Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fajna ta poducha ja zamówiłam podobna,ale bez tej podkładki pod plecy i tez 170cm 🙂
Podoba mi sie ten watek z brzuszkami, niestety ja jeszcze nie moge dodawac zdjec ze wzgledu,ze jestem nowym uzytkownikiem.

Pomyslalam też,że mozna by dodac watek z lista na której każda z nas podala by swoj nick, imie,wiek,miasto i termin porodu oraz imie dla malucha (jesli juz jest wybrane) Widziałam ze wrześniowki takie cos maja zrobione w exelu , listopadówki podobnie. Co o tym myslicie?Nie musi byc koniecznie w exelu,mozemy tak dodac normalnie jak post każda po koleji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zelazna, ten rogal jest świetny więc taki kupię 😁 te owieczki mnie po prostu urzekły heh,
co do tabelki to jestem za 😁
Ja dodam zdjęcie brzuszka jak bd miała 20 postów więc już niedługo:P wiem że dużo tutaj piszę ale chcę jak najszybciej mieć te 20 postów 🙂 mam nadzieję że was nie zanudzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć marcówki 🙂
Byłam wczoraj na USG, niestety na genetyczne było jeszcze za wcześnie i będę miała 24.09.
Ale na normalnym już było wszystko swietnie widać! Niesamowite, maluch sobie leżał z nóżką nałożoną na nóżkę i machał rączkami. Ma 7 cm. Wszystkie parametry w porządku, gruba pępowina.
Gina powiedziała, że dzidziuś ma długie udo, zdziwiona zapytałam co to oznacza - że cały będzie długi.. Pewnie po tatusiu, który ma 194 cm wzrostu 😜 Wreszcie się uspokoiłam. uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Menorka dziwne, ze powiedzieli Ci,ze za wczesnie na genetyczne USG, u mnie w klinice robia pierwsze genetyczne miedzy 11 a 14 tygodniem ciąży. Ja miałam robione w 11+5 tc. Ale najwazniejsze,że wszystko z dzidzia dobrze 🙂

Mamuśki spojrzcie na nowy wątek bo dodałam propozycje na tabelke 🙂. Niech każda się wpisze i dajcie znac,która by mogła ja stworzyć? A na biezaco bedziemy ja sobie aktualizowac, ja chętnie bym sie tym zajeła,ale zapomnialam ze nie mam office'a u siebie w laptopie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawno się nie odzywałam 😁 a więc byłam na usg wszystko super 🙂 Lekarz się w ogóle dziwił że miałam skierowanie a potem dopiero zajrzał że mam cukrzycę:P No i w końcu podłączyli mi pompę insulinową 🙂 więc teraz się przyzwyczajam 🙂 ciężko mi się śpi, ciągle się budzę i jest mi niewygodnie 😞 Znikam teraz robić ciasto na urodziny mojego mężulka 😁 Masakra znów będę pod obstrzałem teściowej:/ a jak wam się układa z mamusiami waszych drugich połówek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety narazie mieszkam z teściami, dopóki budowy nie skończymy... Ale oprócz poglądów religijnych muszę przyznać, że się dobrze dogadujemy. Ona jest wyrozumiała i jak widzi, ze nie mam humoru, to po prostu schodzi mi z drogi. 😉 tylko czasami muszę męża przed nią bronić, jak próbuje mu coś zarzucić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja teściowa mieszka w innym mieście i nie widujemy sie za często z czym mi calkiem jest na ręke 😜 choć w sumie nic do niej nie mam, ona tez mnie lubi,ale lubi tez czesto sobie ponarzekac na wszystko wkoło ,co działa mi na nerwy,bo nikt by nie wytrzymal ciaglego narzekania itp na szczescie nie narzeka na mnie hehe tylko na caly swiat i ludzi taki typ czlowieka z niej po prostu. a moi rodzice mieszkaja w Szwecji,więc moj narzeczony też na codzien ma spokoj od swojej tesciowej,choc moja mama akurat go uwielbia bardziej odemnie hehe. A wiec ja z tesciowa problemow nie mam bo malo kiedy sie z nia widze hehe, a tesciu wyluzowany i to bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęście też nie mieszkam z teściami, chociaż widuję się z nimi co tydzien 🙂
W sumie chyba mnie teściowa lubi i ja ją też, ale trochę jest męcząca, na wszystko ma swoje zdanie i nie można z nią porozmawiać ani nic wytłumaczyć co mnie doprowadza do szewskiej pasji, szczególnie cotygodniowe teksty o tym, że powinniśmy zostać u nich dłużej, mimo, że wstaję codziennie do pracy o 4:50 więc w niedzielę kładę się spać o 20:30 🙂 Na szczęście mój mąż się powoli uczy jak ją przystopować żeby mi nie podnosiła ciśnienia, bo w ciąży jestem zdecydowanie bardziej drażliwa 😁 A moja mama tak samo jak Twoja, Natalia24, bardzo mojego męża lubi i często staje po jego stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja niestety mieszkam z tesciowa... ale to jest maly problem. najgorsza jest siostra meza - zazdrosc zzarla jej mozg, wiec nawet \'czesc\' sobie nie mowimy - w jednym domU! nooo... ale remontujemy (co prawda w tym samym bizniaku - ale zawsze to juz sami) mieszkanko po babci i mysle ze bedzie git 🙂
co do wagi- to juz pisalam ze mam 5 na plusie - brzuszek tez duzy 🙂 w ciazy z Franiem - 26 kg przytylam! zrzucilam z nawiazka w 4 msc ale mam nadzieje ze sie nie powtorzy 🙂
pozdrawiaaaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam 4 na plusie. Ale to przede wszystkim przez to że miałam problem z tarczycą. A więc w 8 tygodniu miałam też 4 na plusie a teraz waga stoi 🙂 Brzuch mam lekko widoczny czasem się zastanawiam jak to możliwe że ta macica się tam mieści:P Ale ostatnią noc miałam koszmarną bo chyba macica naciskała mi na kręgosłup i jelita:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie ja z teściową nie mieszkam ale ta baba jest psychiczna, ciągle mnie nachodzi, wchodzi jak do siebie denerwuje mnie. Mamy przez nią problem ze sprzedażą auta bo jest współwłaścicielem i nie chce dać zgody:/ a auto się sypie i ciągle do niego dokładamy 😞 mówię wam masakra. Teść lubi sobie wypić zresztą ona też i nigdy nie wiadomo co zrobią. Mogłabym książkę o nich pisać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ajisija ja tez Ci wspolczuje i domyslam sie ze pewnie nie wytrzymujesz z nia nerwowo. Mnie strasznie draznia i denerwuja takiego typu ludzie jak Twoja tesciowa i pewnie bylabym z nia wiecznie skłócona, no ale co zrobic tesciow niestety sie nie wybiera :/

Ja przez ostatni miesiąc przytyłam 1 kg 🙂 ale biorac swoja wage sprzed ciazy to mysle ze ogolnie jakies 2,5kg łącznie. Planuje przytyc jakies 10kg nie wiecej,no ale zobaczymy jak to bedzie to tylko takie moje planowanie hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Jestem nowa na tym forum, ale przeczytałam wszystkie wasze posty 🙂 Mam termin na 14-15 marca i czuję już ruchy maleństwa z czego się bardzo cieszę 😁 W domku mam dwoje dzieci- synka Szymona 12lat i córcię Oliwię 9 lat. To moja czwarta ciąża, bo jedną poroniłam 😞 Pozdrawiam wszystkie marcóweczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla34, witamy Cię serdecznie w naszym gronie, taka doświadczona mam na pewno będzie miała wiele ciekawych rzeczy do opowiedzenia 😉
Ajisija, jak tylko będziecie mieli możliwość, to polecam wyprowadzkę, bo pewnie do wychowania dziecka teściowa też trzy grosze będzie chciała wsadzić.. Ja już mężowi zapowiedziałam, że mamy 6 miesięcy i ma stać ściana między naszymi mieszkaniami.
Jeśli chodzi o wagę, to przytyłam od początku ciąży tylko 1,70 kg, a przez ostatni weekend te 70 dag mi spadło, choć brzuszek cały czas rośnie. Mam tylko nadzieję, że nie pójdę w ślady mojej mamy, która przytyła ponad 30kg..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć! jestem nowa na forum, ale dużo ciekawych postów już dostrzegłam 🙂
Ciekawi mnie czy wybieracie się do szkoły rodzenia? jeśli tak to czym się kierować przy wyborze ? mojemu M nie za bardzo widzi się pomysł chodzenia na takie spotkania , ale jak mi będzie zależało to napewno ze mną pójdzie 🙂 a chcę się dowiedzieć wszystkiego o porodzie, jest to moja 2 ciąża.. ale niestety moja pierwsza zakończyła się za wcześnie : (

pozdrowionka Brzuszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do mojej wagi 🙂 ja jestem dość szczupła , przed ciążą raczej byłam chuda . Podczas pierwszego trymestru ginek zanotowała mi 2,5kg wzrostu wagi. A norma jeszczce sprzed wakacji to było poniżej 50kg , teraz waże 54,5kg , czyli wg mnie min 4,5 kg przybyło no i jest fajnie 🙂 lepiej wyglądam na buzi , a brzuszek rośnie ale do przodu i się nie rozlewa .. hahah i oby tak to wyglądało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...