Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka u mnie tabletki wcale nie wpłynęły na mniej bolesne miesiączkowanie. Dalej było tak samo. Tyle tylko, że mogłam odpowiednio wcześniej się nafaszerować prochami, żeby mnie aż tak bardzo nie bolało. Bez tabletek, a więc przy nieregularnym okresie (15-40 dni) ciężko było trafić. Zwykle brałam prochy, jak już okres się zaczął, co znaczyło, że minimum 3 godziny spędzałam w toalecie, a kolejne - w łóżku, nie mogąc się ruszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas na termometrze tylko -6, chociaż prognozy mówią co innego. Wiecie co, fajnie po tym spacerze, już się nie czuję taka skonana, Stasiek też ma mega wigor, właśnie ryczy na macie i próbuje urwać lewkowi nogę 😉 Po spacerze zjadł całą kaszkę którą mu przygotowałam, tym razem z dziadkową dynią. Jaki był zdziwiony jak mu pokazałam pustą miseczkę 😉

Apropos miseczek: szukam miseczki która miałabym w środku podziałkę, ale nigdzie na razie takiej nie widziałam. Może rzuciło się Wam w oczy gdzieś coś takiego?

WB, ja też myślę że nie będę chciała wracać do bloku, ale ponieważ jestem osobą mało praktyczną, jest spore ryzyko, że sobie wyidealizowałam to życie na wsi. Działka jest w przepięknym miejscu koło lasu, ale na razie w szczerym polu. Pewnie zanim uzbieramy kasę, to się zmieni, ale na razie musielibyśmy zamienić samochód na pług śnieżny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam kipski dzień, właśnie szlak mi trafił pralkę i jestem mea wk....a.Mam taką pralkę ładowana od góry i otworzył się bęben ( a ma dopiero rok ).

Na 17 umówiłam się do innego rehabilitanta może ten mi coś powie. Piotruś śpi a ja idę pomyć gary bo może wpadnie mi taki facet naprawić tą pralkę.

Ja też nie zawsze chodzę na spacery bo mamy nasze mieszkanko jest na działce co ma 40 arów i jak przejdę 5 razy w tą i s powrotem i wystarczy jak na te warunki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Anulka u mnie tabletki wcale nie wpłynęły na mniej bolesne miesiączkowanie. Dalej było tak samo. Tyle tylko, że mogłam odpowiednio wcześniej się nafaszerować prochami, żeby mnie aż tak bardzo nie bolało. Bez tabletek, a więc przy nieregularnym okresie (15-40 dni) ciężko było trafić. Zwykle brałam prochy, jak już okres się zaczął, co znaczyło, że minimum 3 godziny spędzałam w toalecie, a kolejne - w łóżku, nie mogąc się ruszyć.


Kwasiek jak bym czytała o swoich miesiączkach przed ciążą 🤢 na pewno jeden dzień w miesiącu wycięty z życiorysu 😞 na szczęście teraz już nie boli aż tak bardzo a jak sobie przypomne to bolało jak bym co miesiąc rodziła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Zuziaku, no bez kitu. Jak miałam skurcze porodowe, to sobie myślałam, że w sumie nie jest źle - miesiączka bolała dużo bardziej 😁


no właśnie i jak urodziłam to każdemu mówiłam że jestem stworzona do rodzenia bo nie było tak źle :P hehe

Kasiu niestety więcej obowiązków mniej czasu na brzuszek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

a my po warszawce moje dziecko coraz gorsze (po każdym wyjeżdzie do warszawki) taka drańska jest że szok i wymusza krzykiem rączki

poza tym wstaje co 2 godz w nocy że nie wiem jak się nazywam dostałą wczoraj kaszkę w dzień dziś dostanie na noc może pośpi dłużej

już kwiczy na macie uciekam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek jak najbardziej malpuj prezent 🙂
Mysle ze jest wielofunkcyjny poniewaz po skonczonym miesiacu mozna to zdjecie ladnie oprawic w ramke a i format duzo wiekszy niz standardowe zdjecie 🙂

U nas -6 i bylismy na spacerku, a wcale zimno nie bylo Bartek zachwycony sniegiem usmiech od ucha do ucha nawet jak spał 🙂 z checia pokazalabym Wam zdjecia z naszej zimowej wyprawy ale ni hu hu nie wiem jak to zrobic 🤨
Tylko mielismy mala przygode bo facet jechal autem i wpadl w poslizg i centralnie to auto jechalo w nasza strone wiec ja biegiem z wozkiem cofalam sie do tylu a kumpela tez z wozkiem stala jak zamurowana i tylko jej krzyknelam zeby uciekala bo w tym szoku nie wiedziala co zrobic i doslownie trzy duze kroki samochod zatrzymal sie przed nami, i az myslec nie chce co by bylo gdybym nie uciekla do tylu z Bartkiem

Maly walnal sobie dzemke, grymasi na zeby bardzo 😞 jak narazie nic nie widac ale twarde dziaselka ma.

A no i jestesmy w trakcie przeprowadzki ehhh jakos powoli to idzie ale komentarzy mojej matki juz zniesc nie moge dzis malo brakowalo a wyrwala by mi Bartka z rak, bo koniecznie go chciala zabrac do siebie na dol, a maly wlasnie byl w trakcie ubierania na spacer, co pozniej skwitowala tym ze "tylko ty jestes taka glupia zeby dziecko w taki mroz na dwor targac...'' wiec wnioskuje z tego ze przez zime mam dziecko chomikowac w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

w pracy - masakra!!! osoba która mnie zastępowala tak napierd....ze normalnie wyjsc z podziwu nie moge ze tak mozna. za co sie nie wezme musze poprawiac a sprawy siegaja nawet do 6 miesiecy i wez tu papiery i analizuj. normalnie rece opadaja.....
no nic wazne ze szefowa ewidentnie sie cieszy z mojego powrotu i liczy ze dzial sprzedazy w koncu ruszy z kopyta...

ale wiecie co jak tak piszecie ze tym ktore maja bardzo bolesne misiaczki, porody wydaja sie pikus to mam takie wrazenie ze ktos plata sobie figle 😉 tzn. w nagrode za cierpienia comiesieczne - porod bezbolesny gratis 😁

mnie zawsze bolal okres ale nie tak zebym musiala brac jakies mega srodki czy lezec caly dzien i jeczec. Jak urodzilam Kamiske miesiaczki jeszcze zelzaly. Jak bralam tabsy byly prawie bezbolesne. Teraz sa do zniesienia ale za to porody mam masakryczne 🤢
mam kolezanke ktora dzieci doslownie wypluwala (ma ich troje) i dla niej zaden strach ale ja??? podziekowal juz na wieki 😜 😁

we wrpcku dzisia bylo -8 najnizsza ale drogi ni hu hu nie posypane , na glownej trasie max 50 ale zaraz przystopowalam bo nie odsniezone dobrze i nie wiem co sie po sniegiem dzieje.

Komsi chcialas karmic do konca roku i powolotku do tego dochodzicie z Maxymem, to bedzie pol roku i gitara, dumna powinnas byc, choc wiem ze ciezko ta wiez zerwac...

ja zawsze bylam blokowa , za to moj maz zawsze mieszkal w domu jednorodzinnym, jak on sie przystosowal?? nie mam pojecia 😉

aaaaaaaa Angela mialam sie pytac...w którym to paluszku Kubus tego paznokcia sobie zerwal???

Kicia - matka masakra 😮 😮 kobieta spindalaj od niej to mam nadzieje ze zrozumie swoj blad...przepraszam za te slowa ale ja nigdy bym nie wpadla na to zeby ublizac mojej mamie czy mojej corce...glupia???? to moze jest ona bo nie wie ze straci Ciebie i wnusia...przepraszam jeszcze raz za ostre slowa ☺️ ale mnie takie cos wpienia totalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...