Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Acha, przypomniałam sobie, o co już wieki temu zapytać miałam!
Już nie jestem pewna, ale chyba Koniecznka się zdecydowała na pobranie krwi pępowinowej podczas porodu.
Koniecznka, jak możesz, to napisz proszę jak to wyglądało i jak teraz to wszystko się odbywa.

Oglądam właśnie film "my sister's keeper" ("bez mojej zgody") i się zaczęłam zastanawiać nad tym wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka 🙂

Kwasku ja czytalam ksiazke "bez mojej zgody" i mega mnie poruszyła....nie wiem jak film ale ksiazka bardzo dobra...

Dawid idzie dzisiaj z babcia do lekarza bo c.d. kupek-sraczek, do tego przyplatalo sie totalnie zaropiale oko, lekko przytkany nosek (ale tak na sucho) i sporadyczne kaszlniecia ale nakbardzie j martwi mnie to sranko i oczko 😞

Sylwia super ze chałupka rośnie 🙂 jakies zdjcia z postepow poprosimy 🙂

Kwasku ja wogole niewyobrazam sobie nie wejsc na brzuchacza i przynajmniej nie poczytac 🙂 brzuszek.net to codzinny rytułał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzien,Antek Najlpeszego KOlego!!!
ale dzika noc, maxym zjadl o 23.30 potem obudzil sie ok.4 zapalilam lampke a gosc siedzi oczywiscie, dalam smoka polozylam i spal!!!! spal do 8.00 😉 jezuuuu!!!! ale wypas trampki 😉

u nas pogoda do d dzis ma padac caly dzien i tak za oknem wyglada.

aaa maxym spal dzis tez w body na krotki rekaw i czasami byl przykryty naturalnie do momentu zmainy pozycji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, też czytałam książkę 🙂 w ciąży wtedy byłam i mnie bardzo poruszyła. Film wg mnie jest bardzo dobry, choć mój mąż mówi, że bardziej podobała mu się książka (wczoraj skończył czytać, więc jest "na świeżo").
Sylwia, właśnie - zdjęcia, zdjęcia! 🙂 🙂
O właśnie, zdjęcia Agi muszę powybierać do wydrukowania (na weekend wyjeżdżamy do moich dziadków i trzeba im zawieźć najnowszą partię zdjęć) 🙂
laaf,mam wrażenie, że Dawidek po prostu tak ząbkuje 🙂 trzymam kciuki, żeby t było tylko to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uh, znalazłam ostatnio na Allegro zajebistą spódnicę. Wzięłam ją do obserwowanych, bo byłam ciekawa, za ile pójdzie. I takiej ceny się nie spodziewałam... 😲
http://allegro.pl/next-retro-gora-gorset-vintage-klosz-piekna-i1626785720.html
w życiu bym tyle za spódnicę nie dała...
(tym bardziej za spódnicę UŻYWANĄ)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😆 Ja tez bytm tyle nie dała za spodnice Kwasiek.
Zuziek ja nie płacze do słuchawki, bo wiem,że M byłoby przykro, ale mam tyle zajęc,że nie mam kiedy strasznie potęsknić...chyba,że wieczorem, moze sie juz przyzwycziłam, sama juz jestem 3 tyg i jeszcze 3 raczej bede...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku zbieg okolicznosci wczoraj lookalam na identyczna na ebay 😉piekna jest
oj a dzis juz jej nie moge znalezc, mareczka mareczka tyle kosztuje 😉 bylam w next sklepie, ale ogladalam tylko ciuchy dla dzeci bardziej, kupilam dwa t-shirty dla maxyma 😉 z napisami jeden I love my mum she's the boss i i love my dad he's my hero 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas chyba burza będzie. Zachmurzyło się i raz na jakiś czas słychać niezidentyfikowany hałas (mamy dwie budowy obok, więc nie wiem, czy to na budowie się tłuką, czy grzmi). Oj, przydałby się porządny deszczyk.

Aga bardzo marudna. Płakała, nic jej nie pasowało, wylądowała na nocniku i zrobiła kupę. Teraz ciut lepiej jest, ale nadal marudna. A mi się tak spać zachciało, że ledwo na oczy widzę... 🤢

o, to chyba jednak grzmi 🙂 żeby tylko bokiem nie przeszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Antosia.

Ostatnio mam tyle pracy ze nwet nie mam chwili dla siebie.

Zuziek a może Zuzia jadła truskawki bo one uczulaja więc może dostała na nie uczulenie?

O jejku tyle za używana sukienke to by nie dała. Jest mega droga 🤪. Ale ładana. 😉


Dziewczyny mam do Was pytanko dotyczące wystroju sypialni. Miała byc w kolorze amarantowym ale jest w oliwkowym nie bardzo mi sie to podoba ale no cóż sciany już sa pomalowane. Tak więc nie mam na nią teraz pomysłu. Może podsuniecie mi jakies fajne rozwiązania. Jedyne co mi do głowy przychodzi to dodati beżowe albo zółte ale nic pozatym. Meble nie wiem jakiego koloru powinny byc. Ale mi namieszali w głowie ta zmiana koloru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj Dla Antosia;*
Kubus sobie spi, a ja mam mały relaxik, niedługo zacznie sie moj ulubiony film 😜
Wczoraj u nas ładnie popadało, a grzmiac to tylko troszkę i duzy grad spadł;/
ja myślę nad kupnem bluzekz ramiaczkami, albo bokserki jakies, jak dobrze pisze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):


Zuziek a może Zuzia jadła truskawki bo one uczulaja więc może dostała na nie uczulenie?

Madalena to jest nie możliwe bo Zuzia nie zjadła ani jednej "surowej" truskawki i właśnie ich nie lubi a w czymś truskawki czyli serek kaszki itp. je już od 6 miesiąca... więc to nie to lekarz nam powiedział że panuje ospa ale nie wygląda mu to na ospe wyglądfa mu to na jakąś bakterie... ale przepisał calcium zyrtec dwie maście i syrop w sumie 84 zł poszło się jeb*** 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 mam nadzieje że przejdzie... bo rozeszło jej się po całej buźce...

Angela ja miałam doła dlatego się rozbeczałam.... powoli mnie wykańcza ta rozłąka i mam takie właśnie momenty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupczenie Dawidka najprawdopodobniej od zebow bo innych objawow nie ma.. na oczka poszly kropelki.

MAdalna na mnie nie licz bo ja ni w zab nie znam sie na dekorowaniu i mam na ten temat zero wyobrazni...a Kwasiek jak przystalo na zone informatyka w trymiga znalazla cusik fajnego 🙂

a i u nas sie chyba burza zaczyna oby szybko przszl bo jedziemy na pergole na koncert z okazji rownego roku do euro i ma grac miedzy innymi "nasz czlowiek" czyli geinek loska zwyciesca X-faktor

Kwasku spodnica zupelnie nie w moim stylu ale podoba mi saie taki styl u osob ktorym to pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Zuziek Twój mąż juz dłuzej wyjeżdza a moj raz na jakis czas, co pol roku, ajak wróci to bedzie 2tygodnie i na 2 dobre tygodnie znowu jedzie. Chciało mi sie płąkac jak wyjezdzał, ale daje rade, musze, wiem,że pieniadze nam sie przydadza, kuchnie trzeba robic i wogole na zycie, byle to prawko zdać i prace szukać 😉 No Kwasiek fajne fotki 😉 Madalena bedzie zadowolona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie farmazoni pokrecil robotki wieczorne,,,
polozylam go spac i wzielam sie za ciasto. a tu ryk, poszlam myslam ze da sie uspac,ale nie wiec go wzielam po jakims czasie do pokoju, w kojec i sie bawil po godzinie zaczal dramtyzowac to mysle zmeczony kit do lozeczka a tam za chwile ryk i junior toi w lozeczku smoczek na podlodze jeden wielki krzyk. wyciagnelam nie chcial mleka, przytulac sie i lulaniem uspilam gadzine. ciasto jakos idzie ale co z tego wyjdzie nie wiem, robie cos z netu z orzechami na gorze.
mialam jeszcze schabowe usmazyc zeby kinollo wzial se jutro do pracy ale czy dam rade nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie odczytałam maila ze żłobka, że Ola od 1.09 została przyjęta. Pod koniec czerwca jest zebranie. Mam nadzieję, że miejsce nie przepadło, bo mail pani wysłała 11 maja, ale w maju potwierdzałam zainteresowanie miejscem, więc powinno być ok..

Makaron z truskawkami na początku wywołał euforię,ale zjadła tylko trochę, reszty już nie chciała nie wiem czy przez upał czy jednak nie podpasowało.

U nas też dzisiaj też lał deszcz po 18, wreszcie można odetchnąć lżejszym powietrzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...