naprawdę wygladasz kwitnąco 🙂 🙂 🙂
Ania wyszłaś tez bardzo ładnie i nie widać żebyś jakoś specjalnie dużo utyła (Jakos mówielas o 10 kog czy Ty byłaś?)
Brzuszki macie prześliczne 🙂 🙂 🙂
Powiem Wam że ja mam podobny do Zuziaka i troszkę mniejszy od Ani. Oczywiście daje Wam oklaski ale co 6h - niestety:laugh:
Aglka USG 4d i4d jest wyłacznie dla rodzicow. Na zwyklym USG lekarz widzi zdecydowanie więcej niż my - laicy, natomiast 3d i4d jest po to żeby nacieszyć nasze oczy 🙂
A co do wielkości brzucha rzeczywiście teraz mam dużo większy niż na tym etapie w pierwszej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie mam to samo w 1 ciazy mialam o wiele mniejszy

Tak to ja mowilam ze tak przytylam ale to bylo 2kg temu teraz mam 12kg na plusie !!!
ale powiem wam ze w samym tylko styczniu przybralam tylko 2kg wiec jak narazie jestem zadowolona moze troche sie ustabilizuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny świetne fotki... 🙂 heh dzisiaj się zastanawiałam czy ten mój brzuszek nie jest trochę za wielki, ale macie prawie takie same więc jest ok:P a i wyglądacie naprawdę kwitnąco!!!

Laaf takie informacje a propos usg 4d znalazłam w internecie, a poza tym robi się je jako część badań prenatalnych (oprócz badania krwi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej dziewczyny Wasze brzuszki są już takie duże.
myślałam, że mój jest ogromny ale w porównaniu z Waszymi...
Daleko mi do Was ale to pewnie dlatego, że to moja pierwsza ciąża. Bo faktycznie moja koleżanka też ma termin na czerwiec ale 2 tygodnie po mnie i jej brzuszek przy drugiej ciąży był i jest dużo większy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i muszę sobie piżamkę jakąś kupić nową, większą bo już tylko w jednej mi swobodnie się śpi. Reszta tak jakoś ostatnio stała się przyciasna 🙂
Bo faktycznie w oststnich tygodniach brzuszek rośnie z dnia na dzień, co by nie powiedzieć jak na drożdżach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza to te Wasze brzuszki takie fajniusie okrąglutkie 🙂

Mój przez te blizny, które mam po operacjach z dzieciństwa jest z jednej strony wklęśnięty 😞 No ale... Nic się nie poradzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koniecznka nie martw się bliznami, pomysl że teraz są ważniejsze sprawy ablizny to cos nieistotnego, ważne że Twojemu facetowi sie podobasz 😉 A ja myslałam że ja mam tylko taki duży brzuch ale jest taki sam jak ani, fajnie ale to moja pierwsza ciaża, na razie mam na plusie z 7 kg, no ale zobaczymy 1 lutego. Super brzuszki naprawde 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 słodziutki brzunio 🙂

Ja mam podobny:P

Ja jeszcze nic nie przytyłam a wręcz odwrotnie jestem -1kg. Niczego sobie nie żałuję żeby nie było, ale ginka powiedziała, że na razie dla mnie to dobrze że nie tyje, bo ogólnie nie jestem szczupła:laugh:

Milej nocki Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bliznami się nie przejmuję... mamje już tak długo, że są częścią mnie.

ale z drugiej strony teraz brzuszek pokazuję póki co tylko mojemu Miśkowi bo niekoniecznie mam ochotę żeby ktoś jeszcze go oglądał...

kolorowych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, z tym usg 3d i 4d to taki chwyt marketingowy. Jeszcze kilka lat temu nikt u nas o takim usg nie słyszał i lekarze sobie doskonale radzili z odczytywaniem zwykłego usg. Wielu lekarzy woli zwykłe usg, bo wtedy mogą się skupić nad tym, co najważniejsze i nie rozpraszają się okrzykami rodziców "jakie ma piękne usteczka!" 😉 usg 3d i 4d są tylko i wyłącznie dla satysfakcji rodziców 🙂 a gabinety... cóż, jakoś muszą zwabiać klientów... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek i wlsanie o tym mowie, USG 3d jest badaniem dla rodziców, a USG podstawowe jest badaniem prenatalnym 🙂 🙂 🙂 Oczywiście dziewczynki jak najbardziej polecam i sama najprawdopodobniej skorzystam bo to widać jakby się mialo dziziusia na dłoni 🙂 milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No może i tak jest z tym usg... i w takim razie muszę zastanowić się nad zmianą gin bo to od niej mam skierowanie na 4D bo ona nic nie widziała... 😞

A brzuszki tak jak pisałam wcześniej dziewczyny macie świetne i fakt Anulka jako "najstarsza" ma największy brzusio.

U mnie waga ostatnio poszła do przodu. Jak do tej pory przyrost miesięczny był o 0,30/0,40kg a tym razem całe 2 kg więc w sumie od początku ciąży przybyło mnie 4 kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...