Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gizelda dokladnie 🙂 czuje je od srodka od zewnac nie czuc nic 🙂 dzis rano znow poczułam 🙂 tak sie ciesze mam nadzije ze z dnia na dzien bedzie sie nasilac 😁 moj maz jak mu7 powiedzilaam rano zapokal ale dzidzia juz nie potworzyla nic 🙂 hcyba poczula twarda reke ojca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1208 napisał(a):
Hej dziewczyny ! Dawno mnie tu nie było ! Co nowego ? Ja byłam zmuszona zmienić lekarza prowadzącego . Nastraszył mnie że łożysko się odkleja- wiele łez , wiele sytrachu po czym okazało się że nie potrzebnie bo łożysko jest książkowe ale to stwierdziła już nowa pani doktor. Brzusio rośnie , 27 mam usg , i wtedy postaram się o potwierdzenie płci a co u Was ? 🙂


U mnie wlasnie przez to ze lekarz nie zauwazyl ze lozysko sie odrywa ... straciłam coreczke w 22 tyg. Roksanke ... 😞 😞 to był moj najgorszy czas 😞 niestety...pierwsza wizyta z tatusiem to teraz pokazemu panu ...raczki nozki ,płec ,bicie serduszka wlaczył... ten sprzed a serduszka nie bylo widac wylaczył... ;( dowiedzialam sie płec tylko ze dziewczynka i zaraz karetke wezwali ... a ja nawte nie krwawiłam nic 😞 to bylo okropne potem to juz tylko rok psycholog 😞 bo musialam ja urodzic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marietta12 napisał(a):

U mnie wlasnie przez to ze lekarz nie zauwazyl ze lozysko sie odrywa ... straciłam coreczke w 22 tyg. Roksanke ... 😞 😞 to był moj najgorszy czas 😞 niestety...pierwsza wizyta z tatusiem to teraz pokazemu panu ...raczki nozki ,płec ,bicie serduszka wlaczył... ten sprzed a serduszka nie bylo widac wylaczył... ;( dowiedzialam sie płec tylko ze dziewczynka i zaraz karetke wezwali ... a ja nawte nie krwawiłam nic 😞 to bylo okropne potem to juz tylko rok psycholog 😞 bo musialam ja urodzic 🤢


To straszne co piszesz 😞
😘
Nic wcześniej nie czułaś, żeby było coś nie tak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Daga - czekamy na info!
Mariette -...bardzo wspolczuje takich przezyc.. 😞


Kerry - co to za bal? 😎

Ja juz wszystko ugotowalam, pogoda przyzwoita, mój syn wczoraj zostal zaopatrzony w nowe skrobaczki, szczotki itd. - idziemy odśnieżać osiedle 😁

Jesli chodzi o imię dla chłopca - ja mam ten sam dylemat - dla dziewczynki mam imie, dla chłopca nie. Wiesz co..Kubuś ładne, ale mam wrażenie, że połowa chłopców w wieku od 0-6 ma tak na imię i potem moja siostra pracująca w przedszkolu mówi, ze ma w grupie 5 MAI, 6 KUBUSIÓW itd. 🙂
Polecam stronkę:
http://mojimiennik.pl/najczesciej-nadawane-imiona-w-20102011-oraz-2012r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80- bal z firmy mojego męża 🙂
Co roku super się bawimy, zawsze jest jakiś motyw do przebrania, ale w tym roku na wieczorowo 🙂

Ciekawa jestem czy dam rade w szpilkach, czy brzuch nie będzie "ciągnął"- biorę baleriny na przebranie 🙂

Jeszcze mi chwila pracy została i się wybieram na pindrzenie :P

Papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no straszne Marietta ale w 22 t ci lekarz powiedział zę małą odeszła , czy mogło to być wcześniej ??
przepraszam tak pytam jeśli nie chcesz nie odpowiadaj
ja rodziłam w kwietniu a moja sąsiadka miał termin miesiac wcześniej ode mnie
i 1go marca w nocy zobaczyłam karetkę, byłam pewna że rodzi , była w 38 tygodniu , , rano poleciałam jak na skrzydłach ciekawość mnie zżerała , a tam wszyscy płaczą , i mówią że pogrzeb po południu , Piotruś nie przeżył , odkleiło się łożysko , jeszcze po porodzie go reanimowali godzinę ale było kilka minut za późno
przez pół roku czułam sie co najmniej dziwnie jak sie widziałyśmy , ona zawsze patrzyła do wózka, zagadywała, pytała ale też zawsze płakała
tylko ja to spotkało 3 razy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1208 napisał(a):
Boże 😞 Straszna histotria 😞 nie wyobrażam sobie tego bólu 😞 Laski nie straszcie !:P

nie straszę ale wiadomo dziecko można stracić w 5 tc i w 42 tc takie rzeczy sie zdarzają i nie mamy na nie wpływu
mój lekarz zawsze mówi , że zdrowa, szczęśliwa, dobrze zakończona ciąża to taka kiedy wraca sie ze zdrowym dzieckiem ze szpitala do domu
i u nas właśnie wszystkich tak bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki wlasnie wrocilam z usg moja dzidzia bardzo ruchliwa odwrocila sie pupka i tylko kregoslup pokazala hehe a nozki skrzyzowala wiec sie niestety niedowiedzialam co bede miec ale za to slyszalam bicie serduszka mojej dzidzi lekarz powiedzial ze plec poznam po 20tyg niestety z kupnem ubrane bede musiala poczekac 😞 .o 9latce tez slyszalam to straszne a z drugiej strone strasznie szybko dziewczeta teraz dojrzewaja maroetta bardzo wspolczuje tego co cie spotkalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po odśnieżeniu osiedla 🙂

Ola, wiem, mi np. od wielu lat podobało się imię MAJA i gdybym pierwszą urodziła dziewczynkę, to byłaby Maja (teraz imię chyba na 2 miejscu co do popularnosci, ileś tam dziesiąt tysięcy nowych MAJ w każdym roku). Męskie imię bliskie mi od wielu lat to było Antoni, ale że Tośków jest też całe mnóstwo w najbliższym naszym otoczeniu, to mój syn dostał na drugie Antoni, no a pierwsze, już pisałam, Ksawery. Póki co, ani razu nie spotkaliśmy nigdzie drugiego Ksawka 🙂 Ja tak od początku mówiłam do brzucha, bo wiedziałam, że będzie chłopiec 🙂 A mój mąż usilnie rozmawiał z "Mają" w brzuchu 🙂



Kerry - ale super! sama chętnie bym się odpicowała i poszła na jakąś elegancką imprezkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAGA - szkoda, ale co się odwlecze... 😉

Ja idę w czwartek, to będzie początek 17 tc. Strasznie jestem ciekawa. Jak do tej pory było mi to obojętne i jakoś tak wcale mi się nie spieszyło do wizyty, tak teraz jak już zbliża się termin moja ciekawość osiąga apogeum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja nie czulam nic kompletnie mowie nawte nie krwawilam , a tydzien wczensiej bylam u lekarza i bylo wszytko wporzadku tak stwierdzil... bo bylam zapytac o plec dziecka i po l4 ale mala byla tak ulozona ze kazla przyjsc za tydzien bo leki na podtrzymanie i tak sie konczyly za wizyte brał 140zl no i nawet nie wiem ile chodzilam z tym dzidziusiem juz martwym.. a w szpitalu dawali mi takie tabletki na rozwarcie i ciecie co macica sie zamknela i dlatego wzieli mnie na stol... bo skurcze mialam ale nic sie nie dzialo wtedy dopiero zaczelam krwawic a lekarka powiedzial do mnie oj chyba ktos niechce z tamtad wyjsc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marietta12 napisał(a):
dziewczyny ja nie czulam nic kompletnie mowie nawte nie krwawilam , a tydzien wczensiej bylam u lekarza i bylo wszytko wporzadku tak stwierdzil... bo bylam zapytac o plec dziecka i po l4 ale mala byla tak ulozona ze kazla przyjsc za tydzien bo leki na podtrzymanie i tak sie konczyly za wizyte brał 140zl no i nawet nie wiem ile chodzilam z tym dzidziusiem juz martwym.. a w szpitalu dawali mi takie tabletki na rozwarcie i ciecie co macica sie zamknela i dlatego wzieli mnie na stol... bo skurcze mialam ale nic sie nie dzialo wtedy dopiero zaczelam krwawic a lekarka powiedzial do mnie oj chyba ktos niechce z tamtad wyjsc ...



marietta bardzo mi przykro, nie powinno tak sie dziac 😞ja wlasnie dlatego tez tak sie martwie tym moim lozyskiem, tzn narazie kosmowka bardzo nisko polozona, a Ty mialas moze nisko ulozone lozysko, ze sie odkleilo?pzrepraszam za pytanie, nie chce Cie zranic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marietta, współczuję. Nie wyobrażam sobie przechodzić przez coś takiego.

Olu, ruchy dziecka to indywidualna sprawa. Ogólnie czuje się je od 14 do 21 tyg. Pierworódki trochę później odczuwają. Wszystko zależy jak ten pło jest ułozony, jaką masz budowę itp.

W poniedziałek może poznam płeć to wtedy sprecyzuję czy to ma być imię dla chłopca czy dziewczynki 🙂 Chcę coś nietypowego, niepowtarzalnego a zarazem prostego. Nina, filip, kuba, amela, zuzia, antoni, odpadają bo tak się nazywają dzieci koleżanek. Kacper też nie- bo w tamtym roku chrzciłam tak swojego chrześniaka 🙂

Ach ciężka moja dola... zaczynam sesje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marietta bardzo mi przykro, nie powinno tak sie dziac 😞ja wlasnie dlatego tez tak sie martwie tym moim lozyskiem, tzn narazie kosmowka bardzo nisko polozona, a Ty mialas moze nisko ulozone lozysko, ze sie odkleilo?pzrepraszam za pytanie, nie chce Cie zranic.


Ja wlasnie mialam nisko... ciagle powtarzali nisko,nisko potem niby przesunelo sie do gory troche ale nie duzo no a potem final wszyscy go znamy 😞 dziewczyny nie ranicie mnie to bylo jak mialam 22 lata troche czasu minelo ja mam to wynagrodzone amelka .. czlowiek sie wzmacnia po tylu poronieniach.. dlatego teraz dmucham na wszystko i zara lece do spzitala.. jak cos nie tak...po amelce w zeszlym roku byla pozamaciczna ... a teraz znow jak narazie mam wynagrodzone 🙂 bo jest ok 🙂 czasem ciesze sie ze to blizniacze ciaze bo jest 50 na 50 ze chociaz jedno doniose z amelka ja donioslami teraz tez jedno sie ladnie rozwija .. wiem ze to brzmi strasznie ... ale z dwojga lepiej chociaz miec jedno niz wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...