Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie też error na koncie z tego względu, że muszę odkładać na wesele więc czekam na wypłatę i dopiero dokupię resztę, chociaż nie zmienia to faktu, że siedzę codziennie na allegro i wypatruje 😁

Cd. obrączek to tak myślałam. Niby ta próba 5coś tam jest najlepsza, a ceny zaczynają się od tałzena dalej. Szukam oszczędności jak się da, bo mała i wesele w jednym momencie nam się prawie zgrały.

Którejś z Was tata jest w szpitalu- współczuję bardzo. Nie wyobrażam sobie żeby mojemu coś się stało, choć młody chłop z niego, ale jeździ samochodem jak szalony i czasami myślę czy wszystko ok- choć przyznam, że ciężką nogę mam po nim 😁

Agatka, biedna Ty, zakaz na allegro... a tam tyle okazji 😆

Ile Wy dziewczyny piszecie, zawsze jak mnie nie ma 😆 Jak jestem to nie możecie wtedy też być? Ja później nie wiem od czego zacząć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie, co z pampersami? Nie boicie się, że dzieciaczki będą miały na któreś z nich uczulenie 🥴
Ostatnio była promocja w tesco na pampersa, ale boję się, że później pójdzie w śmietnik, bo mojej księżniczce będzie tyłek pulsował 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
U mnie też error na koncie z tego względu, że muszę odkładać na wesele więc czekam na wypłatę i dopiero dokupię resztę, chociaż nie zmienia to faktu, że siedzę codziennie na allegro i wypatruje 😁

Cd. obrączek to tak myślałam. Niby ta próba 5coś tam jest najlepsza, a ceny zaczynają się od tałzena dalej. Szukam oszczędności jak się da, bo mała i wesele w jednym momencie nam się prawie zgrały.

Którejś z Was tata jest w szpitalu- współczuję bardzo. Nie wyobrażam sobie żeby mojemu coś się stało, choć młody chłop z niego, ale jeździ samochodem jak szalony i czasami myślę czy wszystko ok- choć przyznam, że ciężką nogę mam po nim 😁

Agatka, biedna Ty, zakaz na allegro... a tam tyle okazji 😆

Ile Wy dziewczyny piszecie, zawsze jak mnie nie ma 😆 Jak jestem to nie możecie wtedy też być? Ja później nie wiem od czego zacząć 😆


Oh Ty noo :P poczekaj no i na Ciebie przyjdzie pora :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola na początku pupa i tak będzie podczerwieniona i trzeba ostro kremikować albo pudrować (zależy jaką drogę wybierzecie, ja osobiście krem Bephanten, potem sudokrem). Skóra dziecka też potrzebuje czasu żeby się zaadoptować. Ale powiem Ci że pampersy są jeszcze najlepsze, bo chłonne i nie przelatuje bokiem.

No to teraz jestem już pewna że startowałam od 2, bo mój kloc 😁 miał 3,7kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My używaliśmy pampersy 1 potem 2 dość długo wkońcu przyszedł czas na 3 i tu pojawiło się nieustające uczulenie, teść kupił hagisy, happy i jeszcze jakieś aż wkońcu trafiliśmy na dada i te nam zostały. z czystym sumieniem dla większego/starszego dzieciaczka polecam.
Gunia dobrze ze wyniki dobre. Ja się zżyłam z Styczniem2011r tak samo mimo że już żadko kto się odzywa to dalej mamy kontakt z niektórymi dziewczynami taki dobry że dzwonimy do siebie i wogle.
Karola to na którą jutro na ploty się umawiamy?


Mykam i ja spać bo mąż mnie pogoni zaraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh, mój Żerard Pike 😁 jak oglądamy mecz to P. mówi \"zobacz kochanie, gdzie jest Żerard" 😁

Hm, skoro mówicie, że Pampers będzie gut to chyba zacznę, ale od 2, bo coś czuje, że i moja będzie filigranowym klockiem jak u Guni 😆

Agatka, ja mam prawie wszystko prócz ręczników więc nie mam co kupować 😞 A kusi panie, kusi...

Ania, ja do 9ej śpię więc czekam na was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo matko 😮 ale sie rozpisalyscie 😁 ale na szczescie juz nadrobilam zaleglosci
Podgrzewacz- kupilam i uzywalam przez kilka dni, pozniej przeszlam na mikrofale.raz dwa i wodna na mleczko podgrzana byla, a jak za ciepla do dolewalam ocupinke zimnej wody
Obraczki- my mamy z proba 585 czy jakos tak, dostalismy zloto na obraczki od tesciowej ok 15gram, zlotnik ciut dolozyl swojego, ja sobie zazyczylam 3 brylanciki do swojej.Robota z kamyczkami wyszla 600zl.na mojej sa drobne ryski, wiadomo.a tomka obraczki nie ogladalam ale mysle ze jego jest w podobnym stanie.
Tesciowa- hahah kiedys jej nie trawilam.Po powrocie do Tomka zaczelysmy sie jakos lepiej dogadywac i teraz wiem ze jak mnie wkurzy jej synus to moge liczyc na jej pomoc w ujarzmieniu go.Tomek ma 36 lat, ma swoje dziwne fazy a ona zrozumiala co bylo przyczyna mojego odjecia od niego.Mam mega wsparcie z jej strony.
Pampersy-tez chyba zakupie 2*1rozmiar, a pozniej zobacze czy w ogole nie przejsc na Dade z Biedronki bo sa niezle.Nam sie sprawdzily przy Mai, co prawda dopiero jakos ok 9 miesiaca, ale tym razem sprobuje wczesniej i jak sie przyjma to bedziemy uzywac.Na pozniejszy okres fajne sa tez te z Rossmana Babydream-mieciutkie i chlonne.Majka nie miala uczulenia na zadne i mam nadzieje ze tak samo bedzie z tym bablem. mega oszczednosc bo pieluszek idzie od groma 🥴
Stanik-ostatnio kupialam sobie 95D ale pewnie gdybym miala dobry profesionalnie to pewnie byl by wiekszy 😜 choc ten jest wygodny i czuje wielka ulge.
My mieszkamy sami w 2 pokojowym mieszkaniu.W planach jest budowa domku, dzialka juz czeka, ale trzeba by bylo sprzedac mieszkanie co by wiecej kasy bylo na budowe bo moj T nie chce sie bawic w kredyty.Wiec na ten czas trzeba by bylo pojsc mieszkac do domu tesciowej, nie usmiecha mi sie to wiec powiedzialam ze przebujamy sie jeszcze 2-3 lata w tym mieszkaniu az jego nowa inwestycja zacznie przynosic porzadne dochody.Damy rade 🙂
Lenia mam,ale trzeba sie zabierac za porzadki w domu i chce skonczyc czytac ksiaze bo cy miec juz to z glowy.
Aaaa i wrzuce Wam pozniej fote mojego brzuchola-a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, to niech tam ktoś Cię kontroluje, bo z Twoim rozmachem to niedługo będziesz jak stara graciara, tylko z 11 kotów Ci dokupimy 😆

Ania, a mówiłaś o tym lekarzowi? Przecież się wykończysz od tego niespania, melisa nie pomaga? Może gorące mleko albo kakao? 🤨

Dzięki dziewczyny za podpowiedź z tymi obrączkami. Ada, też się zastanawiamy nad przetopieniem swojego złota, teściowa ma kilka starych łańcuszków, jakiś stary pierścionek, a ja palca mam nie za wielkiego, P. też nie więc dużo nie potrzebujemy 🙂

Cd. pampersów, to wszyscy chwalą te dada biedronkowe. Jestem ciekawa gdzie je produkują, możesz w tym samym miejscy gdzie pampersa 😉

My mieszkamy w dosyć sporym, poniemieckim domku. Na dole mój tata ma swój interes, na 1 piętrze mieszkamy my, a na samej górze mama. Mieszkania mamy 2pokojowe, ale duże, bo prawie 70m. Jednak przed tym jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to tata rozstał się z mamą. Od dawna się nim im nie układało- matka zawsze sobie mówiła "znajdź sobie inną" i go podkurwiała, aż w końcu sobie znalazł. I się zaczęło... więc okres od października do teraz moja matka wszystkim robiła na złość, ze mną nie rozmawiała. Dopiero wczoraj powiedziała "ojej, jaki masz duży brzuch", no i wczoraj się dowiedziała jak dziecko będzie miało na imie, taka zainteresowana jest 😮 Zaczęła robić pochody więc się chyba uspokaja.
I dodaję, że przez ostatnie pół roku mam lepszą teściową od matki 😆

Ah, się rozpisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
wpadłam się tylko przywitać żebyście niemyślały że jszcze śpie, a co tam 😁
I tak Helcia jest kochana że do 9.00 - 9.30 leży cicho w łóżku.

Idę z nią na spacerek, jak wywieje nam dupska na mrozie to lepiej sie dogadujemy i żadna z nas nie marudzi. Nie ma się co dziwić ze dziecku nudzi się cały dzień w domu. Nakarmimy kaczki i łabędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina mówiłam mu ale niestety zaczyna się III trymestr i nic za bardzo nie może mi dać na spanie jeśli już to tylko relanium a ja truć się lekami nie chce, melisa nie działa za bardzo a mleko jest bleeeeeeee 😞
No to niezła ta Twoja Mamuśka to może już teraz będzie dobrze wszystko jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie wspólny mamy korytarz. No i ona pracuje więc nie naoglądam się jej zbytnio. Do tej pory się nie rozstrzelałyśmy to może nie będzie tak źle (mam ojca charakter). Niedługo będzie sprawa o podział majątku, to będzie jazda bez trzymanki...
Jak jej nic nie odbije to może będzie dobrze, ale wątpię, przez ten czas od lipca zrobiła się straszną żmiją.
Najbardziej mnie wkurza, że ona mówi, że miała ciężki życie, a wtedy ludzie pukają się w łeb, bo akurat jej problemem to było jak wydać kasę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matce z córką podobno się lepiej dogadać.
Ja od swojej teściowej mieszkam max 300 metrów, a widzimy się raz na 3 miesiace 🙂 w okresach letnich bo więcej czasu sie spędza na dworze.I jestem jej najgorszą synową 🙂.

Od wczoraj jestem "babcią" moja suczka się oszczeniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...