Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja z mezem juz wczesniej ustalilam, ze dla dziewczynki Liliana a dla chlopca Alex- choc z biegiem czasu coraz mniej mi sie ten Alex podoba. Na razie innego pomyslu nie mam. Moj slubny bardzo chcialby Oliwier ale miec corke Oliwie i syna Oliwiera to troche zaduzo jak dla mnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja bym wolała pierwszego chłopca, choć wiadomo, że dziewczynka to większa radość dla mamy, ciuszki, kokardki itp 🙂)
nie ważne co będzie, ważne żeby było zdrowe :-)

ja bym się tak nie nastawiała, moja przyjaciołka nastawiała się na dziewczynkę, tylko o niej myślała, miała przeczucia, na usg nie było widać bo się chowało, tez nie brala chlopca pod uwage, a jak urodził się jednak chłopak to wpadła w depresję..:<

ja się nie nastawiam na konkretną płeć, tymbardziej, że mój narzeczony woli mieć niespodziankę przy porodzie, więc i ja chyba się nie będę dowiadywać 🙂

jutro USG! 🙂) dostałyście zdjęcia swoich maluszków? ja mam nadzieję wielką że dostanę zdjęcie, choć nie wiadomo bo moze akurat w tej przychodni nie robia zdjec tylko sam wypis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia w takim razie jeżeli będziemy miały córeczki to będą Zuzie 🙂
Ja akurat wolałabym córeczkę, mąż synka ale właśnie najważniejsze żeby dziecko było zdrowe.
Miałam już 3 razy usg i za każdym razem dostaję fotki, wkładam je do albumu i podpisuję 😁
Miło się patrzy jak dzidzia rośnie, szczególnie,że na wczorajszym usg maleństwo wyglądało już jak człowieczek, miało ładną główkę było widać uszka, nosek itd, w dodatku zabawnie siedziało po turecku 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
az 3 usg? czemu tak czesto masz robione?

no ja jak nie dostane zdjecia to sie zalame : <
kupilam w media markcie taki album, gdzie jest wlasnie zdjecia usg, imie, jakies dane, potem zdjecia rodziny, drzewo genealogiczne , odbicie stopek, raczek, pierwszy roczek i takie roooozne 🙂 fajna pamiatka bedzie: ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
Ja wczoraj byłam z mężusiem na USG genetycznym.Wszystko ok.Dzidzia rośnie.Momentami tak szalała,że ciężko było ją uchwycić do danego badania.Nosek ładny(po mamusi 😉)przezierność karkowa malutka,żołądeczek na miejscu,wszystkie kończyny ładnie wykształcone.Płeć prawie znana-wprawdzie mamy mieć potwierdzoną w najbliższym czasie,bo to właśnie teraz kształtują się narządy rozrodcze,ale jest szansa,że się potwierdzi.
W 21/22tygodniu ponowimy badanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 ja mam zupełnie inne objawy teraz niż we wcześniejszej ciąży.Przedtem tylko spałam,a teraz doszły mdłości,osłabienie,niskie ciśnienie i tym oto sposobem zawroty głowy.Dlatego chcę wierzyć,że to znak na dziewczynkę.Oj bo jak się okaże,że to jednak chłopak to ja oszaleję z 3 łobuzami biegającymi za piłką.Jak nie meczyk w telewizji,to na żywo,jak nie na żywo oglądany to sędziowany.Urozmaiceniem jest tylko to,że duży typowo nastawiony na siatkówkę a mały jeszcze się nie odnalazł i kopie,serwuje i rzuca do kosza,a i nawet rugbby się pojawia 🤢 Ja miałby trzeci gonić za piłą no moje życie spędzę na boisku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja i mój narzeczony mamy obydwoje imie na literke M. i chcemy, zeby dzidzia tez byla na M.
Dla chlopca jednoglosnie jest Marcel i nie podlega zmianom 😁
A dla dziewczynki chcielismy Marysia,ale stwierdzilam,ze chyba nie chce az tak bardzo sie podlizywac tesciowej 😁
Wiec wpadlam na pomysl Melania albo Marlenka, ale bardziej podoba mi sie Marlenka od Magdy i Marii 😁

Mnie dzisiaj tak strasznie coś zakuło, że masakra... ;/
Krzyknęłam na cały głos...

Co to miało być? Wiecie? ;/ ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ja dostałam całą masę zdjęć-superowe.Z pierwszej ciąży w 21 tygodniu miałam nakręcony krótki filmik jak mój mały groził nam paluszkiem i wyobraźcie sobie że do tej pory czasami ma taki odruch.

Co do imion to ja w domku posiadam Filipka.Dziewczynka to zawsze chodziła za mną Majka,ale mój mąż coś kręci nosem na to imię,bo miał kiedyś dziewczynę o tym imieniu i chyba mu to nie na rękę.To może Julka??A co do chłopca to nie mam pomysłu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie nie bo ona nie ma sprzetu na miejscu.. poza tym ponoc sa 3 usg na cala ciaze i ona pewnie mi tak zleci 😞 a chcialabym na kazdej wizycie miec 😞


ja co do chlopaka tez nie mam w ogole pomyslu :/
Miał byc Kacper, ale po 1 moj siostrzeniec tak ma, ktorego nie lubie a po drugie, to byl taki pies sasiadki York Kacper który nasikał mi do buta. nienawidziłam kundla : <
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie chodzę prywatnie, bo mnie nie stać, w czwartek idę do lek. mam nadzieję, że się czegoś dowiem.
Wczoraj jak mnie tak mocno zakuło, to już się "schizuję" ;/ Pierwszy raz od kilku dni nie wstałam w nocy siku i już to mnie też zaskakuje... ;/
I już myśli 100 000 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
U mnie to wygląda podobnie tzn zawsze bada i robi usg...i zastanawiam się właśnie bo teraz będę miała to usg 3d i nie wiem czy męża zabrać ze sobą czy nie??


Pewnie, że tak, mówią, że mąż im bliżej tematu, tym lepiej później się zajmuje dzieciątkiem itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam USG na każdej wizycie, chodzę prywatnie ponad 2 lata do tego samego lekarza.
Długo staraliśmy się o dziecko, dwa razy zmienialiśmy lekarzy dopiero ten zajął się sprawą kompleksowo, mamy do niego zaufanie.

A co do imienia to będzie Alicja albo Jaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...