Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marietta12 napisał(a):
robie wsumie zrobilam ale nie amm pojecia jak ja teraz wkleic 😞


[url=]login...[/url]

chciałąm Ci pokazać jaką na kwietniówkach miałyśmy ale nie działa
to było na osobnej stronie , www, tylko był problem z darmową domeną ale po roku zmieniłyśmy na inną i działa
nikt nie miał do niej dostępu oprócz jednej osoby AUTORKI bo wcześniej jak była ogólnei dostęna to jakaś małpa się tam wkradała i okropne rzeczy wypisywała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak Wam się śpi? mi ostatnio bardzo było nie wygodnie do czasu.... aż kupiłam super poduszkę 🙂 Bardzo miękka i ma zdejmowaną poszewkę 🙂
link : http://allegro.pl/antybakteryjna-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-relax-c-i2946227872.html

Brzmi jak reklama, ale szczerze Wam polecam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marietta12 napisał(a):
no i dupa 😞 jesli macie adres mail moge komus wyslac jako zdjecie .. ta ramke i mozna poprobowac bo ja sie poddaje 😞 oto link do ramki mozna ja powiekszyc klikajac na lupe

http://pokazywarka.pl/k7gkwn/#zdjecie5854416


Wysłałam Ci wiadomość prywatą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Pomyślałam, że można by było dodać do tabelki jeszcze rzeczywistą datę porodu, sn czy cc i wzrost i wagę dzieciaczka - co Wy na to?

dokładnie o tym pomyślałam ale mnie WYPRZEDZIŁAŚ 😉
fajnie można będzie później wszystko porównać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

Zaskoczyła mnie ilość wpisów na forum, troszkę się naczytałam, ale to jak najbardziej dobrze. Niestety nie mam nic do powiedzenia już w kwestiach badań czy też grupy krwi, ponieważ już wcześniej się na ten temat wypowiadałam.

Dziś wstałam tak jakby lewą nogą ... nic mi nie pasuję, wszystko jest na "nie" ... nie wiem na co mam ochotę ... wiem natomiast na to na co nie mam ochoty. Od wczoraj jem tylko zupę pomidorową, jabłka, truskawki, kanapki z wędliną i pomidorem - bo na nic innego nie mam po prostu chęci ... nawet nie mam pomysłu na obiad, bo nic mi nie smakuje ;-(

Zapachy - mnie dręczą gdziekolwiek się nie wybiorę ... raz mocniej, a raz mniej, ale jednak. Trochę mnie ten fakt przytłacza - tak jak wspomniałam mam dziś zły dzień, dlatego może mój dzisiejszy post będzie o narzekaniu jak mi źle ...

Są te wzloty i upadki w ciąży ... huśtawka nastrojów i hormony ... życie ... może jutro obudzę się i wstanę prawą nogą, a może będę mieć dwie prawe nogi :-) jak w tej reklamie ... o Radiu ... :-)

Pozdrawiam Was serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc, wrocilam zagladam do was tu na chwilke bo padam ze zmeczenia wyniki ok .
co do zachcianek ja nadal nie mam jakiegos mocnego pociagu na cos (w sensie takim jak bylo z corka .... a bylo to tak ze po zapachu szlam za mandarynkami ) tu tego nie ma no chyba ze jeszcze sie takie zjawisko pojawi 😁 chwilowo wchodza mi jogurty , konserwowe ogorki , pomidorowka, barszcz czerwony , madarynki a i dzis z grzeszkow to zjadlam 3 sajgonki z sosem slodko-kwasnym 😉
sciskam was kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jednak się cieszę że moje ciąże są BEZOBJAWOWE he he
mogę być w ciąży cały czas , przeraża mnie tylko ta niepełnosprawność w niedalekiej przyszłości , ja nie wiem jak ja wiosną wytrzymam bez jazdy na rowerze, kopania ogródka ( chociaż to chyba można nie ?? ) najgorzej że nie bedę mogła rąbać drzewa i zbierać jagód w lesie
ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tabelkę wklejona, można ją oglądać.

Matylda a dlaczego nie będziesz mogła jagód zbierać ?
Bo rozumiem jazdę na rowerze, i rąbanie drewna ale reszta chyba nie jest zabroniona ?

Ja jutro z rana na badanie moczu i krwi, muszę sprawdzić czy zapalenie się nadal utrzymuje.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też poproszę zaproszenie- sama nie wiem jak je wysłać:PP

Dziewczyny a jak u Was z .... biustem???? czy on rośnie aż do porodu?? mi już z miseczki 75B wskoczyły na 80D i już czuję że niedługo znowu będzie wycieczka po nowy biustonosz.... jeśli takie tempo będzie do 9 m-ca to chyba zbankrutuję:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...