Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki

W nocy spuchło mi ucho tak w sumie obok ucha jak jest koniec policzka i mnie boli i ucho i glowa, na 10 ide do lekarza...kiedys mialam zapalenie ucha ale to byl duzo wiekszy bol, teraz tez boli ale nie tak strasznie. Zakropilam sobie tymi kropelkami co mialam przy zapaleniu zatok na początku ciąży. Zobaczymy...
Zuziek hobby bardzo fajne ale niestety wiele osób uważa to za hazard, nie mam siły już ludziom tłumaczyć czym jest profesjonalny poker dlatego właściwie mało kto wie że uczestniczymy w zjazdach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf, no cóż nie wszyscy chyba potrafią zrozumieć definicję hazardu, jeżeli tak uważają. W pokerze nie ma nic złego, jeżeli jest to hobby, a nie nałóg, z którego nie potrafi się zrezygnować.Fajnie, że organizowano zjazdy dla fanów.
Ciekawe czy jakbyście wyjeżdżali na zjazdy miłośników gry w wojnę, makao, kuku itd. to też byłby hazard czy inaczej na to by patrzono?
Na pewno jest Wam przykro, ale nie warto się przejmować. I może faktycznie teraz odpuścić i uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny ....

brrrrrr ...koszmarnie spałam 😮 , jeszcze nie wiem jak się nazywam... masakra, zawsze spałam na brzuchu i teraz mam problem 🙂
ale nic to .... odeśpię pózniej 🙂

miłego dnia Wam życzę i spływam do ginki .... buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jeszcze nic pewnego czy dziś się dowiem ... bo to dziś normalna wizyta , a połówkowe mam jutro u innego lekarza ... ale moja ginka też ma usg , więc może coś mi powie ... o ile mi zrobi 🙂 ... jak coś , to do jutra niedaleko !!!! 🙂

lecę , bo sie cholerka , spóznię !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 ależ mamy piękną pogodę za oknem... chyba skusze się na spacerek 😉

Laaf i co jest z tym uchem??
Natka78711 jak po wizycie, wszystko ok?? 🙂

Co do spania to było kilka dni kiedy cieszyłam się, że bez problemu zasypiam i śpie aż do rana.Niestety wróciły problemy z ułożeniem się. A propos to rzeczywiście śpicie na boku?? Lekarka mówiła mi, że nie powinnam spać na plecach. Odkąd pamiętam spałam na brzuchu, potem trzeba było się pryzwyczaić do spania na plecach a teraz na boku-masakra bo nie umiem się przyzwyczaić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja śpię przeważnie na lewym boku i czasami jeszcze na plecach.
Generalnie juz przyzwyczaiłam się, bo tak najwygodniej, spanie na prawym boku całkowicie odpada, mogę najwyżej chwilkę poleżeć. W wygodnym ułożeniu pomaga mi jeszcze poduszka-kojec (w kształcie litery C), bo wcześniej to była masakra, żeby się ułożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spie na lewm, pawym i na plecach 😉 Przesypiam cala noc jak na razie calkiem normalnie 😉 Wczoraj mialam wizyte i dowiedzialam sie, ze Synus ma 23cm i wazy 411g 😉 Nic bardziej uspokajajacego niz wizyta u giny... teraz znowu 4tygodnie czekania... brrr Tez Was to tak stresuje, czy tylko ja prezsadzam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne że nas stresuje zwłaszcza jak odwołają ci wizytę i znowu dwa tygodnie czekania czyli już 6 tyg. masakra ;/

co do spania ja śpię na lewym boku praktycznie zawsze :P nawet wygodnie mi tak jest jak oglądam tv czy czyta książkę itp. a jak leże na plecach to dzidzia mnie najczęściej kopie i się wypina tak że mam jeden bok większy a drugi mniejszy :P

siedzę sobie teraz na lekcji w pracowni komputerowej i moja dzisia chyba wie że o niej mówie bo mi sprzedaję takie kopniaki i tak się wypina że czasem to aż boli i jest nie przyjemne a klasa patrzy się jak na głupią :P jak oddaje odgłosy "ała", albo "przestań już" 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To podziwiam, 6tyg oszalalabym...
Moj SKarbek jeszcze nie jest taki silny,rusza sie i czuje go ale nie az tak mocno jak Ty Zuziek 😉 Wiec pocieszeniem w oczekiwaniu na wizyte moze byc to, ze czujesz swoje Szczescie baardzo mooocno 😉
Ja w ramach stresu w pracy, postanowilam wyluzowac sie w domu, wiec lezakuje 😉
Aaaa jeszcze tylko 4mce i bedziemy Mamami 😉))) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze zasypiałam leżąc na brzuchu, teraz na którymś boku (głównie prawym). Budzę się leżąc na plecach 🙂 na plecach faktycznie nie powinno się leżeć, bo dziecko uciska na tętnice biodrowe, ale póki nasze Szkraby ważą jakieś pół kilo, to raczej nie ma się czego obawiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te oczekiwanie na kolejne wizyty jest okropne.U mnie są w odstępach na zmianę 4 lub 5 tygodni. Nawet po ostatniej wizycie wkleiłam sobie suwaczek, żeby widzieć odliczanie do kolejnej.
Wiem, że jest ok., ale taka wizyta bardzo uspokaja. Mam to szczęście, że na każdej mogę zobaczyć sobie mój skarb (chodzę w ramach NFZ)i dowiedzieć się od lekarza samych dobrych wieści 🙂

Właśnie przyjechałam do moich rodziców i czekam na siostrę. Na stole zobaczyłam 2 śliczne body (różne kolory wykończeń) z króliczkami i napisem Mój znak zodiaku Bliźnięta i małą bluzeczkę z zapięciami z napisem Bobas Taty, aż oczy zaszły mi łzami ze wzruszenia 🙂 Przypuszczam, że mój tata przywiózł z delegacji, bo wczoraj jeszcze ich nie było.

Co do pozycji spania, to zaleca się spanie na lewym boku, szczególnie jak dzieciaczki będą już większe, bo tak jak napisała Kwasiek, wtedy zaczyna uciskać na tętnicę biodrową, ja słyszałam na żyłę/tętnicę główną, ale chyba to jedno i to samo, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jestem .... uff ... tak ja myślałam , na usg się nie załapałam , ze względu na jutrzejsze połówkowe , ale za to pierwszy raz posłuchałam sobie serduszka ... popłakałam sie oczywiście ... 🙂 , Poza tym wszystko ok , od początku ciąży przytyłam 3,5 kg , nie tak zle , bo apetytu teraz dostałam takiego że aż się obawiałam tego ważenia !!!! a ... i znów skierowanie na morfologię i moczyk dostałam .

to tyle na dziś , większe emocje czekają mnie jutro o 18-ej , już nie mogę się doczekać !!!!! Mam nadzieję ze się dzidzia na nas nie wypnie 🙂 🙂 i pokaże cała i zdrowa kim jest 🙂

witam nową czerwcóweczkę 🙂

Laaf , co z tym uchem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i swietnie, mam zapalenie kanalu slucowego i prawdopodobnie (bo tak jest spuchniete ze do bebenka nie mogla zajrzec) zapalenie ucha środkowego. Jestem juz na 2 apapach ale wlasnie przestaja dzialac i oczywiście dostałam antybiotyk bo mam zaplaenie które juz przeszlo na zatoki, szkoda gadac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf kochana to okropnie... kuruj się tam i jak najszybciej wracaj do zdrówka ;* :*

Anulka ja słyszałam że zaleca się spanie na lewym boku i leżenie bo wtedy jest lepsze ukrwienie łożyska i ogólnie dla dzidzi jest lepiej... moja koleżanka cały czas na prawym leżała i pod koniec ciąży miała problemy z nerką i potem przestała jej pracować... 😲 masakra... jakieś druty musiała mieć w nerce i to na żywca bo nie można było jej znieczulić 😞

natka trzymamy kciuki za jutro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka 3,5 kg to ja przytyłam ale miesic temu, kiedy jeszcze praktycznie brzuszka nie miałam, a terez kiedy jest i brzuszek to czuję że w biorach też już sporo przybyło także... Aż się boję ile to ja w całej ciąży przytuję. Fakt, że apetyt mi dopisuje od samego początku i z niczym się nie ograniczam, do tego siedzę na L4 także... Wszystko okaże się w poniedziałek na wizycie u lekarza.

Laaf jej biedna Ty. W zeszłe wakacje też miałam zapalenie ucha także wiem jak boli. Oby szybko przeszło. Uważaj na uszka...

Ja przed ciążą spałam na prawym boku, ale teraz przekulałam sie na lewy z wcześniej już wyjaśnionego powodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf wspołczuje i trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia 😘

Dziewczyny ja własnie jestem po dzisiejszej wizycie u gina.I wszystko wskazuje na to, ze bedziemy mieli coreczke: 😆
Na pocztku badania pani doktor stwierdzila, ze najprawdopodobie chlopak, jednak nie moglismy sie dopatrzec siusiaka.Wynik obserwacji:90% dziewczynka.
Z malutka wszystko dobrze 🙂Ale mam radoche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki, jesteście naprawdę kochane!!!! Właśnie wzięłam kolejne apapy to mam siłe coś napisać....
Wajeczka ogromne gratulki córci 🙂 🙂 🙂 Zauważyłyście czy mi się wydaje że więcej babeczek nam się urodzi w czerwcu? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...