Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja też chuda nigdy nie byłam, ale widzę, że jest już troszeczkę inny ten brzusio, moja mama miała juz duży brzuch w 4 miesiącu, mam nadzieję że mnie tak jak jej nie wywali, bo pod koniec ciąży nie będę mogła się ruszać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
brzuszek spory - raczej od jedzenia niż przez ciążę a że nigdy nie był płaski to teraz jest mega widoczny 🙂ale to jest wspaniały okres...pierwszy raz nie muszę wciągać..haha 😁

Mogłabym skopiować ten kawałek, jako swoja odp. 😁
A co do mdłości, to miałam dopiero 2x taką "mega mdłość" a tak,to czasami mi jest nie dobrze,ale jest ok.
NIE MOGĘ ZAGLĄDAĆ DO ZMYWARKI,BO ŚMIERDZI MI NA MAXA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...ale masakra, normalnie wczoraj wpadłam w taki szał że szok, ryczałam aż się zanosiłam z dobre pół godziny ...dodatkowo jak mąż mnie chciał uspokoić to oberwało mu się po rękach pięściami..ostro, ach te hormony sama siebie nie poznaje, a powód to dopiero szoczek - jakaś rzecz położona nie na swoim miejscu...a mąż skomentował "Boże a to dopiero początek..." 😁 mam nadzieję ze to jednorazowy incydent....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co taka cisza...myślałam że ktoś mnie pocieszy i napiszecie że też jesteście mega nerwowe 🙂 no ja w pracy od rana walczę z głodem- to jakaś masakra co godzina głód, nie będę się mieściła w drzwi ale tak mnie ssie że nie da się nie zjeść...chyba ze macie na to jakieś sposoby??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Mnie trochę wysypało na dekolcie i plecach, a na twarzy pojawiły się przesuszenia...

Ja tak miałam do 10 tygodnia masakra myślałam ze się tak upasę, ale już to minęło na szczęście.
Ekoladka też mam bardzo przesuszone dwa miejsca na twarzy - koło nosa i na brodzie w tym rowku. Masakra aż mis skóra schodzi codziennie grubo smaruję nawilżającym kremem dla ciężarnych przy okazji przeciw przebarwieniom Perfecta Mama. A wy stosujecie jakieś kremy na ciało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulkamj napisał(a):
Witam,
długo nic nie pisałam bo zbytnio nie miałam czasu. W końcu byłam u lekarza. Z moja kruszyną wszystko jest już dobrze. 🙂 Zagrożenie poronienia mięło 🙃 Moja kruszyna ma już prawie 4 cm. Kształtują się już rączki i nóżki. Nie zapomniane uczucie jak się widzi pierwszy raz swoją kruszynę na USG.

Pozdrawiam


Ja też już znam to uczucie bo 15.11 przez minutkę widziałam moją dzidzię na USG i nawet zrobiła fikołka ;-) aż oczy mi się wtedy ze szczęścia zaszkliły ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam usg w środe i nie moge sie doczekać, i idę z tatusiem dzidziusia 🙂) jednak w jednej sprawie sie nie zgadzamy, a mianowicie, przez cala ciaze bede niepewna plci, bo on chce miec radoche przy porodzie.. 😁 a wiem, ze jak sie dowiem, to od razu on tez.. ;DD

ja mam napady płaczu 😜

i przytyłam 2 kg : < widzę, że to chyba norma jakas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napady płaczu też mam i to z takich powodów, z których nawet dziecko by nie zapłakało/..
1 kg przybył,ale to chyba od wpierdzielania co chwile i zachcianek dziwnych 😁

Wczoraj mi się zachciało gyrosa, zrobiłam go i dzisiaj się nim objadam 😁

Ja już się nie mogę doczekać aż zobaczę moje maleństwo, w czw. idę do lek., ma mi założyć kartę i zobaczymy czy zrobi mi USG i czy zobaczę dzidzię :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue][/color]Ja się wybieram na badanie prenatalne prywatnie w środę wraz z mężem. Ma być robione USG oraz badanie krwi. Drogie te badania, ale myślę, że warto je wykonać. W rejestracji pani powiedziała mi, że to już osttani dzwonek bo potem dzidzia będzie już za duża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski! nie mialam neta 2 dni a tu tle stron do nadrobienia widzidzie mamuśki jak to bylo na poczatku przezywanie czy wszystko bedzie ok każda cos miala teraz jest u każdej ok nikt sie nie wysypał z naszego grona to szczeście 🙃 teraz czekamy 12 tyg aby zrobic dokladne badania prenatalne 😉 a mam ptanie czy robilscie prywatnhie pierwsze badania? ile placilyscie i jakie mieliscie badania, ja mam na ponad 2 stówki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
napiszcie kochane czy zaczęłyście się już czyms smarować ?

Ja zaczęłam stosować Pharmaceris przeciw rozstępom, koleżanka mi poleciła. A wy co o tym myślicie?

Ja dostałam Pharmaceris od koleżanek na urodziny ale on jest dopiero od 4 msc więc jeszcze leży.
W pierwszej ciąży się intensywnie smarowałam i tak mam rozstępy na brzuchu biodrach i piersiach. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...