Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marcysia nie martw się! Tak już jest dzidziunia jest jeszcze malutka może się inaczej ułożyć 🙂 Ja też tak mam, że jednego dnia czuje mocniej drugiego słabiej. Wczoraj na wizycie ginekolog powiedział mi ze do 25 tygodnia moga byc nawet dni ciszy i zeby sie nie martwic w ciazy tylko cieszyc 🙂 a Twój szkrab moze po prostu odpoczywac! Moj synus zaczyna brykac najwiecej rano i wieczorkiem szczegolnie jak zjem albo wypije cos slodkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marcysia, Nihasa ma rację. U mnie też jest różnie.
Dzisiaj córcia dała popis, bo obudziła mnie swoimi kopniakami, a wczoraj nie dawała zasnąć. Niech kopie jak najwięcej.

Piękne brzuszki. Joasia ja mam chyba taki jak Twój 🙂 też muszę pstryknąć fotkę....PIĘKNE TE NASZE BRZUSZKI 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczne brzuszk,
To teraz akcja fotki brzuszkow!
Dziewczyny ja dzis po kolejnych badaniach, w pon szpital.
Ale, dzis dowiedzialam sie ze u mnie CHLOPIEC!
Ale sie ciesze 🙂
Mialam wew usg i spytalam czy jest szansa na sprawdzenie plci. Babel spal, wiec pani niewiele myslac zrobila mi usg przez brzuszek dodatkowo....az ja ucalowalam 🙂
Mezus przeszczesliwy, a moj tato az otworzyl whisky ktora byla na swieta. Starsza siostra z Wloch w lutym rodzi syna no i ja w maju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
pochwalę się Wam moją baryłką 😜 co prawda tylko w awatarze ale zawsze coś 🙂


o kurcze 🙃 ale masz śliczny brzunio 😆 a ja nie mam nawet poł Twojego 😞 a tak bardzo bym chciała żeby juz było widac 😉

JA w pierwszej ciązy tez się brzuszka nie mogłam doczekać - teraz jest odwrotnie bo nie chcę żeby mi przeszkadzał zbyt szybko, przy małym dziecku trzeba się jednak trochę nagimnastykować 😉
Agus34 gratuluję chłopca 🙃
Czy Wy też macie problemy ze spaniem? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sypiam dpbrze, tylko mam sny malo przyjemne, przez ostatni tydzien wrecz ciezkie.
Dzis dzwonilam do mamy i okazalo sie ze tato spadl z dachu i udezyl glowa o kamien. Stracil przytomnosc, szpital„ szycie glowy....i co? Wyszedl na wlasne zadanie. Badania zle wyszly, ma uszkodzony narzad sluchu. Dziewczyny a na siku wstajecie jescze w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O! Gdybym wiedziała że nie śpicie tez bym tu wskoczyła bo wstałam o 4 i tak chodze i szukam zajecia na tak wczesna pore 😠
Aguś mam nadzieje ze tata szybko wroci do zdrowia...a co do snow ja mam koszmarne i dlatego czesto jak sie wybudze juz nie moge zasnac...a na siku wstaje ok 3 razy w nocy zreszta zawsze latałam co 15 minut w ciagu dnia wiec co bedzie teraz jak dzidzia rosnie 😮
A no i najwazniejsze GRATULUJE SYNUSIA...nastepna mama bedzie miała parke super 😁
Wanilia wiem ,ze pozniej brzuszek moze przeszkadzac ale ja czasem nadal nie moge w to uwierzyc ze bedziemy mieli wreszcie nasza ukochana Dzidzie ..to ze sie wierci to jedno ale jeszcze jakby bylo widac brzuszek to juz by byl taki widoczny namacalny dowod ..Toć to przecież CUD 😜 a w cuda cieżko uwierzyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela21 ja w ciągu ostatniego miesiąca zgubiłam kilogram i ważę tyle co na starcie ale lekarz powiedział że to żaden powód do zmartwień bo przyrost związany z ciążą to na ten okres raptem około 500g więc nie ma powodu żeby przybierać - dzidzia waży ok 200g, reszta to macica
Rudzielec czyli nie tylko ja spać nie mogę 😉 Ja w 10% rozumiem że się brzuszka doczekać nie możesz bo miałam tak samo za pierwszym razem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl tak, dobrze doczytałaś to moja druga ciąża. W pierwszej w tym okresie miałam sporo mniejszy brzuszek. Nie martw się wielkością brzuszka to zależy od kobiety, każda z nas jest inna. Znam dziewczynę która na kilka dni przed porodem brzuszek miała jakby była w 5mies a dzidzi było duże, ważyło ponad 3,5kg. Po prostu ułożyło się bardziej z tyłu i brzuszek był nieduży

marcysia86 to normalne. Ja też bąbla czułam przez kilka dni pod rząd a ostatnie 2dni była cisza więc spokojnie

ewela21 odnośnie wagi to ja jestem jakieś 2-3kg na plusie od początku więc też niewiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/porwnanied.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9167/porwnanied.jpg[/IMG][/URL]

hurra, w końcu udało mi się rozgryźć imageshack 🙂
małe porównanie,
brzuszek po lewej I ciąża grudzień 2010 (termin na 19maja wg @ a na 24 wg USG. Urodziłam 24)
brzuszek po prawej II ciąża grudzień 2012 (termin 16maja wg @ a 18 wg USG)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne macie brzuszki!!! i takie głaciutkie...ja niestety mam taki meszek,że szok... 😞...no ale najważniejsze,by dziecko było zdrowe.

ja dziś miałam ochotę na śledzia w śmietanie...tak się najadłam,że obłęd.
uspokoiłam się bo czuję znowu ruchy maleństwa!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wagi... na początku schudłam około 3 kg z powodu braku apetytu, w ogóle nie miałam mdłości i nic nie wymiotowałam od początku, a teraz wróciły mi te 3 kg i waga jest stała, 60 kg tak jak przed ciążą 🙂 i wcale nie próbuje tego nadrabiać, jem ile chcęi na co mam ochotę, nie próbuję przytyć na siłę - wydaje mi się że nie powinno się opychać tylko po to żeby przytyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne brzuszki! 🙂

Ja przytyłam już 7 kg ;(( masakra.
Pochwaliłam mojego synusia, że tak ładnie bryka rano i wieczorem i co i postanowił chyba zrobić mamie na złość bo już tak nie bryka..czasami da lekko znać o sobie i tyle...po ojcu to ma lubi mnie wkurzać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nihasa napisał(a):
Ja nie wiem fakt faktem, że mi też idzie w brzuch reszta jest ok ale 7kg to sporo..rano brzuszek mam niewielki ale w ciagu dnia robi sie spoory...a najwiekszy apetyt mam wieczorem mmm 😁


Bardzo dobrze ze jesz kiedy masz ochote ja powiem szczerze ostatnio mam straszna ochote na słodycze ...krowki ,czekolade albo na jablka,papryke, cytrusy...mam ok 2,5 na plusie ale napewno po Świetach przybedzie troszke wiecej... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 😘
U mnie jest tak-przytyłam tez z 7 kg ale wlasciwie to juz 2 miesiace temu,wiec moze coś z moją waga nie tak,bo wg.Pani doktor 1 kg od pierwszej wizyty do drugiej,natomiast w pon ide na kolejne wazenie i wyniki krwi i moczu wiec zobaczymy.
U mnie brzuszek niewielki,najbardziej przytylam w ...pupie!Piotrek zachwycony,ja mniej.No i piersi...sa ogromne! mysle,ze conajmniej 2kg wiecej waza.
Natomiast mam straszne problemy z dziąsłami,bardzo mi krwawia,nawet jak wczoraj jadłam jabłko to poleciała mi krew 😞 i mam okropnie sucha skore 😞 Czytałam,że w ciązy tak moze byc bo maleństwo zabiera to,co najlepsze no ale myślałam,że mnie oszczędzi 🙂
GRATULUJE WAM BRZUSZKOW I PAREK 🙂 🙂 super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja we wtorek mam wizytę u gina,ale bez usg...u nas niestety nie posiadają usg 😞.masakra w dzisiejszych czasach żeby nie było usg w gabinecie.wypisze mi skierowanie na usg połówkowe pewnie na styczeń.może poznamy płeć? jak dzidzia się ładnie pokaże 😁...oby tylko wszystko było dobrze.

a macie czasami tak,że coś was zakuje?zaboli tak w dole brzucha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...