Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hmmm... zawstydziłam się ☺️
A na punkcie Staśka to ja mam Laaf MEGA fioła a nie małego 😉 Właśnie zaczynamy się zastanawiać jak go trochę utemperować i czy trzeba już teraz czy można jeszcze trochę poczekać. Na razie uczy się że nie zawsze mogę się nim zajmować i że w domu jest jeszcze trochę innych rzeczy do zrobienia oprócz zabawiania go.
Stasiek nauczył się pić z butelki. Wyczaił dziś że jak będzie łapą ugniatać smoczek to nie trzeba ssać tylko będzie samo lecieć 😉 Tym sposobem dziś wypił dziś 60ml co mu się nigdy jeszcze w jego życiu nie zdarzyło 😁 A ja w sumie jestem chyba nawet zadowolona, bo przynajmniej mi się nie oduczy ssać piersi, a doić to i tak już mnie próbuje od dawna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja oglądałam chwile ,,I kto to mowi,,, ale maz wrócił z zebrania strażackiego i swoje pierdoły oglada. Była znajoma z Gdańska i kupiła Kubusiowi na Walentynki komplet dresiku i smoczka na walentynki czerwonego z serduszkiem hi hi, słodki.
A POTEM IDZIEMY SPAĆ 😉 MOZE BEDZIE SPONTAN 😉
A I Agulka oby sie udało 😉 trzymam kciuki, nie ma jak na swoim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żebyś Ty widziała co Stasiek wciska do buzi 😉 I nie mam zamiaru mu tego zabraniać, niech się uodparnia na różne syfy 😎 Gorzej że zabrał się za obgryzanie mebli: na pierwszy ogień poszła komoda, na drugi poprzeczki od stołków a na trzeci blat od małego stolika 🥴 Bóbr jeden 🤨 Sądzę że nie były malowane lakierem przeznaczonym do konsumpcji przez niemowlaki 🤨 A poza tych bez sensu mieć poobgryzane wszystkie meble, musimy coś z tym zrobić.
No dobra, idę spać, dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann jakos nie pamietam czy Kamiska obryzala meble 😮 zupenie nie pamietam ale sobie mysle ze tak naprawde jak ma sie to ciele male to w sumie trzeba sie liczyc ze stratami i mam wlanie na mysli sprzet domowy...jak Dawid cos poobgryza to jego zaliczone ale oczywiscie bede sie starala pilnowac ale przy tych naszych lazikach to raczej trudno. Co do zdjadania toksycznyc rzeczy to juz szkoda slow...ja nawet mloedemu daje moja szczotke do wlosow jak bardzo marudzi... 😉 kijaszczyk w dupencje nic mu nie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

czyżbym była pierwsza????

u nas nocka średnia dwie albo trzy pobudki nie pamiętam a teraz bawi się pepsi na dywanie i po co tu drogie zabawki kupować wystarczy dac dziecku butelke he he i najlepsza zabawa
poszukam jeszcze linka zuziakowego i ide na śniadanko i biore się za robote

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio to ja druga 🙂

spalismy do 8.30 🙂 I wiecie dzisiaj strasznie Dawid spocil sie w nocy az podusie mial mokra...a cala noc mielismy oknpo otwarte...pierwszy raz tak miala ale faktycznie kaldra nakryty byl po same uszy...

Zuziaku glosik oddany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja trzecia 🙂

Doberek ;*
mąż śpi jeszcze Zuzka się bawi więc ja na chwilkę wpadłam zrobić przegląd w necie 😁 hehe ;*
dzięki za głosiki jak staneliśmy na tym 4 tak stoimy :P hehe 30 glosów do 3 mamy 😁
wczoraj u znajomych Zuzka tak broiła że nikt na nią nie nadożał wkońcu wsadziliśmy ją do chodzika i wkońcu nastałą cisza 🤪 a Zuzka z siebie zadowolona zaczęła tańczyć :p hehe
też oglądaliśmy i kto to mówi 2 🙂 za tydzień 3 leci 😁
dzisiaj mąż założy talerz do cyfrowego polsatu obiados i wybywamy z domku ☺️ ale się doczekać nie umiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czwarta wiec 😉
wciagam sniadnaiosa 😉 musze isc po pranie bo wczoraj zapomnaialam 😉
U nas maxymek dal mamie zrobic babski wieczor, typu obudzil sie na karmiaenie po 23 jak juz tata byl, dostal pic, i spal dalej. tata poszedl spac, laski potem poszly i wstalismy z niunciem o 6 na jedzenie, przytulanka i stary wstal do pracy na 8 a my kilimandzaro do teraz 😉
Jedna z tych kolezanek dzis robi trzydzestke, pojdziemy z maxymkeim zyczenia zlozyc 😉ma synka 3letniego, dawidka wiec zoabczymy jak maxym zareaguje na troszke starszego dzieciaka. akt jak co ranek demolka kojca 🤪
a no i wczoraj do tego wina zjadlam lyzke stolowa lodow, czekoladowo zabajono wisniowych.... myslalm ze zwariujej takie byly pyszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj pustki, ja już posprzątałam bo miał wpasc jakis wujek męża ale na szczęsie nie wpadł a podobno jest jakiś nawiedzony wiec o czym ja sama bym z nim rozmawiała, jak wogóle go nie znam a ileż to można rozmawiać o pogodzie. 😎

Piotruś spi juz 30 minut, niech jeszcze pospi zebym zdążyła obiad dokończyć.
A ja nie mam weekendu dzwonili do mnie ze na jutro 8 wiency mam zobic wiec nici z upojnego wieczoru z męzem a szkoda bo ja taka napalona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja bylam na spozywce, i kwiatkach dla tej kolezanki, zakupilam trzydzeisci tulipanow, i kit teraz bede wlaczyc zeby z nich bukiet ulozyc...bedzie ciezko bo nie mam wstazki... no ale co tam kreatywna jestetem cos wykminie, mlody zasnal wlasnie w lozeczku, bo na dworze jakos go na spiewy i inne dziwne odglosy wzielo, hehh wiecie co odwalilam sama pofarbowalalm sobie odrosty... no i kurna wyszlo, ufff a balam sie ze skoncze ruda... bo nigdy z blondem sama nic nie robilam 😉 no to teraz rozwiesze pranie...wczorajsze 😉 na szczescie nie czadzi wiec luz 😉 i ogolny ogar juz ogarniety byl z rana teraz sie wezme za przygot obiadosa dla mnie bo kinol nadal wcina swe chili con carne 😉
troche nidospana jestem... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja bylam na spozywce, i kwiatkach dla tej kolezanki, zakupilam trzydzeisci tulipanow, i kit teraz bede wlaczyc zeby z nich bukiet ulozyc...bedzie ciezko bo nie mam wstazki... no ale co tam kreatywna jestetem cos wykminie, mlody zasnal wlasnie w lozeczku, bo na dworze jakos go na spiewy i inne dziwne odglosy wzielo, hehh wiecie co odwalilam sama pofarbowalalm sobie odrosty... no i kurna wyszlo, ufff a balam sie ze skoncze ruda... bo nigdy z blondem sama nic nie robilam 😉 no to teraz rozwiesze pranie...wczorajsze 😉 na szczescie nie czadzi wiec luz 😉 i ogolny ogar juz ogarniety byl z rana teraz sie wezme za przygot obiadosa dla mnie bo kinol nadal wcina swe chili con carne 😉
troche nidospana jestem... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się wieczornie 🙂 Stasiek jak wańka wstańka, cały dzień najchętniej by się zajmował wstawaniem. Lekarka kazała go sprowadzać do poziomu, więc sprowadzamy a on natychmiast znowu wstaje 😉 Żebyście widziały jaki jest szczęśliwy jak mu się uda 🤪 Gorzej że zaczął stać bez trzymanki, wstawać z zabawką w ręku i w ogóle cuda wyprawiać.
Tropimy poza tym przyczynę parcha który święci triumfalny come back - wiadomo już że to nie od pampersów, ale od czego? Odstawiłam na tydzień nabiał (mój), następny w kolejce do odstawienia jest gluten (Staśka), potem żółtko, potem będziemy sprawdzać czy się nie uczulił na Białego Jelenia którym pierzemy mu od urodzenia (moja lekarka alergolog mówiła że jednostką chorobową jest alergia a to na co się jest uczulonym, zmienia się w czasie). Na liście podejrzanych jest też witamina C (Cebion), ale to będziemy odstawiać w ostatniej chwili.

A, zapominam Wam ciągle napisać. Jeśli lubicie humor Kabaretu Starszych Panów to polecam BARDZO serię bajek wydaną przez Polskie Radio z muzyką Wasowskiego:
http://merlin.pl/Polskie-Radio-Dzieciom-Vol-3-Przygody-Dory-i-Flory_Polskie-Radio/browse/product/4,641758.html
http://merlin.pl/Polskie-Radio-Dzieciom-Vol-6-Spiaca-Krolewna-Imbryczek-Rozowy-balonik_Warner-Music/browse/product/4,704582.html
http://merlin.pl/Polskie-Radio-Dzieciom-Vol-5-Czerwony-Kapturek-O-tym-jak-krawiec-Pan-Niteczka-krolem_War/browse/product/4,704581.html
Ja się nie mogę tym nacieszyć, a Stasiek też lubi tego słuchać - to są właściwie mini musicale z super piosenkami, wpadającymi w ucho, mądrymi i bardzo dobrze zaśpiewanymi. To w ogóle są takie trochę staroświeckie słuchowiska z aktorami właśnie z kręgu Kabaretu Starszych Panów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...